clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Wakacyjny wyjazd – jak na nim zaoszczędzić?

Okres wiosenny to najlepszy czas, aby zacząć planować, gdzie i kiedy wybierzemy się na letnie wakacje. Wczesne zaplanowanie wyjazdu pozwoli nie tylko ze spokojem oczekiwać upragnionego urlopu, ale także sporo zaoszczędzić na jego kosztach. Rezerwując z odpowiednim wyprzedzeniem wakacyjny wyjazd mamy bowiem szansę skorzystania z atrakcyjnych promocji i zniżek.

Wakacyjny wyjazd na własną rękę czy z biurem podróży?

Wakacyjny wyjazd możemy zaplanować zarówno samodzielnie i we własnym zakresie. Samodzielne planowanie wakacji to doskonały wybór dla osób, które chcą mieć swobodę w spędzaniu czasu oraz mają specyficzne, dobrze uświadomione wymagania.

Wakacje z biurem podróży z kolei będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poświęcić minimum czasu i energii na kwestie organizacyjne. Tylko jedna wizyta w biurze podróży wystarczy, aby zarezerwować wymarzony wyjazd oraz dostosować jego specyfikę do własnych preferencji. Wbrew pozorom, wyjazd z biurem nie musi być także opcją mniej atrakcyjną cenowo od jego organizowania we własnym zakresie. Biura często organizują atrakcyjne promocje first i last minute, które pozwalają naprawdę niskim kosztem cieszyć się z wakacyjnego urlopu w wymarzonej destynacji. Takie promocje wymagają jednak uiszczenia kosztów wyjazdu od ręki, gdyż są ograniczone zarówno cenowo, jak i ilościowo.

Skąd wziąć pieniądze na rezerwację wymarzonych wakacji?

Sporym utrudnieniem w skorzystaniu z atrakcyjnych promocji na wakacyjne wyjazdy może być brak gotówki. Jeszcze kilkanaście lat temu taka sytuacja najczęściej wiązała się z koniecznością rezygnacji z planów lub rezerwacją wybranej oferty w sporo wyższej cenie. Dziś nie jest to na szczęście konieczne! W planowaniu wakacji oraz oszczędzaniu na ich koszcie pomagają bowiem szybkie pożyczki gotówkowe dostępne m. in. w ofercie firmy Pożyczka Plus.

Pod adresem: https://pozyczkaplus.pl/ można zapoznać się z dokładnymi zasadami udzielania pożyczek oraz sprawdzić aktualne promocje dostępne zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Każda pożyczka gotówkowa za pośrednictwem strony www jest udzielana w ciągu kilku do kilkunastu minut. To pozwala szybko uzyskać dostęp do potrzebnej gotówki, zarezerwować wybraną wakacyjną usługę. W  rezultacie można sporo zaoszczędzić na kosztach letnich wojaży, co doceni każda oszczędna osoba.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: