clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Prezent na Mikołajki dla dziecka – co wybrać?

Prezent na Mikołajki dla dziecka nie zawsze jest łatwą decyzją. Musimy bowiem zdecydować się na taki zakup, który rzeczywiście przypadnie do gustu naszemu potomkowi. Dobrze się również decydować na takie prezenty, które szybko nie wylądują w ciemnym kącie. Co wybrać?

Z prezentem dla dziecka jest tak, że niestety nie można wskazać jednego pomysłu, który sprawdzi się w przypadku każdego malucha. Te trzeba dobierać nie tylko pod kątem wieku naszej pociechy, ale również biorąc pod uwagę jej zainteresowania. Dlatego nasze pomysły na prezent na Mikołajki dla dziecka podzieliliśmy na kilka kategorii – pod względem wieku obdarowywanego.

Prezent na Mikołajki dla niemowlaka

Przy wyborze prezentu dla tak małego dziecka zdecydowanie warto się zwrócić w kierunku zabawek edukacyjnych. Takie nie tylko dostarczają rozrywki, ale jednocześnie poprawiają różne zdolności naszego malucha. Jakie zabawki w tej kategorii sprawdzą się najlepiej?

Duże zainteresowanie dzieci przyciągają zabawki, które polegają na odtwarzaniu czynności wykonywanych przez dorosłych. I z tego względu na przykład dzieci chętniej bawią się rzepami, czy zamkiem błyskawicznym, a nie abstrakcyjną zabawką. Dla większego malucha świetnie może się również sprawdzić muzyczna zabawka, która jednocześnie może rozwinąć w dziecku pasję.

Jaki prezent dla przedszkolaka wybrać?

Ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym będzie na przykład oryginalna gra planszowa, która  naprawdę wciągnie na długie godziny. W tej kwestii dużym zainteresowaniem cieszą się gry typu „zgadnij kto to”. W ten sposób dziecko może się bawić nie tylko z rówieśnikami, ale dla każdego dorosłego będzie to równie ciekawa zabawa.

Fajnym gadżetem, który pomoże dziecku poznawać świat będzie na przykład aparat do fotografii natychmiastowej. Dziecko będzie mogło fotografować otaczający je świat, a po jakimś czasie będzie mogło wrócić do owych fotografii. To również może w nim obudzić pasję do robienia zdjęć, a przecież zdecydowanie warto jest zachęcać dziecko do tego, żeby rozwijało swoje hobby.

Idealny prezent dla starszego dziecka

Nieco starsze dzieci często mają już swoje zainteresowania, które warto wspierać. Z tego względu na przykład dziewczynce, która interesuje się baletem można kupić piękny strój baletnicy. Natomiast chłopcu zainteresowanemu piłką nożną można kupić specjalne buty do uprawiania tego sportu, czyli korki. A jeżeli mamy ogród – na pewno dobrym pomysłem będzie zakup przenośnych bramek, do których będzie mógł strzelać swoje pierwsze gole.

Ciekawym pomysłem na prezent z okazji Mikołajek będzie również elektryczna deskorolka. Dzieci lubią takie gadżety, a decydując się na jej zakup możemy być pewni, że będzie wykorzystywana tak długo, dopóki się nie zepsuje. Z tej zabawki się po prostu nie wyrasta. Fajnym pomysłem jest również tak zwany skoczek, na którym nasz potomek będzie mógł sobie po prostu poskakać na świeżym powietrzu i w ten sposób wyładować nagromadzoną energię. Jeżeli jednak zdecydujemy się na zakup takiego prezentu, to warto pamiętać o dołączeniu kasku i ochraniaczy do kompletu.

Jak sfinansować prezent dla dziecka na Mikołajki?

Chociaż 6 grudnia to z zasady bardzo radosny czas, to niewątpliwie oznacza on wydatek dla rodziców. I o ile na przykład prezent dla jednego dziecka nie zawsze jest dużym wydatkiem, to w przypadku większej ilości potomstwa sprawa już nie wygląda tak kolorowo. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że pieniędzy może nam po prostu nie wystarczyć. W końcu każdemu z naszych dzieci chcielibyśmy sprawić wyjątkowy prezent. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza szybka pożyczka. Na Pożyczce Plus można pożyczyć kwotę AŻ do 10 000 złotych na okres 45 dni – to oferta skierowana do najbardziej lojalnych Klientów. To pozwoli nie tylko na zakup prezentu dla naszych dzieci, ale z czystym sumieniem będziemy mogli również kupić prezent pozostałym członkom naszej rodziny.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: