clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczka Plus wyróżniona tytułem Pożyczkowa Instytucja Roku 

Instytucja pożyczkowa roku 2016Wczoraj reprezentacja polski pod przywództwem Adama Nawałki wygrała mecz z Irlandią Północną, a my… wygraliśmy w konkursie Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej zdobywając tytuł Firma Pożyczkowa Roku 2016. Dziś cieszymy się więc podwójnie!

 

 

 

Chwilówki online, które grają fair play

Firma Mała Pożyczka, właściciel serwisu pozyczkaplus.pl, wyróżniona została tytułem Firma Pożyczkowa Roku 2016. Niezależna kapituła Konkursu Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej doceniła przede wszystkim naszą uczciwość w kontaktach z Klientami, przejrzyste, wiarygodne oraz w pełni bezpieczne usługi finansowe. Od lat oferujemy pożyczki online, którym możesz zaufać.

Odpowiedzialne szybkie pożyczki

Jesteśmy dumni z wyróżnienia Firma Pożyczkowa Roku 2016. Jest ono dowodem na to, że aby osiągnąć sukces, nie wybieramy dróg na skróty. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych klientów. Nic tak nie cieszy, jak spełnianie ich potrzeb i bycie zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują.

Nasze pożyczki wyróżnia nie tylko szybkość, ale też bezpieczeństwo, elastyczność i przejrzystość. U nas nie ma żadnych dodatkowych zabezpieczeń i niepotrzebnych dokumentów. Od naszych klientów wymagamy jedynie rozsądku. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca zawsze dbamy o Waszą zdolność kredytową.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: