Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe najczęściej kojarzą się z terminem spłaty do 30 dni. Okazuje się jednak, że na rynku możemy znaleźć produkty finansowe z nieco dłuższym terminem spłaty, w tym do 45 dni. Dzięki temu zobowiązanie możemy zwrócić w ciągu 1,5 miesiąca, czyli nawet z dwóch naszych wynagrodzeń. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieco więcej czasu na spłatę zaciągniętej pożyczki. Co warto wiedzieć o kredycie pozabankowym na 45 dni?

Co wyróżnia pożyczki pozabankowe na 45 dni?

Pożyczka pozabankowa na 45 dni to tak naprawdę klasyczna chwilówka z wydłużonym czasem spłaty. Charakteryzuje się ona:

 • nieco dłuższym terminem zwrotu – 1,5 miesiąca zamiast 1 miesiąca,
 • kwota zobowiązania nie przekracza kilkunastu tysięcy,
 • pożyczka niebankowa spłacana jest w jednej racie,
 • minimum formalności – wniosek wypełnia się szybko, a pieniądze trafiają bezpośrednio na konto osoby wnioskującej.

Pożyczka na 45 dni to zobowiązanie, z którego mogą skorzystać osoby potrzebujące nieco więcej czasu na spłatę swojego zobowiązania. W  tym przypadku, Kredyt niebankowy na 45 dni można zaciągnąć w takim momencie, aby móc go spłacić z dwóch pensji – dzięki temu nasz domowy budżet nie zostanie nadszarpnięty, a termin spłaty dotrzymany.

Dla kogo są pożyczki pozabankowe online? Osób:

 • posiadających dowód osobisty i własne konto bankowe,
 • posiadających numer telefonu oraz adres e-mail,
 • które pozytywnie przeszły proces weryfikacji danych,
 • mają od 18 do 73 lat,
 • zarejestrowały się w serwisie pożyczkowym,
 • nie zajmują eksponowanego stanowiska politycznego PEP,
 • złożyły wniosek o pożyczkę i otrzymały pozytywną decyzję kredytową.

Czy pożyczka pozabankowa na 45 dni może być bezpłatna?

Wiele osób zastanawia się, czy kredyty pozabankowe mogą być darmowe? Czy to tylko mit? Firmy pożyczkowe, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, chętnie włączają tego typu produkt finansowy do swojej oferty. Dlaczego?

Pierwsza Darmowa Pożyczka oferowana jest zazwyczaj na maksymalnie 30 dni, zaś kolejne zobowiązanie jest możliwe do uzyskania na dłuższy okres. Pożyczka 30-dniowa, którą możemy otrzymać bez kosztów to najlepszy sposób na zapoznanie się z pożyczkodawcą. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać metodę działania danej marki oraz przebieg całego procesu pożyczkowego. Gdy w przyszłości będziemy potrzebowali nieco większego wsparcia i na dłuższy termin (np. 45 dni), bez obaw sięgniemy po pożyczkę z danej firmy. Należy pamiętać, że Darmowe jest tylko pierwsze zobowiązanie, ale często można liczyć na atrakcyjne rabaty i Promocje na kolejną pożyczkę.

Po drugie, darmowa pożyczka pozabankowa online to sposób na promocję pożyczkodawcy. Dzięki temu pokaże się pożyczkobiorcom jako marka rzetelna i godna zaufania. Warto jednak zaznaczyć, że kredyt niebankowy będzie w pełni darmowy, gdy spełnimy pewne wymagania. Jednym z nich jest zwrot zobowiązania w terminie. Zwłoka w spłacie skutkuje naliczeniem odsetek i anulowanie promocyjnych warunków. Drugim natomiast jest pewne ograniczenie dotyczące kwoty. Najczęściej pierwsza bezpłatna pożyczka nie przekracza wartości 3000 złotych.

Pożyczka pozabankowa online na 45 dni czy 30 dni?

Nie wszystkie firmy pozabankowe oferują pożyczkę online na 45 dni. W większości przypadków mamy do czynienia ze zobowiązaniem, które należy zwrócić w ciągu 30 dni. Nowocześni pożyczkodawcy starają się jednak jak najlepiej wpisać w potrzeby współczesnych pożyczkobiorców. Dla wielu osób zwrot zobowiązania w ciągu miesiąca może okazać się wyzwaniem. Dlatego też w ofercie niektórych pożyczkodawców możemy znaleźć pożyczki pozabankowe na 45 dni, czyli 1,5 miesiąca. To daje więcej czasu na zgromadzenie środków na terminową spłatę zobowiązania.

Pożyczka pozabankowa na 30 dni to natomiast rozwiązanie skierowane dla osób, które są pewne, że spłacą ją w terminie. To od nas jako pożyczkobiorców zależy, po który ten produkt finansowy sięgniemy. Każdy pożyczkodawca udostępnia specjalny „kalkulator”, na którym można określić niezbędną kwotę zobowiązania oraz termin spłaty (najczęściej od 10 do 45 dni).

Kredyty pozabankowe – kiedy pieniądze znajdą się na koncie wnioskującego?

Jedną z kwestii, która zastanawia wiele osób, jest to, kiedy pieniądze znajdą się na koncie pożyczkobiorcy po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej? Pożyczki pozabankowe online słyną z tego, że nie wymagają dopełnienia wielu formalności, a środki trafiają na konto najszybciej, jak się da. Czas pomiędzy otrzymaniem pozytywnej decyzji kredytowej a wpłynięciem pieniędzy na konto uzależniony jest od kilku czynników. Są to m.in.:

 • Liczba banków biorących udział w transakcji – jeżeli pożyczkobiorca i pożyczkodawca mają konto bankowe w tym samym banku, przelew środków jest wysyłany i odbierany niemalże w tej samej chwili. Operacje bankowe bez innych podmiotów ograniczają konieczność dokonywania rozliczeń międzybankowych. Jeżeli transakcja realizowana jest pomiędzy dwoma różnymi bankami, przelew przechodzi przez system Elixir Krajowej Izby Rozliczeniowej (KIR), który jest pośrednikiem w transferach środków między bankami. To nieco wydłuża cały proces. Jednak, gdy pożyczkobiorca otrzymał informację, że pożyczka niebankowa została mu przyznana, powinien niebawem cieszyć się ze środków na swoim koncie.
 • Ważny jest także czas realizacji sesji przychodzących i wychodzących Elixir. Transfery pomiędzy różnymi bankami dokonywane są w dni robocze w ramach trzech sesji wychodzących i przychodzących.
 • Wpływ na szybkość transakcji ma czas realizacji przelewu wychodzącego z banku firmy pożyczkowej oraz czas księgowania transakcji w banku odbiorcy.

Pożyczki pozabankowe online na 45 dni stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem Z pewnością taka oferta to atrakcyjna alternatywa dla kredytów nawet bankowych na krótki okres spłaty.

 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.