clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Czas na wyprzedaże w amerykańskim stylu – nadchodzą Black Friday i Cyber Monday!

Wielkimi krokami zbliżają się dwa najważniejsze dni w roku dla wszystkich zakupoholików. To Black Friday i Cyber Monday, które za oceanem od lat wywołują ogromne emocje.

 

 

 

 

Zakupowe szaleństwo

W Stanach Zjednoczonych w Black Friday na zakupy wybiera się nawet 150 milionów Amerykanów. Czarny Piątek przypada dzień po Święcie Dziękczynienia i rozpoczyna sezon zakupów przed Bożym Narodzeniem. W Polsce ta nowa tradycja pojawiła się kilka lat temu i z roku na rok zyskuje na popularności.  W Internecie znajdziemy strony dedykowane Black Friday  z listą sklepów biorących udział w akcji.

Co warto kupić?

Największą popularnością cieszą się niezmiennie: elektronika, sprzęt AGD i zabawki. Na tych produktach można najwięcej zaoszczędzić. Okazje znajdziemy także w sklepach odzieżowych – czekają nas różne promocje zwykle sięgające -30%, -50% cen lub akcje typu “2+1” – kup dwa produkty, a trzeci, zwykle najtańszy otrzymasz gratis. Do sklepów oferujących różne okazje dołączają też coraz częściej księgarnie, kwiaciarnie czy supermarkety. Dużo osób kupuje w tym czasie prezenty z myślą o świętach Bożego Narodzenia.

Jest jeszcze poniedziałek

Jeśli nie znajdziemy satysfakcjonującej oferty w piątek, pamiętajmy o Cyber Monday, czyli Cyber Poniedziałku. Przypada on w pierwszy poniedziałek tuż po Czarnym Piątku. Możemy kupić wiele produktów po okazyjnej cenie przez Internet, a niektórzy sprzedawcy oferują w ten dzień darmową przesyłkę.

Black Friday w Pożyczce Plus trwa aż pięć dni

My też lubimy wyprzedaże. Dlatego specjalnie z myślą o naszych stałych klientach przedłużamy Black Friday aż o sześć dni! Od 23 do 30 listopada rusza wyprzedaż pożyczek w Pożyczce Plus.  Nasi stali klienci otrzymają specjalny kod z okazji Black Friday.

 

 

 

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 12,87%, całkowita kwota kredytu(bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1010 zł, oprocentowanie stałe: 0%; całkowity koszt kredytu: 10 zł (w tym: prowizja: 10 zł, odsetki: 0zł), z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1804% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest TUSUMI Sp. z o.o.

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: