22.01.2019

Dzień Babci i Dziadka – co na prezent?

pożyczka-dzień-babci

Prezenty na wyjątkową okazję – Dzień Babci i Dziadka

Koniec stycznia to czas, kiedy swoje święta obchodzą osoby, z którymi wiążą się najcieplejsze wspomnienia. Mowa oczywiście o babci i dziadku. 21 i 22 stycznia mamy okazję sprawić, by dziadkowie poczuli się szczególnie kochani i docenieni. To oni przecież dbali o nas najlepiej, jak mogli, kochając i rozpieszczając swoje wnuki, gdy rodzicom brakowało czasu.

Jakie prezenty uszczęśliwią Babcię i Dziadka?

Większość z nas jest w stanie przywołać wiele wspomnień, w których spędzaliśmy czas wspólnie z dziadkami. Być może opowiadali nam zdarzenia ze swojej młodości, uczyli nas, jak poznawać świat i historię. Nawet jeśli byliśmy zbyt mali, by zrozumieć ich opowieści, po latach zwykle przypominamy sobie ich mądrość i odwołujemy się do niej, przekazując ją mlodszym pokoleniom. Między innymi dlatego w Dzień Babci i Dziadka przychodzi idealny moment na to, by wyrazić uczucia, jakie darzymy tych, dla których często jesteśmy najważniejsi.

Czasem zdarza się, że w codziennym zabieganiu decydujemy się na najłatwiejsze rozwiązania prezentowe – kwiaty, słodycze, alkoholowe trunki. Być może warto jednak poświęcić więcej czasu na wybór prezentu, który naprawdę sprawiłby radość naszym najbliższym i pozwoliłby im utrwalić wspomnienia z tego święta na dłużej.

Dziadkowie bywają również entuzjastami nowinek technologicznych. Wbrew stereotypowym przekonaniom, coraz większa ilość seniorów chce nadążać z duchem czasu, chętnie uczy się obsługi komputera, znajduje dla siebie niszę w Internecie oraz wyszukuje ciekawe sposoby na spędzanie wolnych chwil. Możesz umożliwić dziadkom naukę lub pomóc im w odkrywaniu internetowego świata. Komputer mógłby świetnie sprawdzić się zatem jako jeden z pomysłów na prezent, jeśli  budżet dziadków nie pozwala na zakup takiego sprzętu.

Jedyna taka Pożyczka Plus na Dzień Babci i Dziadka

Kiedy myślimy o nieszablonowych prezentach dla naszych bliskich, czasem pojawia się realna przeszkoda utrudniająca nam plany – jest nią oczywiście sytuacja finansowa. Czasem brakuje nam niewielkiej kwoty, która mogłaby służyć do zmaterializowania marzeń Babci i Dziadka. W  takiej sytuacji może przyjść nam z pomocą Pożyczka Plus. Jest ona o tyle korzystnym rozwiązaniem, że nie wymaga od nas wypełniania szeregu formalności oraz długiego wyczekiwania w kolejkach w celu uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Potrzebujemy jedynie konta w banku, czystej historii kredytowej oraz dowodu osobistego.

Pierwsza Pożyczka Plus

Pierwszą pożyczkę w kwocie do 3000 zł możemy otrzymać na nasze konto bankowe w przeciągu kilkunastu minut od złożenia krótkiego wniosku online. Pożyczka Plus oferuje nowym klientom 0% RRSO przy pierwszym kredycie oraz gwarantuje wysoką przyznawalność pożyczek.

Są takie osoby, których obecność w życiu codziennym jest dla nas szczególnie cenna, zwłaszcza, kiedy mamy świadomość, jak ulotne są chwile spędzane razem. Dlatego właśnie chcemy, aby w czasie swojego święta Babcia i Dziasek zobaczyli naszą wdzięczność i mogli poczuć się wyjątkowo. Dzięki Pożyczce Plus nie musimy koniecznie rezygnować z prezentu, o którym marzą nasi dziadkowie. Z pomocą niewielkiego kredytu gotówkowego możemy uczynić ten styczniowy dzień ich wielkim świętem.

Podobne artykuły

Weź udział w konkursie “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”

Czy pamiętasz swoje szkolne lata? Te magiczne chwile, kiedy siedziałeś w ławce, twarzą zwróconą ku tablicy, serdecznie śmiejąc się z przyjaciółmi i nieświadomie pochłaniając życiowe lekcje, które zapamiętasz na lata? Teraz nadeszła chwila, by wrócić do tych wyjątkowych czasów i podzielić się z nami swoimi najpiękniejszym wspomnieniem sprzed lat. Co więcej, takie dzielenie się historią […]

14.08.2023Pokaż więcej
Konkurs na 11 urodziny Plusa rozstrzygnięty! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze odpowiedzi były nie tylko pełne serdecznych życzeń, ale również będą stanowiły niezwykłe źródło inspiracji dla naszej firmy w kolejnych latach! Po długich i trudnych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, który otrzymuje wspaniałą nagrodę – iPad 10.2. Zwycięzcą naszego konkursu jest… Michał Z.! Michał stworzył piękny […]

28.07.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje w 2022 roku?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy uznawane za jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby uzyskać ten ważny dokument, konieczne jest nie tylko odbycie kursu i podejście do egzaminu. Cała procedura wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności. Większość z nich wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Ile kosztuje prawo […]

27.09.2022Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Dzień Ojca – sprawdź najciekawsze pomysły na prezenty

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Głównym zamysłem tego święta jest wyrażenie szacunku i wdzięczności naszym tatom. To świetna okazja ku temu, by wręczyć rodzicowi upominek i podziękować mu za trud włożony w nasze wychowanie. Dzisiaj przedstawiamy propozycje na sprawdzone prezenty z okazji Dnia Ojca.

20.06.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły