Pozyczka na już

Rozwiązaniem dla osób poszukujących szybkiego finansowania z niewielką liczbą formalności jest pożyczka pozabankowa online. Proste zasady, intuicyjny sposób złożenia wniosku i szybka weryfikacja online dają możliwość uzyskania pieniędzy potrzebnych na już. Wystarczy złożyć prawidłowo wypełniony wniosek.

Na czym polega pożyczka na już?

Pożyczka „na już” to produkt finansowy dostępny w ofercie pozabankowych firm pożyczkowych, popularnie nazywana chwilówką. Dzięki ograniczeniu liczby formalności – do wypełnienia wniosku wystarczy dowód osobisty – i weryfikacji online, decyzję kredytową można uzyskać nawet kilka chwil po wysłaniu wniosku. Najczęściej bez zaświadczeń o dochodach i osobistego kontaktu z pożyczkodawcą. W połączeniu z szybką realizacją przelewu, klient otrzymuje finansowe wsparcie w krótkim czasie.

Pożyczka online na już – jak złożyć wniosek?

Cała procedura związana ze złożeniem wniosku i weryfikacją klienta, choć może wydawać się skomplikowana, w praktyce jednak odbywa się automatycznie, a więc szybko. Pierwszy krok do pożyczenia pieniędzy to wybór kwoty pożyczki i okresu spłaty zobowiązania a następnie wypełnienie wniosku. Warto wcześniej przygotować dowód osobisty – potrzebne dane to numer dowodu i PESEL. Podczas składania wniosku nie trzeba zaświadczenia o dochodach lub innego dokumentu potwierdzającego zarobki, jednak w toku weryfikacji możemy być poproszeni o dodatkowe informacje w przypadku gdy nasz wniosek wymaga uzupełnienia w celu podjęcia ostatecznej decyzji pożyczkowej. Zatem najczęściej wystarczy deklaracja wysokości dochodów i miesięcznych kosztów we wniosku. Przed wysłaniem wniosku trzeba zaakceptować regulamin i wyrazić wszelkie wymagane prawem zgody. Kolejny krok to weryfikacja tożsamości i oczekiwanie na decyzję.

Szybka pożyczka na już – jak firmy weryfikują pożyczkobiorców?

Firmy pozabankowe weryfikują zarówno tożsamość klienta, jak i jego możliwości finansowe w zakresie terminowej spłaty zobowiązania.

 • Do potwierdzenia tożsamości potrzebny jest indywidualny rachunek bankowy – bez współwłaścicieli. Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą:
  ekspresowej weryfikacji Kontomatik lub Instantor – jej zaletą jest możliwość uzyskania pożyczki jeszcze szybciej, bez oczekiwania na zaksięgowanie przelewu przez bank,
 • przelewu weryfikacyjnego na niewielką kwotę – (zwykle nie więcej niż 1 zł), który trzeba przesłać na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę, ważne żeby dane rachunku bankowego zgadzały się z danymi wskazanymi we wniosku,

Ocena zdolności kredytowej obejmuje m.in.:

 • sprawdzenie baz danych – może to być: BIK, Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Kredytowej, Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej i inne – firmy pożyczkowe sprawdzają tylko niektóre bazy danych, a informację jakie konkretnie można znaleźć na stronie internetowej firmy,
 • weryfikację za pomocą narzędzi Instantor lub Kontomatik – obok potwierdzenia tożsamości, umożliwia również szybkie sprawdzenie możliwości finansowych klienta dzięki analizie przepływów pieniężnych na indywidualnym rachunku bankowym,
 • analizę danych określonych przez klienta we wniosku o pożyczkę.

Pożyczka na już – ile można pożyczyć?

Kwota szybkiej pożyczki pozabankowej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od potrzeb wnioskodawcy, jego możliwości finansowych w zakresie terminowej spłaty zobowiązania i oferty pożyczkodawcy. Można też wskazać kilka zasad:

 • pierwsza pożyczka dla nowego klienta będzie niższa,
 • przy kolejnym wniosku można pożyczyć wyższą kwotę,
 • w tym samym czasie można mieć tylko jedną pożyczkę w danej firmie pożyczkowej,
 • wniosek o kolejną pożyczkę można złożyć od razu po spłacie poprzedniej,
 • posiadanie pożyczki w jednej firmie nie wyklucza możliwości uzyskania pożyczki w innej. .

Szczególne zasady dotyczą wysokości pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów. Jej kwota jest zwykle niższa. Jednak zaletą tego rozwiązania jest brak kosztów i szybkie finansowe wsparcie.

Pożyczka online na już w Pożyczce Plus

Nagłe nieplanowane potrzeby finansowe nie muszą być już problemem. Rozwiązaniem jest Pożyczka Plus. Złożenie wniosku przez internet i weryfikacja online daje możliwość uzyskania pieniędzy zawsze, kiedy są one potrzebne. Niezależnie od dnia tygodnia. Przyjmujemy wnioski o pożyczkę 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Bez zaświadczeń o dochodach. Do wypełnienia wniosku potrzebny jest tylko dowód osobisty. Wiemy, że w kwestiach finansowych, bardzo często liczą się godziny, a nawet minuty. Dlatego nasi klienci mają możliwość korzystania z Profilu Premium, który poza priorytetowym rozpatrzeniem wniosku o pożyczkę, gwarantuje szybki przelew pieniędzy na konto – do godziny od zlecenia przelewu.

Szybka pożyczka na już – sprawdź nasze warunki

 • Rozpatrujemy wnioski przez całą dobę 24/7.
 • Przelewy również realizujemy całodobowo.
 • Dzięki automatycznej weryfikacji ograniczamy formalności do minimum – do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty.
 • Akceptujemy różne źródła dochodów – nie tylko wynagrodzenie z umowy o pracę.
 • Kwota pierwszej pożyczki za darmo to nawet 3.000 zł (RRSO 0%).
 • Przy kwocie do 5.000 zł obniżamy koszty o połowę (RRSO 107%).
 • Przy kolejnym wniosku dajemy możliwość pożyczenia więcej – nawet do 15.000 zł (RRSO 312%).
 • Pożyczamy bezpiecznie – weryfikujemy tożsamość wnioskodawcy i możliwość spłaty zobowiązania w terminie, dzięki czemu ograniczamy ryzyko nadmiernego zadłużania klientów i dbamy o bezpieczeństwo.

 Z uwagi na nowelizacje ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim i wejściem w życie art. 9a ust 8 niniejszej ustawy Pożyczkodawca ma obowiązek przekazywania informacji o udzielonych po 17 maja 2023 roku kredytach do Biura Informacji Kredytowej.

Sprawdź jak wygodnie i szybko możesz uzyskać pieniądze dzięki Pożyczce Plus.

 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład