02.08.2019

Pożycz kasę i zgarnij nagrody!

Łączymy pożyczanie z wygrywaniem! Ruszamy z konkursem, w którym można wygrać EKSTRA nagrody. Wystarczy tylko, że weźmiesz pożyczkę na dowolną kwotę i wykonasz zadanie konkursowe, a następnie oddasz pożyczone pieniądze w terminie. To daje Ci szansę na zgarnięcie jednej z 8 fantastycznych nagród – to takie proste!

Wygrywać lubi każdy z nas, dlatego z chęcią bierzemy udział w konkursach. Teraz masz możliwość zgarnięcia jednej z 8 ekstra nagród, biorąc udział w konkursie PożyczkaPlus. Zasady są bardzo proste: wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w okresie od 01.08 roku do 31.08.2019 i spłacisz ją w terminie. Oprócz tego warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie prostego zadania konkursowego. Chodzi o pokazanie nam tego, o jakich wakacjach marzysz. Możesz to zrobić w dowolnej formie – dołączyć do formularza konkursowego zdjęcie, rysunek, czy obrazek – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Pożyczka na wymarzone wakacje lub dowolny cel

Pierwszym warunkiem wzięcia udziału w konkursie – jak już wspominaliśmy – jest otrzymanie pożyczki. Bez znaczenia, czy będzie to Twoja pierwsza pożyczka, czy już kolejna. Wystarczy, że zawnioskujesz o nią w terminie od 01.08 do 31.08, otrzymasz pozytywną decyzję kredytową i spłacisz ją w terminie. Pamiętaj również, żeby wypełnić prosty formularz konkursowy – bez niego Twoja kandydatura na zwycięzcę nie będzie brana pod uwagę. W formularzu jest zawarte proste zadanie konkursowe. Chodzi w nim o to, żebyś pokazał nam o jakich wakacjach marzysz – forma wykonania zadania jest dowolna. Nagrodzonych zostanie 8 osób, których odpowiedzi okażą się najkreatywniejsze!

Podsumowując, nagrodę możesz zgarnąć w kilku prostych krokach:

 • Weź pożyczkę w okresie od 01.08 do 31.08.2019
 • Wypełnij formularz konkursowy i pokaż nam, o jakich wakacjach marzysz
 • Spłać pożyczkę w terminie
 • Zgarnij jedną z 8 ekstra nagród

Co mogę wygrać?

Łącznie nagrodzonych zostanie 8 osób. Osoba, która spełni wszystkie warunki i w najciekawszy sposób wykona zadanie konkursowe zgarnie nagrodę główną, jaką jest Segway XIAOMI Ninebot S Biały. To elektryczny monocykl bez siodełka, który osiąga prędkość do 16 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać nawet 22km. Aktualizować firmware i monitorować prędkość możemy za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Segway posiada nowoczesny żyroskop, który umożliwia bezpieczną jazdę. Wystarczy pochylić się do przodu – wówczas pojedziemy na wprost, z kolei pochylenie się do tyłu spowoduje jazdę do tyłu. Aby skręcić wystarczy poruszyć kolanami w lewo lub w prawo. Mamy możliwość skorzystania z trybu dla początkującego, który ułatwi naukę sterowania tym pojazdem elektrycznym.

Kolejne 3 osoby, które w ciekawy sposób wykonają zadanie konkursowe mają możliwość wygrania hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 8.5. Model ten posiada duże 8.5 calowe koła, oświetlenie led i wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii i prędkość, z jaką się aktualnie poruszasz. Hulajnogę bez problemu również złożysz. Pojazd osiąga prędkość maksymalnie 25 km/h, a na jednym ładowaniu przejedziesz około 30 km.

Ostatnią kategorią nagród, które trafią do 4 osób jest Elektryczna deska Smart Balance Wheel T10. Tzw. Hoverboard to coś dla miłośników ciekawych gadżetów. Obsługa elektrycznej deskorolki zajmuje zaledwie kilka minut i jest bardzo intuicyjna. Maksymalna prędkość deski to 15km/h, a na jednym ładowaniu przejedziemy około 25 km.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.09.2019r na , a nagrody zostaną wysłane po terminowej spłacie pożyczki. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Wyniki konkursu pojawią się 10.09 na stronie https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl/  i naszym profilu na Facebooku. Obserwuj nas, żeby nie przegapić wyników!

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły