Pozyczka na już

Rozwiązaniem dla osób poszukujących szybkiego finansowania z niewielką liczbą formalności jest pożyczka pozabankowa online. Proste zasady, intuicyjny sposób złożenia wniosku i szybka weryfikacja online dają możliwość uzyskania pieniędzy potrzebnych na już. Wystarczy złożyć prawidłowo wypełniony wniosek.

Na czym polega pożyczka na już?

Pożyczka „na już” to produkt finansowy dostępny w ofercie pozabankowych firm pożyczkowych, popularnie nazywana chwilówką. Dzięki ograniczeniu liczby formalności - do wypełnienia wniosku wystarczy dowód osobisty - i weryfikacji online, decyzję kredytową można uzyskać nawet kilka chwil po wysłaniu wniosku. Najczęściej bez zaświadczeń o dochodach i osobistego kontaktu z pożyczkodawcą. W połączeniu z szybką realizacją przelewu, klient otrzymuje finansowe wsparcie w krótkim czasie.

Pożyczka online na już - jak złożyć wniosek?

Cała procedura związana ze złożeniem wniosku i weryfikacją klienta, choć może wydawać się skomplikowana, w praktyce jednak odbywa się automatycznie, a więc szybko. Pierwszy krok do pożyczenia pieniędzy to wybór kwoty pożyczki i okresu spłaty zobowiązania a następnie wypełnienie wniosku. Warto wcześniej przygotować dowód osobisty - potrzebne dane to numer dowodu i PESEL. Podczas składania wniosku nie trzeba zaświadczenia o dochodach lub innego dokumentu potwierdzającego zarobki, jednak w toku weryfikacji możemy być poproszeni o dodatkowe informacje w przypadku gdy nasz wniosek wymaga uzupełnienia w celu podjęcia ostatecznej decyzji pożyczkowej. Zatem najczęściej wystarczy deklaracja wysokości dochodów i miesięcznych kosztów we wniosku. Przed wysłaniem wniosku trzeba zaakceptować regulamin i wyrazić wszelkie wymagane prawem zgody. Kolejny krok to weryfikacja tożsamości i oczekiwanie na decyzję.

Szybka pożyczka na już - jak firmy weryfikują pożyczkobiorców?

Firmy pozabankowe weryfikują zarówno tożsamość klienta, jak i jego możliwości finansowe w zakresie terminowej spłaty zobowiązania.

 • Do potwierdzenia tożsamości potrzebny jest indywidualny rachunek bankowy - bez współwłaścicieli. Weryfikacja danych osobowych odbywa się za pomocą:
  ekspresowej weryfikacji Kontomatik lub Instantor - jej zaletą jest możliwość uzyskania pożyczki jeszcze szybciej, bez oczekiwania na zaksięgowanie przelewu przez bank,
 • przelewu weryfikacyjnego na niewielką kwotę - (zwykle nie więcej niż 1 zł), który trzeba przesłać na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę, ważne żeby dane rachunku bankowego zgadzały się z danymi wskazanymi we wniosku,

Ocena zdolności kredytowej obejmuje m.in.:

 • sprawdzenie baz danych - może to być: BIK, Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Kredytowej, Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej i inne - firmy pożyczkowe sprawdzają tylko niektóre bazy danych, a informację jakie konkretnie można znaleźć na stronie internetowej firmy,
 • weryfikację za pomocą narzędzi Instantor lub Kontomatik - obok potwierdzenia tożsamości, umożliwia również szybkie sprawdzenie możliwości finansowych klienta dzięki analizie przepływów pieniężnych na indywidualnym rachunku bankowym,
 • analizę danych określonych przez klienta we wniosku o pożyczkę.

Pożyczka na już - ile można pożyczyć?

Kwota szybkiej pożyczki pozabankowej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od potrzeb wnioskodawcy, jego możliwości finansowych w zakresie terminowej spłaty zobowiązania i oferty pożyczkodawcy. Można też wskazać kilka zasad:

 • pierwsza pożyczka dla nowego klienta będzie niższa,
 • przy kolejnym wniosku można pożyczyć wyższą kwotę,
 • w tym samym czasie można mieć tylko jedną pożyczkę w danej firmie pożyczkowej,
 • wniosek o kolejną pożyczkę można złożyć od razu po spłacie poprzedniej,
 • posiadanie pożyczki w jednej firmie nie wyklucza możliwości uzyskania pożyczki w innej. .

Szczególne zasady dotyczą wysokości pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów. Jej kwota jest zwykle niższa. Jednak zaletą tego rozwiązania jest brak kosztów i szybkie finansowe wsparcie.

Pożyczka online na już w Pożyczce Plus

Nagłe nieplanowane potrzeby finansowe nie muszą być już problemem. Rozwiązaniem jest Pożyczka Plus. Złożenie wniosku przez internet i weryfikacja online daje możliwość uzyskania pieniędzy zawsze, kiedy są one potrzebne. Niezależnie od dnia tygodnia. Przyjmujemy wnioski o pożyczkę 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Bez zaświadczeń o dochodach. Do wypełnienia wniosku potrzebny jest tylko dowód osobisty. Wiemy, że w kwestiach finansowych, bardzo często liczą się godziny, a nawet minuty. Dlatego nasi klienci mają możliwość korzystania z Profilu Premium, który poza priorytetowym rozpatrzeniem wniosku o pożyczkę, gwarantuje szybki przelew pieniędzy na konto - do godziny od zlecenia przelewu.

Szybka pożyczka na już - sprawdź nasze warunki

 • Rozpatrujemy wnioski przez całą dobę 24/7.
 • Przelewy również realizujemy całodobowo.
 • Dzięki automatycznej weryfikacji ograniczamy formalności do minimum - do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty.
 • Akceptujemy różne źródła dochodów - nie tylko wynagrodzenie z umowy o pracę.
 • Kwota pierwszej pożyczki za darmo to nawet 3.000 zł.
 • Przy kwocie do 5.000 zł obniżamy koszty o połowę.
 • Przy kolejnym wniosku dajemy możliwość pożyczenia więcej - nawet do 15.000 zł.
 • Nie sprawdzamy historii kredytowej w BIK.
 • Pożyczamy bezpiecznie - weryfikujemy tożsamość wnioskodawcy i możliwość spłaty zobowiązania w terminie, dzięki czemu ograniczamy ryzyko nadmiernego zadłużania klientów i dbamy o bezpieczeństwo.

Sprawdź jak wygodnie i szybko możesz uzyskać pieniądze dzięki Pożyczce Plus.

 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.