Szybka gotówka online

Gotówka przez internet – to takie proste

Jeszcze kilkanaście lat temu jedynym sposobem na zaciągnięcie pożyczki była osobista wizyta w banku bądź innej instytucji finansowej, która oferowała podobne usługi. Jednak przez ostatnie lata internet zawładnął niemal każdym aspektem naszego życia, w tym również sposobem funkcjonowania pożyczkodawców. Pożyczka przez internet to świetna alternatywa dla osób, które lubią efektywnie zarządzać swoim czasem, a przy tym otrzymywać z tego tytułu wymierne korzyści. Dlatego też nie dziwi rosnąca popularność pożyczek internetowych – szybkie pieniądze bez wychodzenia z domu pożyczane na korzystnych warunkach dla pożyczkobiorcy.

Pożyczki przez internet – łatwo i przyjemnie

Zarządzanie domowymi finansami to nie lada wyzwanie, które czasem przerasta nasze fizyczne możliwości. Wiele osób w „najgorętszych” okresach w roku szuka optymalnego rozwiązania pozwalającego dopiąć swój budżet o brakujące środki. Nie chcemy jednak tracić czasu na stanie w długich kolejkach, kiedy ten czas równie dobrze możemy spędzić ze swoją rodziną lub doskonaląc zawodowe umiejętności. Szybkie pożyczki online to odpowiedź pożyczkodawców na coraz wyższe wymagania klientów. Pieniądze możemy pożyczyć siedząc wygodnie w fotelu, nie martwiąc się zbędnymi formalnościami czy długim procesem weryfikacyjnym. Dodatkowy zastrzyk gotówki możemy otrzymać już po kilkunastu minutach od momentu otrzymania pozytywnej decyzji ze strony pożyczkodawcy. Co więcej, pierwsza pożyczka do 5000zł na pozyczkaplus.pl jest całkowicie darmowa pod warunkiem, że jej spłaty dokonamy w ciągu 30 dni od otrzymania środków na konto.

Szybkie pożyczki – dla kogo?

Każda pozabankowa instytucja finansowa posiada własne kryteria, które pożyczkobiorca musi spełnić, aby otrzymać chwilówkę. W przypadku firmy pozyczkaplus.pl należy:

– być obywatelem RP,

– mieć ukończone 18 lat,

– nie zalegać ze spłatą innych zobowiązań finansowych,

– posiadać numer telefonu,

– posiadać osobiste konto bankowe,

– posiadać stały, udokumentowany dochód.

Pożyczka online bez BIK

Przed zaciągnięciem pożyczki warto upewnić się, że firma, u której chcemy zaciągnąć dług jest wiarygodna. Bezpieczeństwo powinno być dla nas priorytetem, dlatego też warto sprawdzić, czy firma pożyczkowa „prześwietla” historię kredytową swoich klientów. Im więcej niewypłacalnych klientów, tym większe ryzyko dla pożyczkodawcy. Firma pozyczkaplus.pl nie sprawdza wpisów zamieszczonych w Biurze Informacji Kredytowej, jednakże od 17 maja 2023  z uwagi na nowelizacje ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim i wejściem w życie art. 9a ust 8 niniejszej ustawy Pożyczkodawca ma obowiązek przekazywania informacji o udzielonych po tej dacie kredytach do Biura Informacji Kredytowej. . Pod uwagę brane są inne bazy danych jak Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A czy Platforma Wymiany Informacji pożyczkowej (CRIF).

 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.