07.01.2020

Otrzymaliśmy nominację w kategorii “Digital Loan Of The Year 2019”!

Nowy rok to nowe wyzwania i nowe projekty które jeszcze bardziej usprawnią działalność naszego portalu. Dzięki temu poziom usług, które świadczymy naszym Klientom będzie jeszcze wyższy. Nowy rok to również nowe sukcesy, a niewątpliwie należy do nich nominacja Pożyczki Plus jako najlepszej pożyczki przez Internet w konkursie organizowanym przez Loan Magazine Awards!

Loan Magazine to jedno z najważniejszych branżowych wydawnictw publikowanych zarówno online, jak w tradycyjnej wersji papierowej. Portal można nazwać swoistym nośnikiem informacji o rynku pożyczek pozabankowych. Co roku serwis organizuje prestiżową Galę Loan Magazine Awards, podczas której odbywa się konkurs. Nagrodę można otrzymać w różnych kategoriach. Jedną z nich jest “Digital Loan Of The Year 2019”, czyli najlepsza pożyczka przez Internet. I właśnie w tej kategorii nominację otrzymała Pożyczka Plus! Wcześniej już informowaliśmy o tym, że otrzymaliśmy Certyfikat Audytu Etycznego KPF, a teraz cieszymy się kolejnym wyróżnieniem. To duży powód do radości!

TOP 5 najlepszych pożyczek przez Internet

Nominacja w takiej kategorii to naprawdę duże wyróżnienie, które plasuje nas w TOP 5 najlepszych internetowych pożyczek. W jaki sposób odbyły się nominacje? Wszystkich nominowanych wyłoniła Kapituła Konkursowa. Pod uwagę były brane następujące kryteria:

zadowolenie użytkownika, które jest ściśle powiązane z jakością Obsługi Klienta. W minionym roku podjęliśmy kilka działań mających na celu podniesienie jej poziomu, dlatego cieszy nas, że przełożyło się to na jeden z powodów naszej nominacji. A przede wszystkim wierzymy, że na wprowadzonych rozwiązaniach najbardziej korzystają nasi Klienci.

przyjazny proces – mówimy o sobie „szybka pożyczka”, dlatego stale dokładamy starań by owa szybkość rzeczywiście została zachowana. Wiemy, że zdarzają się różne losowe sytuacje, których nie rozwiążemy bez udziału dodatkowej gotówki – jak chociażby nagła awaria auta przed planowanym wyjazdem, lub inny niespodziewany wydatek. Przyjazny proces wnioskowania to dopiero początek na drodze szybkiego otrzymania gotówki, ale jednocześnie podstawa Obsługi Klienta. Cieszy nas, że ten aspekt został spełniony, stale podejmujemy działania ułatwiające Klientom wnioskowanie.

dostępna forma promocji w sieci – do wypełnienia tego kryterium z pewnością przyczynił się nie tylko nasz atrakcyjny system premiowy, ale również ciekawe akcje promocyjne skierowanie nie tylko do klientów nowych, ale przede wszystkim powracających.

stabilność oferty – czyli stabilne działania przez cały rok. Nasza oferta nie tylko była aktualna przez cały rok, ale również została uatrakcyjniona. Dzięki temu nasi klienci mogą pożyczyć więcej i na dłuższy okres!

Cieszymy się, że wszystkie nasze działania zaowocowały w nominację. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Klientom – w końcu bez Was nie byłoby nas!

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły