07.01.2020

Otrzymaliśmy nominację w kategorii „Digital Loan Of The Year 2019”!

Nowy rok to nowe wyzwania i nowe projekty które jeszcze bardziej usprawnią działalność naszego portalu. Dzięki temu poziom usług, które świadczymy naszym Klientom będzie jeszcze wyższy. Nowy rok to również nowe sukcesy, a niewątpliwie należy do nich nominacja Pożyczki Plus jako najlepszej pożyczki przez Internet w konkursie organizowanym przez Loan Magazine Awards!

Loan Magazine to jedno z najważniejszych branżowych wydawnictw publikowanych zarówno online, jak w tradycyjnej wersji papierowej. Portal można nazwać swoistym nośnikiem informacji o rynku pożyczek pozabankowych. Co roku serwis organizuje prestiżową Galę Loan Magazine Awards, podczas której odbywa się konkurs. Nagrodę można otrzymać w różnych kategoriach. Jedną z nich jest „Digital Loan Of The Year 2019”, czyli najlepsza pożyczka przez Internet. I właśnie w tej kategorii nominację otrzymała Pożyczka Plus! Wcześniej już informowaliśmy o tym, że otrzymaliśmy Certyfikat Audytu Etycznego KPF, a teraz cieszymy się kolejnym wyróżnieniem. To duży powód do radości!

TOP 5 najlepszych pożyczek przez Internet

Nominacja w takiej kategorii to naprawdę duże wyróżnienie, które plasuje nas w TOP 5 najlepszych internetowych pożyczek. W jaki sposób odbyły się nominacje? Wszystkich nominowanych wyłoniła Kapituła Konkursowa. Pod uwagę były brane następujące kryteria:

zadowolenie użytkownika, które jest ściśle powiązane z jakością Obsługi Klienta. W minionym roku podjęliśmy kilka działań mających na celu podniesienie jej poziomu, dlatego cieszy nas, że przełożyło się to na jeden z powodów naszej nominacji. A przede wszystkim wierzymy, że na wprowadzonych rozwiązaniach najbardziej korzystają nasi Klienci.

przyjazny proces – mówimy o sobie „szybka pożyczka”, dlatego stale dokładamy starań by owa szybkość rzeczywiście została zachowana. Wiemy, że zdarzają się różne losowe sytuacje, których nie rozwiążemy bez udziału dodatkowej gotówki – jak chociażby nagła awaria auta przed planowanym wyjazdem, lub inny niespodziewany wydatek. Przyjazny proces wnioskowania to dopiero początek na drodze szybkiego otrzymania gotówki, ale jednocześnie podstawa Obsługi Klienta. Cieszy nas, że ten aspekt został spełniony, stale podejmujemy działania ułatwiające Klientom wnioskowanie.

dostępna forma promocji w sieci – do wypełnienia tego kryterium z pewnością przyczynił się nie tylko nasz atrakcyjny system premiowy, ale również ciekawe akcje promocyjne skierowanie nie tylko do klientów nowych, ale przede wszystkim powracających.

stabilność oferty – czyli stabilne działania przez cały rok. Nasza oferta nie tylko była aktualna przez cały rok, ale również została uatrakcyjniona. Dzięki temu nasi klienci mogą pożyczyć więcej i na dłuższy okres!

Cieszymy się, że wszystkie nasze działania zaowocowały w nominację. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Klientom – w końcu bez Was nie byłoby nas!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły