Pilna pożyczka na dzisiaj

Jedna z najpowszechniejszych potrzeb klientów firm pożyczkowych, to możliwość zaciągnięcia zobowiązania „na już”. Na szczęście pozabankowe przedsiębiorstwa wiedzą, jak ważne jest wychodzenie naprzeciw konsumentom rynku finansowego i dzięki nowoczesnym technologiom udostępniają produkty, które są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pożyczka Plus jest jedną z takich firm. Zobacz, jakie kwoty możesz tu pożyczyć, na jak długo i kiedy pieniądze będą do Twojej dyspozycji.

Kwota pożyczkiOkres spłatyPrzelew pożyczki
1 000 zł (RRSO 0% dla pierwszej pożyczki)30 dniNawet tego samego dnia
3 000 zł (RRSO 0% dla pierwszej pożyczki)30 dniNawet tego samego dnia
5 000 zł (RRSO 107% dla pierwszej pożyczki)30 dniNawet tego samego dnia

W przypadku marki Pożyczka PLUS oferta na dzień 11.05.2024 r. kształtuje się następująco:

 • Pierwszą pożyczkę od 300 zł do 3 000 zł możesz otrzymać za DARMO! (RRSO 0%);
 • Kwota maksymalna pierwszej pożyczki to 5 000 zł. Pożyczkę z zakresu 3 100 zł – 5 000 zł otrzymasz z RABATEM 50% (RRSO 107%);
 • Wnioskując o kolejne pożyczki, możesz ubiegać się o wyższe kwoty, nawet do 15 000 zł (RRSO 312%);
 • Okres spłaty pożyczki to 30 dni.

Kiedy liczy się czas, poszukaj szybkiej pożyczki na dzisiaj. Sprawdź i porównaj oferty. Szukaj rozwiązań, które przyspieszą wydanie decyzji pożyczkowej i co najważniejsze — realizację przelewu. Wybierz najkorzystniejszą opcję.

Warunki otrzymania pilnej pożyczki w Pożyczka Plus

Warunki, które musisz spełnić, żeby skorzystać z pilnej pożyczki w Pożyczka Plus, wcale nie są wygórowane.

Potrzebny będzie:

 • ważny dowód osobisty
 • indywidualny rachunek bankowy 
 • wiek w przedziale 18 -73 lata
 • ważny numer telefonu
 • adres e-mail

Pożyczkę możesz otrzymać, jeśli pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych osobowych, ukończysz rejestrację i nie zajmujesz eksponowanego stanowiska politycznego PEP. 

Jak złożyć wniosek, aby pieniądze były na koncie tego samego dnia?

Wniosek o pilną pożyczkę w Pożyczka Plus możesz złożyć o każdej porze dnia.

Pierwszy krok to rejestracja. 

Po wybraniu kwoty kliknij pomarańczowy przycisk „Weź”. Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji. Wszystko odbędzie się przez internet, ponieważ Pożyczka Plus jest firmą udzielającą chwilówek online.

Podaj dane:

 • adres e-mail,
 • numer telefonu komórkowego,
 • ustaw hasło do Profilu Klienta i powtórz hasło raz jeszcze,
 • zaakceptuj treść Regulaminu i innych dokumentów,
 • możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach, a następnie kliknij przycisk „Przejdź dalej”.

Kolejny krok to złożenie wniosku. Uzupełnij wszystkie wymagane informacje. Pamiętaj: rzetelnie i prawidłowo wypełniony wniosek jest podstawą do przyznania pożyczki. 

Jako sposób weryfikacji tożsamości wybierz Kontomatik. Możesz oczywiście skorzystać z tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego, ale ta opcja wydłuży proces weryfikacji i wydania decyzji. 

Na koniec: jeśli Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie, zaakceptuj ofertę pożyczki przez internet i poczekaj na przelew. 

Ile czasu czeka się na przelew?

Czas oczekiwania na przelew pozabankowej pożyczki zależy m.in. od banku, w którym masz otwarte konto bankowe. Jeśli ten sam bank prowadzi rachunek dla firmy pożyczkowej, to sprawa jest prosta. Przelew realizowany w ramach jednego banku, zostanie zaksięgowany równie szybko, jak przelew natychmiastowy.

Jeśli wniosek złożyłeś w Pożyczka Plus, to przelew zostanie wysłany z banku PKO BP.  Dla pewności, że pieniądze szybko trafią na Twoje konto, skorzystaj z profilu premium, który zapewnia szybką realizację płatności dzięki natychmiastowym przelewom Dotpay. 

Co ma wpływ na przelew pilnej pożyczki?

Główne czynniki, które mają wpływ na przelew pilnej pożyczki na dzisiaj to możliwość:

 • Weryfikacji ekspresowej – np. przy pomocy aplikacji Kontomatik;
 • Realizacji szybkich przelewów – DotPay, przelewy natychmiastowe;
 • Składania wniosków 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu;
 • Kontaktu z biurem obsługi klienta również w weekend.

Jak przyspieszyć przelew pożyczki? 

Jako klient nie masz wpływu na szybkość działania technologii, jednak możesz jej nieco pomóc.

Przeczytaj także: Pożyczka w 15 minut 

By zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie gotówki jeszcze tego samego dnia, warto:

 • Naprawdę dokładnie sprawdzić poprawność informacji wprowadzonych do wniosku. Tylko bezbłędnie uzupełniony formularz gwarantuje błyskawiczną obsługę zapytania;
 • Posiadać konto bankowe w tej samej instytucji, co pożyczkodawca;
 • Zdecydować się na złożenie wniosku w dzień roboczy, rano, by nawet nie mając rachunku w tym samym banku, zdążyć pozyskać pieniądze jeszcze tego samego dnia.

Ile kosztuje pilna pożyczka na dzisiaj?

Pilna pożyczka na dzisiaj w Pożyczka Plus może być całkowicie bezkosztowa. Warunek: musi to być Twoja pierwsza pożyczka — za darmo otrzymasz ją wtedy, kiedy pożyczysz do 3 000 zł na 30 dni. Jej  RRSO wyniesie wtedy 0%. Musisz tylko spełnić standardowe wymagania i spłacić pożyczoną kwotę w terminie zgodnym z umową. Nic ponadto.

Druga opcja dla osób po raz pierwszy korzystających z oferty Pożyczka Plus, to chwilówka do kwoty 5 000 zł na 30 dni z kosztami obniżonymi o połowę (RRSO 107%). Od tych, obowiązujących standardowo. 

Lojalny klient, który korzysta z oferty pożyczkodawcy po raz kolejny, może natomiast liczyć na wyższą kwotę pożyczki – nawet do 15 000 zł (RRSO 312%), której koszt nie przekracza ustawowych limitów. W razie wątpliwości co do wysokości kosztów wejdź na stronę Pożyczka Plus i sprawdź: koszt pożyczki, RRSO i kwotę do zwrotu.

Oferty dostępne na dzień 11.05.2024 r.

Na co powinieneś uważać, poszukując pieniędzy pilnie?

Bez względu na to jak szybko potrzebujesz pieniędzy, pamiętaj o kilku zasadach, które pozwolą Ci pożyczać bezpiecznie:

 • pożyczaj tylko w legalnie działających firmach pożyczkowych – te znajdziesz w Rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego,
 • wystrzegaj się ofert pożyczkowych firm prywatnych, które nie podlegają przepisom ustawy o kredycie konsumenckim, 
 • nie korzystaj z ofert na portalach ogłoszeniowych – tam często ogłaszają się oszuści, którzy chcą wyłudzić przedpłatę lub Twoje dane osobowe,
 • korzystaj z ofert sprawdzonych firm pożyczkowych, które mają na rynku odpowiednią renomę i działają długo,
 • wybieraj oferty firm należących do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych – to organizacja branżowa, która wymaga od swoich członków prowadzenia działalności w sposób etyczny, z poszanowaniem klientów i zasad uczciwej konkurencji.

Gdzie szukać pieniędzy w pilnych sytuacjach?

Pilna pożyczka na dzisiaj – czasem takie rozwiązanie to konieczność. Co zrobić i gdzie szukać możliwości uzyskania szybkiego finansowania? Przede wszystkim zrezygnuj z chwilówek z obsługą domową. Pożyczki w domu klienta to wygodne rozwiązanie, ale w 100% zależne od godzin pracy i dostępności pracowników firm pożyczkowych

Zamiast tego, sprawdź poniższe opcje:

 • firma pożyczkowa np. Pożyczka Plus oferuje rozwiązania, które przyczynią się do szybkiego przelewu: weryfikacja w 100% online, przyjmowanie wniosków 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu (również w weekendy), bez zaświadczeń o dochodach (wymagane tylko w szczególnych przypadkach) i szybkim potwierdzeniem tożsamości przy pomocy usługi Kontomatik. 
 • bank – ta opcja sprawdzi się jako rozwiązanie na szybkie finansowanie tylko pod warunkiem, że posiadasz konto w banku, w którym chcesz pożyczyć pieniądze. Dodatkowo rozpatrzenie wniosku będzie możliwe tylko w dni i godziny pracy banku, czyli od poniedziałku do piątku i zwykle do 16.00.
 • rodzina, znajomi – to bezpieczne, szybkie rozwiązanie, niestety nie zawsze jest możliwe. 
 • pożyczka w lombardzie – pożyczkę uzyskasz szybko, ale zwykle w niewielkiej kwocie, a poza tym musisz mieć wystarczająco cenny przedmiot, który będzie stanowił gwarancję spłaty pożyczonej kwoty. Jeśli nie oddasz pieniędzy w terminie, Twoje mienie może zostać sprzedane. Co więcej, nie pożyczysz kwoty, która odpowiada 100% wartości Twojego zabezpieczenia, ale znacznie mniej. 
 • pożyczka prywatna – pożyczki prywatne nie są regulowane przepisami ustawy o kredycie konsumenckim i dlatego warunki spłaty takiego zobowiązania mogą być dla Ciebie wyjątkowo niekorzystne. Jeśli pożyczasz pieniądze to tylko z zaufanego źródła. 

Dlaczego w banku nie dostaniesz pilnej pożyczki?

Na uzyskanie pilnej pożyczki w banku, najczęściej nie masz co liczyć.

Jest ku temu kilka powodów:

 • Jeśli potrzebujesz złożyć wniosek pożyczkowy w niedzielę – nie zrobisz tego w banku, ponieważ placówki bankowe otwarte są tylko w dni robocze;
 • Do wniosku potrzebujesz potwierdzenia wysokości dochodów – z zaaplikowaniem o zobowiązanie musisz poczekać na wydanie np. zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu od swojego pracodawcy;
 • Termin wydania decyzji będzie szybszy tylko przy wnioskach złożonych online w banku, w którym masz konto;
 • Przelew środków zwykle będzie realizowany do 24 godzin od wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej – zwykle jednak wyłącznie w dni robocze.