clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Polowanie na tanie loty

pexels-photo-largeBilet do Mediolanu za 19 zł? A może lot do Paryża za 39,99 zł? Upolowanie takich okazji cenowych wcale nie jest trudne. Odrobina cierpliwości i sprytu wystarczy, aby kupić nie tylko tanie loty do Londynu, ale też dalej, do Tajlandii czy nawet Norwegii. 

 

Kiedy kupować?

Ciągle słyszysz, że ktoś za grosze poleciał na drugi kraniec świata. A Ty ilekroć nie otworzysz strony tanich linii lotniczych, do wymarzonej Barcelony czy Paryża widzisz bilety za kilkaset złotych.  Jak więc robią to inni podróżujący za grosze?

Im wcześniej, tym taniej

Nie jest łatwo upolować prawdziwą okazję. Wymaga to cierpliwości, czasem również szczęścia. Na pewno warto to robić z wyprzedzeniem 2-3 miesięcy. Podstawowym warunkiem podróżowania za grosze jest elastyczność co do daty wylotu. Im więcej ograniczeń w kwestii terminu, tym mniejsze szanse na bilet w promocyjnej cenie. W weekendy i w sezonie zazwyczaj jest drożej.

Liczy się szybka decyzja  

Warto też regularnie przeglądać strony tanich linii, jak również stron typu fly4free.pl czy loter.pl. Najlepiej polajkować je na FB, aby być na bieżąco z promocjami. Widząc okazję, nie zwlekajmy. Szybkie podejmowanie decyzji pomoże upolować tani lot do Londynu, Paryża czy wymarzonej Barcelony. Unikajmy tu pośredników. Często naliczają sobie dodatkowe opłaty.

Za hotel zapłać chwilówką

No tak. Lot za grosze. Ale skąd z dnia na dzień wziąć pieniądze na hotel i wyżywienie? Nie warto rezygnować z urlopu i okazyjnych lotów, tylko dlatego że w danej chwili nie mamy oszczędności. Możemy szybko i bez większych formalności skorzystać z pożyczki przez internet. W Pożyczka Plus stali klienci mogą otrzymać nawet 5 000 zł na 60 dni.

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: