Pożyczka na wakacje

Pożyczka na wakacje – na ratunek Pożyczka PLUS

Wszyscy potrzebujemy wakacji. Czas urlopu to najlepszy moment na zregenerowanie sił, których tak bardzo potrzeba nam do sprostania całorocznym wyzwaniom. Wizje odpoczynku wśród wymarzonych scenerii miejsc, które zawsze chcieliśmy odwiedzić, może jednak zburzyć świadomość ograniczonego budżetu. W takiej sytuacji urlop uratować może pożyczka na wakacje.

Zdecyduj, ile potrzebujesz

Nadszedł więc czas długo wyczekiwanych wakacji, wybraliśmy dawno upragniony cel wycieczki, lista miejsc, które chcemy zobaczyć jest już przygotowana. Nadeszła pora letniej regeneracji. A może wręcz przeciwnie, mamy zaledwie kilka wolnych dni – pośpiech powoduje, że nie mamy czasu zorganizować dodatkowych funduszy na urlopowe przyjemności. Nawet w podbramkowej sytuacji nie musimy odkładać marzeń na następny rok. Jeśli brakujące fundusze są niewielkie, pożyczka na przejrzystych warunkach może okazać się idealnym rozwiązaniem ratującym plany wakacyjne. Decyzję o skorzystaniu z oferty pożyczkowej warto poprzedzić analizą budżetu potrzebnego na wakacje oraz realną oceną swoich możliwości finansowych w spłacie wybranej kwoty pożyczki.

Warunki Pożyczki Plus

Pożyczka to rozwiązanie krótkoterminowe, dzięki czemu nie musi być długofalowo obciążać naszego budżetu. Pomaga nam w sytuacji, gdy nie możemy liczyć na zaplecze finansowe, a wydatki przerosły wyobrażenia podczas planowania wspólnych chwil z rodziną lub przyjaciółmi. Trudno wybrać wśród wielu ofert pożyczek dostępnych na rynku, dlatego najlepiej zaufać tej, która nie zaskoczy nas ukrytymi kosztami. Zasady Pożyczki Plus są jasne i klarowne. W sytuacji, gdy klient spłaca zobowiązanie terminowo, nie zaskakują go żadne dodatkowe opłaty ponad te, które wynikają z uczciwie przygotowanej umowy. Najważniejszym warunkiem otrzymania pożyczki będzie więc wiarygodność klienta i jego zdolność kredytowa.

Pożyczka Plus oszczędza Twój czas

Szereg formalności, skomplikowane regulaminy, stos dokumentów potrzebnych do zrealizowania umowy – to potrafi skutecznie zniechęcić do korzystania z ofert pożyczek. Tracimy wtedy swój cenny czas. Pożyczka Plus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, skracając listę formalności do minimum. Klientowi wystarczy teraz komputer z dostępem do Internetu. Zapoznanie się z warunkami, wypełnienie wniosku oraz jego weryfikacja odbywają się w całości online. Po pomyślnej rejestracji i uiszczeniu opłaty w wysokości 1 gr, nasz wniosek zostaje weryfikowany. Cały proces zwykle nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Po sprawdzeniu poprawności danych i zdolności kredytowej możemy już tylko oczekiwać na przelew wnioskowanej kwoty na nasze konto. Klient może wnioskować o pożyczkę każdego dnia, siedem dni w tygodniu. Na realizację umowy pożyczkowej nie musimy czekać długo – po uzyskaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu kwoty, której potrzebujemy – przelewy zostają realizowane. Odbywa się to w każdy dzień roboczy. Środki wysyłane są na indywidualne konto pożyczkobiorcy. Dzięki skróceniu formalności do minimum klient ma zapewniony komfort skorzystania z oferty wtedy, kiedy potrzebuje, aby zrealizować wymarzone potrzeby. Nagłe, nieplanowane wydatki w czasie długo wyczekiwanych wakacji przestają dzięki temu zaburzać spokój.

Ile mogę pożyczyć?

Pożyczka Plus ułatwia decyzję o pierwszej pożyczce, kiedy obawiamy się wysokich kosztów i prowizji. Dlatego dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z oferty, pożyczka dostępna jest za 0 zł, w kwocie do 3000 zł (RRSO 0%). Po upływie 30 dni przeznaczonych na spłatę wybranej przez nas kwoty, możemy za opłatą refinansować pożyczkę, jeśli okaże się, że potrzebujemy więcej czasu na uregulowanie zobowiązania. W trakcie obowiązywania umowy stała opłata 0% nie zmienia się, pod warunkiem terminowego wywiązania się ze spłaty całości kwoty pożyczki. Co ważne, w sytuacji, gdy nasza decyzja o skorzystaniu z oferty pożyczkowej ulegnie zmianie, mamy prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od podpisania zobowiązania. Wystarczy wtedy w całości zwrócić pożyczoną kwotę. Dzięki elastycznym warunkom nie musimy więc obawiać się, że raz podjęta decyzja zobowiązuje nas finansowo na dłuższy termin.

Pożyczka plus na wakacje – podsumowanie korzyści

– Szybka realizacja wniosków online

– ePrzelew w terminie do 24 h od złożenia wniosku

– Koszt pierwszej pożyczki do 3000 zł to 0 zł (RRSO 0%)

– Wymagane jedynie: zdolność kredytowa, dostęp do Internetu oraz posiadanie telefonu komórkowego

– Przejrzysta umowa

– Uczciwe warunki spłaty

– Brak ukrytych kosztów

– Pierwsza pożyczka aż do 5000 zł (RRSO 107%).