14.02.2022

Biżuteria na walentynki – Jak wybrać idealny prezent? 

Walentynki to święto, na które z utęsknieniem czekają wszyscy zakochani. Mimo tego, że wzajemną miłość i przywiązanie warto wyrażać przez cały rok, Dzień Świętego Walentego to doskonała okazja, aby oprócz słów „kocham cię” wręczyć ukochanej osobie także piękny, pamiątkowy podarunek. Na tę okazję zdecydowanie największą popularnością cieszy się biżuteria, której zakup może jednak przysparzać pewnych problemów, zwłaszcza dla męskiej części społeczeństwa. Czym kierować się przy jej wyborze, aby idealnie trafić w gusta ukochanej kobiety?

Idealna biżuteria walentynkowa, czyli jaka?

Półki sklepów jubilerskich wręcz uginają się od różnorodnych ozdób. Kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki, zawieszki wykonane z różnych metali, z dodatkiem kamieni szlachetnych lub bez, minimalistyczne i bardziej ozdobne – tak duży i zróżnicowany wybór może przyprawić o spory zawrót głowy oraz sprawiać, że trudno podjąć jedną, konkretną decyzję. Idealna biżuteria powinna przede wszystkim pasować do gustu, stylu i temperamentu osoby, która ją otrzyma. Warto więc zastanowić się, czego dokładnie poszukujemy. Jak to zrobić w prosty, sprawdzony sposób?

Przed udaniem się do salonu jubilerskiego, warto uważnie przyjrzeć się biżuterii, jaką nosi na co dzień nasza ukochana. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na kolor metalu (czy chętniej nosi złoto, czy srebro, a może kocha łączyć ze sobą obydwa metale?), ozdobność biżuterii (czy ukochana jest zwolenniczką minimalistycznej, raczej skromnej biżuterii, czy wręcz przeciwnie – kocha się wyróżniać i w tym celu sięga po większą, bardziej dekoracyjną biżuterię) oraz czy ozdoby nosi na co dzień, czy sięga po nie raczej okazjonalnie. Warto także zastanowić się, czego może potrzebować nasza ukochana – może marzy jej się nowa bransoletka, a może ostatnio rozważała zakup nowych kolczyków?

Ile warto wydać na biżuterię na walentynki?

Zakup biżuterii na walentynki to spore wyzwanie – zarówno jeśli chodzi o samą problematyczność jej wyboru, jak i związany z zakupem koszt. Wysokiej jakości, złota biżuteria jest trwała, atrakcyjna wizualnie oraz świadczy o naszym zaangażowaniu i poważnym podejściu do relacji. Decydując się na jej zakup, musimy się jednak liczyć ze znaczącym wydatkiem, który w zależności od wybranych ozdób może wahać się od 200 do nawet kilku tysięcy złotych. Jako że walentynki obchodzimy tylko raz w roku, zdecydowanie warto jednak ponieść ten koszt, zwłaszcza jeśli chcemy podarować ukochanej coś naprawdę wyjątkowego.

Specjalnie z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy nie uznają półśrodków i chcą ofiarować ukochanej kobiecie najpiękniejszą biżuterię, firma Pożyczka Plus przygotowała atrakcyjną promocję. Już dziś w jej ramach można pożyczyć do 3000 zł zupełnie za darmo lub zaciągnąć pożyczkę do 5000 zł z 50% rabatem. Są to kwoty w większości przypadków wystarczające, aby podarować ukochanej wymarzoną biżuterię, którą będzie z dumą nosiła i prezentowała otoczeniu przez kolejne lata. Co więcej osoby, które do 14.02.22 r. wezmą pożyczkę w dowolnej wysokości, mają natomiast szansę wygrać w konkursie Walentynkowym 1000 zł do apartamentów Sun&Snow lub 500 zł na karcie MasterCard.

Podobne artykuły

Nie lubisz gotować? Na Wielkanoc zamów catering! 

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt w roku. Nieodłącznie kojarzy się w wiosenną aurą, pisankami i smacznym jedzeniem, które większość z nas decyduje się przygotować samodzielnie. Nie każdy jednak lubi i potrafi gotować na tyle dobrze, aby podjąć wyzwanie zaopatrzenia wielkanocnego stołu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem, gdyż możemy zdecydować się na […]

19.04.2022Pokaż więcej
Pierwszy dzień wiosny w domu? Sprawdzone sposoby na nudę!

Pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca. Wielu z nas wyczekuje jego nadejścia, widząc w tej dacie symboliczny koniec zimy i początek wiosennej aury, która sprzyja aktywności, rozrywkom na świeżym powietrzu oraz wyjazdom. Pierwszy dzień wiosny zdecydowanie warto więc uczcić, nawet jeśli nie planujemy na ten dzień niczego wielkiego. Świętowanie końca zimy równie dobrze może się […]

18.03.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu LISTY DO PLUS! 

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.  

15.03.2022Pokaż więcej
ODKRYJ KOBIECY PLUS W MARCU – weź udział w konkursie!

Dziś rozpoczął się marzec, a wraz z nim nasz konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego musisz się spieszyć, aby odkryć kobiecy PLUS!  Zastanawiasz się co musisz zrobić, aby wygrać? To proste!  

01.03.2022Pokaż więcej
„KOCHA, LUBI, PLUSUJE”! Spraw prezent swojej drugiej połówce!

Dziś rozpoczął się luty, a wraz z nim startujemy nasze Walentynkowe odliczanie!  Sprawmy by ta pierwsza część lutego stała się świętowaniem miłości do naszych drugich połówek i do samych siebie!  W związku z tym postanowiliśmy ogłosić na portalu Pożyczka Plus konkurs pod nazwą „Kocha, Lubi, PLUSuje!” 

01.02.2022Pokaż więcej
2021 dla naszych Klientów był na PLUS!

Pożyczka PLUS to oferta pozyskania dodatkowego finansowania, ale również, z myślą o naszych Klientach, zyskania „WIĘCEJ” dzięki możliwości wzięcia udziału w licznych konkursach organizowanych przez Pożyczka PLUS. W 2021 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów!  

28.01.2022Pokaż więcej
Pożyczka na samochód. Spełnij marzenie o nowym aucie!

Posiadanie własnego auta to jedna z największych wygód, jakie możemy sobie zapewnić w życiu. Samochód pozwala szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, uniezależnić się od decyzji innych osób oraz swobodnie zarządzać swoim czasem. Jego zakup wiąże się jednak z dość sporym wydatkiem, który musimy ponieść, jeśli zależy nam na zakupie w pełni sprawnego auta […]

27.01.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły