17.03.2020

Pożyczka Plus z Orderem Finansowym!

Pierwsza połowa marca przyniosła naprawdę pozytywną informację. Marka Pożyczka Plus została oznaczona orderem finansowym Home & Market! Wyróżnienie bardzo cieszy, ponieważ potwierdza to najwyższą jakość świadczonych usług. 

Jeszcze niedawno pisaliśmy o otrzymanej nominacji w kategorii “Digital Loan Of The Year 2019” Loan Magazine. Dziś przychodzimy z kolejnym wyróżnieniem. Home & Market jest jednym z najstarszych na polskim rynku miesięczników biznesowych. Przede wszystkim jest poświęcony branży finansów, nieruchomości i inwestycjom. Publikuje pogłębione analizy, które są doceniane przez szerokie grono specjalistów. Dlatego order finansowy, który został nam przyznany to naprawdę duże wyróżnienie, za które jesteśmy wdzięczni.

Pożyczka Plus nagrodzona orderem

Order Finansowy Pożyczka Plus Firma dokonuje wszelkich starań, aby sprzedawany produkt charakteryzował się najwyższą jakością. Dowodem na to, że zmierzamy we właściwym kierunku jest otrzymany order finansowy. Takie wyróżnienie to również znak dla Klienta, że ma do czynienia z firmą na najwyższym poziomie.

Zostaliśmy docenieni między innymi za to, że całość procesu wnioskowania o pożyczkę na naszej stronie internetowej zajmuje niewiele czasu, a każdy klient na dowolnym etapie może skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta.

Doceniony został również sam produkt – Pożyczka Plus. Nasza szybka pożyczka jest naprawdę atrakcyjnym wyborem dla Klienta. Nie tylko ze względu na funkcjonalności samego portalu, ale również biorąc pod uwagę jej warunki.

Artykuł w magazynie Home & Market

Z otrzymanym orderem wiąże się również wywiad Prezesa Aventus Group, właściciela Pożyczki Plus w miesięczniku Home & Market. Zapoznając się z treścią można poznać trochę drugą stronę branży pożyczkowej – tę bardziej biznesową. W artykule zostały poruszone między innymi takie tematy, jak przyszłość branży Fintech, przewaga technologiczna, czy różnice pomiędzy pożyczką pozabankową, a bankową.

Dużo miejsca zostało również poświęcone tematyce odpowiedzialnego pożyczania, które jest już od dłuższego czasu promowane przez markę. Ta odpowiedzialność, która leży zarówno po stronie pożyczkobiorcy, jak też pożyczkodawcy to klucz do udanej współpracy.

Serdecznie zachęcamy do lektury marcowego wydania Home & Market!

Podobne artykuły

2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły