clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Prezent na Walentynki dla niej i dla niego!

Prezent na Walentynki to najtrudniejsza decyzja dla obydwu stron. Coraz mniej czasu dzieli nas od święta zakochanych. Jeżeli chcemy obdarować naszą drugą połówkę z tej okazji, to najwyższa pora zacząć się zastanawiać nad prezentem. Jak zwiększyć swój budżet na niezapomniane walentynki? I co właściwie kupić swojej drugiej połówce? Sprawdź!

Walentynki to święto, które ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Niektórzy są zdania, że uczucie należy celebrować cały rok i nie potrzebujemy ku temu specjalnej okazji. Do innych natomiast trafia szczególna atmosfera wszechobecnej miłości i 14 lutego uważają za doskonałą okazję do wyznania uczuć. Jedno jest pewne – walentynki kreuje się na jeden z najbardziej romantycznych dni w roku, więc stanowią doskonałą okazję do obdarowania Twojej drugiej połówki. Tylko na jaki prezent się zdecydować? Przedstawiamy najciekawsze propozycje!

Pomysły na prezent na walentynki dla niej

prezent na walentynkiNie jest tak, że można w prosty sposób wskazać jeden uniwersalny prezent, który przypadnie do gustu wszystkim kobietom. Przecież każda jest inna, dlatego inny prezent ją ucieszy. To, jaki okaże się trafiony zależy od bardzo wielu rzeczy. Dlatego podejmując ową decyzję powinniśmy wziąć pod uwagę to, czym kobieta się interesuje i jak spędza wolny czas. Dobrym pomysłem może się okazać również wsłuchiwanie w potrzeby swojej ukochanej. Bo jeżeli na przykład potłukł się jej ulubiony kubek, to warto pomyśleć o właśnie takim prezencie na walentynki. Do tego możesz dorzucić jej ulubiony zapach, a trafiony prezent masz gwarantowany.

Ciekawym pomysłem na prezent dla niej może się okazać spersonalizowany podarek. W tej kategorii zdecydowanie prym wiedzie biżuteria. Tę bez problemu możemy znaleźć z opcją grawerowania. Dzięki temu możesz swojej drugiej połówce napisać od serca kilka słów, które będzie mogła przeczytać w każdej chwili. Oprócz tego możesz pomyśleć o książce z dedykacją płynącą prosto z serca. Taki prezent z pewnością ucieszy wszystkie książkoholiczki. Ponownie – zadowolenie z prezentu będziesz miał gwarantowane!

Prezentem, z którego z pewnością ucieszycie się oboje będzie romantyczny wyjazd we dwoje. I wcale nie chodzi tu tylko i wyłącznie o SPA, które w tym okresie jest z pewnością jednym z najpopularniejszych kierunków. Wyjazd w góry w tym okresie to również bardzo trafiony pomysł. Nie musisz się martwić o to, że taki wyjazd pochłonie zbyt dużo pieniędzy. W takiej sytuacji możesz szybko doładować swoje konto, korzystając z naszej internetowej pożyczki. To idealny sposób na nieplanowane wydatki!

Prezent na walentynki dla niego – co kupić?

Podobnie jak w przypadku prezentu dla kobiet – podarunek dla mężczyzny również powinien być przemyślany. Z pewnością nie sprawdzi się w tym przypadku biżuteria z grawerem, ale z powodzeniem może ją zastąpić scyzoryk typu multitool. Na takim gadżecie również możemy wygrawerować kilka słów, co sprawi, że prezent będzie nie tylko użyteczny, ale również spersonalizowany.

Mężczyzna, który lubi szybkie samochody na pewno ucieszy się z przejazdu właśnie takim autem. Jeżeli tylko możemy sobie pozwolić na taki gest, to zdecydowanie warto go rozważyć! Dobrym i prostym pomysłem na upominek dla niego z okazji walentynek może się okazać także breloczek do kluczy. Wystarczy tylko, że będzie pasował do zainteresowań naszej drugiej połówki, a na pewno się z niego ucieszy.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: