Pożyczka na mechanika

Pożyczka na mechanika – nieoczekiwany wydatek

Samochód jest niezwykle przydatnym środkiem transportu, choć zdarza się, że jak wszystkie inne, czasem zawodzi. W miarę regularnego korzystania, niejednokrotnie okazuje się, że staje się on inwestycją pochłaniającą w znacznym stopniu nasz budżet. Co gorsza, jest to często niekończąca się inwestycja. Nie zawsze możemy być przygotowani na pokrycie kosztów napraw, zwłaszcza, że nagłe usterki potrafią zaskakiwać w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście możemy naprawić oprócz samochodu, swojemu budżetowi nadszarpniętemu przez nieprzewidziane wydatki.

Pożyczka Plus antidotum na awarie

Jeśli posiadamy doświadczenie warsztatowe i dobrą znajomość swojego auta, możemy w przybliżeniu ocenić czas zużycia się materiałów eksploatacyjnych samochodu oraz przewidzieć ewentualne usterki. Są tacy, którzy bazując właśnie na takim doświadczeniu sami podejmują się napraw auta, chcąc przy okazji zaoszczędzić na korzystaniu z serwisu samochodowego. Usługi profesjonalnych warsztatów nie są bowiem tanie. Jeśli potrafimy naprawić drobne usterki, to tylko lepiej dla naszego portfela, okresowe korzystanie z serwisu jest jednak nieuniknione, choćby ze z względu na stopniowe zużywanie się materiałów eksploatacyjnych, niezależnie od tego, czy wykazują występowanie usterki, czy też nie. Przyjmuje się, że dla bezpieczeństwa i sprawności naszego pojazdu, powinniśmy przynajmniej raz w roku, jesienią, wymienić olej silnikowy wraz z filtrem, wycieraczki przedniej szyby, czy też filtr kabinowy klimatyzacji. Latem zaleca się natomiast wymianę filtru powietrza, filtru paliwa w silniku benzynowym oraz płyn hamulcowy. Nawet zakładając, że w tym czasie samochód działa sprawnie, kontrola jego stanu to często kosztowny serwis. Samochód powinien być w 100 procentach sprawny w trakcie naszego użytkowania, głównie ze względów bezpieczeństwa dla nas i innych użytkowników drogi. Jeśli zdarzają nam się awarie, zaistnieje potrzeba wymiany danych części, czy też kompleksowego serwisu auta, warto pomyśleć nad pomocą finansową, jakiej może udzielić Pożyczka Plus. Chcemy mieć pewność, że oddajemy swoje auto w profesjonalne ręce, kiedy decydujemy się na serwis samochodu. Podobnie jest z naszymi finansami – warto podejmować się jedynie takich zobowiązań, co do których warunków nie mamy wątpliwości i możemy im całkowicie zaufać. Pożyczka Plus dba o zaufanie klientów i nagradza tych lojalnych. Umowy formułowane są na jasnych i precyzyjnych warunkach, nie zaskoczą nas ukryte koszty, czy też drobnym druczkiem wypisane adnotacje o prowizjach.

Pozostałe korzyści pożyczki na naprawę samochodu

Samochód jest obecnie naszym narzędziem pracy, środkiem transportu umożliwiającym sprawne poruszanie się po mieście, pomaga nam szybko dostać się do celu oraz uwalnia od uzależnienia od innych zawodnych środków transportu. To niezależność i swoboda, z której trudno zrezygnować, gdy już się z niej skorzystało. Usterki i awarie, które nam się przytrafiają, nie zawsze wynikające z wypadków lub naszych błędów, ale głównie z eksploatacji pojazdu, są nieuniknione, dlatego dobrze by było, abyśmy byli na nie przygotowani. Sytuacje losowe bywają jednak niemożliwe do przewidzenia, nawet jeśli zwykle kierujemy się zapobiegliwością. Wystarczy, że z naprawą auta zbiegnie się kilka innych ważnych wydatków, jesteśmy postawieni w sytuacji podbramkowej. Właśnie w takich przypadkach warto przyjrzeć się ofercie Pożyczki Plus, która rozumie nagłe potrzeby klientów. Jednorazowy lub kilkukrotny zastrzyk gotówki pomoże nam doprowadzić szybko nasze auto do stanu sprzed awarii i cieszyć się od nowa wieloma przejechanymi kilometrami.

 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład