02.08.2019

Pożycz kasę i zgarnij nagrody!

Łączymy pożyczanie z wygrywaniem! Ruszamy z konkursem, w którym można wygrać EKSTRA nagrody. Wystarczy tylko, że weźmiesz pożyczkę na dowolną kwotę i wykonasz zadanie konkursowe, a następnie oddasz pożyczone pieniądze w terminie. To daje Ci szansę na zgarnięcie jednej z 8 fantastycznych nagród – to takie proste!

Wygrywać lubi każdy z nas, dlatego z chęcią bierzemy udział w konkursach. Teraz masz możliwość zgarnięcia jednej z 8 ekstra nagród, biorąc udział w konkursie PożyczkaPlus. Zasady są bardzo proste: wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w okresie od 01.08 roku do 31.08.2019 i spłacisz ją w terminie. Oprócz tego warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie prostego zadania konkursowego. Chodzi o pokazanie nam tego, o jakich wakacjach marzysz. Możesz to zrobić w dowolnej formie – dołączyć do formularza konkursowego zdjęcie, rysunek, czy obrazek – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Pożyczka na wymarzone wakacje lub dowolny cel

Pierwszym warunkiem wzięcia udziału w konkursie – jak już wspominaliśmy – jest otrzymanie pożyczki. Bez znaczenia, czy będzie to Twoja pierwsza pożyczka, czy już kolejna. Wystarczy, że zawnioskujesz o nią w terminie od 01.08 do 31.08, otrzymasz pozytywną decyzję kredytową i spłacisz ją w terminie. Pamiętaj również, żeby wypełnić prosty formularz konkursowy – bez niego Twoja kandydatura na zwycięzcę nie będzie brana pod uwagę. W formularzu jest zawarte proste zadanie konkursowe. Chodzi w nim o to, żebyś pokazał nam o jakich wakacjach marzysz – forma wykonania zadania jest dowolna. Nagrodzonych zostanie 8 osób, których odpowiedzi okażą się najkreatywniejsze!

Podsumowując, nagrodę możesz zgarnąć w kilku prostych krokach:

 • Weź pożyczkę w okresie od 01.08 do 31.08.2019
 • Wypełnij formularz konkursowy i pokaż nam, o jakich wakacjach marzysz
 • Spłać pożyczkę w terminie
 • Zgarnij jedną z 8 ekstra nagród

Co mogę wygrać?

Łącznie nagrodzonych zostanie 8 osób. Osoba, która spełni wszystkie warunki i w najciekawszy sposób wykona zadanie konkursowe zgarnie nagrodę główną, jaką jest Segway XIAOMI Ninebot S Biały. To elektryczny monocykl bez siodełka, który osiąga prędkość do 16 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać nawet 22km. Aktualizować firmware i monitorować prędkość możemy za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Segway posiada nowoczesny żyroskop, który umożliwia bezpieczną jazdę. Wystarczy pochylić się do przodu – wówczas pojedziemy na wprost, z kolei pochylenie się do tyłu spowoduje jazdę do tyłu. Aby skręcić wystarczy poruszyć kolanami w lewo lub w prawo. Mamy możliwość skorzystania z trybu dla początkującego, który ułatwi naukę sterowania tym pojazdem elektrycznym.

Kolejne 3 osoby, które w ciekawy sposób wykonają zadanie konkursowe mają możliwość wygrania hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 8.5. Model ten posiada duże 8.5 calowe koła, oświetlenie led i wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii i prędkość, z jaką się aktualnie poruszasz. Hulajnogę bez problemu również złożysz. Pojazd osiąga prędkość maksymalnie 25 km/h, a na jednym ładowaniu przejedziesz około 30 km.

Ostatnią kategorią nagród, które trafią do 4 osób jest Elektryczna deska Smart Balance Wheel T10. Tzw. Hoverboard to coś dla miłośników ciekawych gadżetów. Obsługa elektrycznej deskorolki zajmuje zaledwie kilka minut i jest bardzo intuicyjna. Maksymalna prędkość deski to 15km/h, a na jednym ładowaniu przejedziemy około 25 km.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.09.2019r na , a nagrody zostaną wysłane po terminowej spłacie pożyczki. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Wyniki konkursu pojawią się 10.09 na stronie https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl/  i naszym profilu na Facebooku. Obserwuj nas, żeby nie przegapić wyników!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły