Pożyczka na święta

Dlaczego jest nam potrzebna pożyczka na święta?

Świąteczny czas, to jeden z najbardziej wyczekiwanych w ciągu roku zbliża się wielkimi krokami. Czas spotkań z rodziną przy świątecznym stole, kolędowania, składania sobie nawzajem życzeń i sprawiania wyjątkowych prezentów. Ogrom wydatków, jakie nas przed świętami czekają przerasta niejednokrotnie zasoby portfeli. Nie zawsze mamy możliwość odłożenia wystarczającej ilości oszczędności po to, by móc w pełni cieszyć się wspólnym świętowaniem. Wtedy właśnie warto pomyśleć o dobrej, korzystnej pożyczce.

Pożyczka Plus pod choinkę

W gąszczu przedświątecznych zakupów można się zgubić i poczuć frustrację, zamiast grudniowej magii, kiedy okazuje się, że brakuje nam środków, żeby zorganizować wymarzone święta. Przygotowanie wielu świątecznych potraw, by zaskoczyć najbliższych, kupno prezentu, o którym od dawna marzy bliska Twojemu sercu osoba, stworzenie przytulnej atmosfery w domu, dekorowanie wnętrza – zadań przed świętami mamy wiele, są one pracochłonne i kosztowne. Nasze starania zwykle służą temu, aby najbliższym sprawić radość i uczynić święta czasem niezapomnianym i magicznym. Czasem tuż przed świętami okazuje się, że pozostało nam niewiele czasu, aby sfinalizować przygotowania, zaczynamy rezygnować z kupna prezentów, które planowaliśmy, aby nie nadszarpywać skromnych zasobów finansowych. Nie musimy jednak ograniczać sobie i bliskim przyjemności ze świętowania. Może okazać się, że niewielki zastrzyk gotówki uratuje atmosferę świąt. Pożyczka Plus jest dobrą propozycją właśnie dla osób zabieganych podczas przedświątecznych przygotowań. W sytuacji, kiedy zdamy sobie sprawę z braku odpowiedniego zaplecza finansowego, zaczynamy czuć niepokój i niepewność, czy uda nam się przeżyć święta w takiej formie, jak sobie to wyobrażaliśmy. Pożyczka krótkoterminowa może nie tylko rozwiać nasze dylematy, ale przede wszystkim pomóc zaoszczędzić czas potrzebny na pozyskanie dodatkowych środków. Właśnie przed świętami czasu przecież najbardziej nam brakuje. Nie musimy koniecznie porównywać ofert banków oferujących kredyty, przechodzić przez niejednokrotnie długi i skomplikowany proces formalności, a następnie oczekiwać wiele dni na decyzję o przyznaniu kredytu. Pożyczka Plus skraca niezbyt przyjemne procedury do minimum – wystarczy wypełnić wniosek przez Internet, a potrzebne nam pieniądze po jego akceptacji zostają udostępnione na indywidualnym koncie maksymalnie do 24 h. Szybko i bez utrudnień – tak najchętniej chcielibyśmy zwykle przejść przez czas przygotowań, który dzieli nas od świąt.

Pożyczka Plus na większe potrzeby

Nie zawsze kwota, której potrzebujemy w okresie przedświątecznym zamyka się w kilkuset złotych. Bywa też tak, że w ferworze przygotowań okazuje się, że przedmioty codziennego użytku nagle odmawiają posłuszeństwa, sprzęty wymagają naprawy lub zaistnieje potrzeba odnowienia mieszkania na święta lub niewielkiego remontu pomieszczeń. Pożyczka Plus wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom klientom, którzy już korzystali z usług firmy i okazali się lojalnymi pożyczkobiorcami, spłacającymi zobowiązania. Dla takich konsumentów istnieje możliwość udzielenia pożyczki w wyższych kwotach, aż do 15 000 tys (RRSO 312%). W razie zaistniałej potrzeby, taki klient może wnioskować o jej refinansowanie. Klienci mogą również liczyć na korzystne rabaty o wysokościach zależnych od kwoty zaciąganych pożyczek.

 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład