27.01.2022

Pożyczka na samochód. Spełnij marzenie o nowym aucie!

Posiadanie własnego auta to jedna z największych wygód, jakie możemy sobie zapewnić w życiu. Samochód pozwala szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, uniezależnić się od decyzji innych osób oraz swobodnie zarządzać swoim czasem. Jego zakup wiąże się jednak z dość sporym wydatkiem, który musimy ponieść, jeśli zależy nam na zakupie w pełni sprawnego auta używanego lub nowego samochodu. Rozwiązaniem problemów finansowych jest natomiast pożyczka na samochód, po którą sięga coraz więcej osób.

Pożyczka na samochód z banku – czy warto?

Zakup samochodu to spory wydatek. Pragnąc stać się właścicielem nowych czterech kółek, musimy liczyć się z koniecznością odłożenia na ten cel 30-40 tys. zł (za nowe auto klasy średniej) lub 80-100 tys. zł (za samochód wyższej klasy). Mało kto może od ręki wydać tak znaczącą kwotę pieniędzy. Nic więc dziwnego, że pożyczka na samochód cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Pozwala bowiem kupić wymarzone auto z salonu bez konieczności angażowania, a nawet posiadania własnych oszczędności.

Kredyt na samochód to rodzaj pożyczki celowej, którą oferują banki. Jest ona przeznaczona na zakup konkretnego auta w wysokości pokrywającej cenę jego zakupu. Bankowy kredyt na samochód nie pozwala nam jednak swobodne dysponować środkami – cała zaciągnięta kwota musi pójść na zakup konkretnego pojazdu wskazanego we wniosku.

Otrzymanie kredytu na zakup auta w banku nie jest także proste – wybrany samochód musi posiadać określoną wartość, która nie może być niższa niż kwota finansowania, a sam kredytobiorca dysponować odpowiednią zdolnością kredytową pozwalającą mu na spłatę zobowiązania. Z kredytem bankowym wiążą się także liczne formalności (np. obowiązek wykupienia ubezpieczenia pojazdu i ustanowienia zabezpieczenia na rzecz banku), których dopełnienie ciąży na kliencie i jest warunkiem uruchomienia kredytu.

Pożyczka na samochód bez BIK – czy to realne?

Jedną z istotnych przeszkód uniemożliwiających wielu osobom ubieganie się z sukcesem o pożyczkę na samochód w banku, jest ich sytuacja w BIK. Problemy ze spłatą wcześniejszych zobowiązań, opóźnienia czy zapominane, drobne kwoty, często skutkują odmową udzielenia kredytu na samochód i skutecznie grzebią nadzieje na zakup wymarzonego auta.

Na szczęście, kredyt na samochód w banku to nie jedyna opcja, z której można skorzystać. Alternatywnym rozwiązaniem jest pożyczka na samochód używany lub zupełnie nowe auto udzielana przez firmę Pożyczka Plus. Jesteśmy profesjonalną, legalnie działającą w Polsce firmą, która udostępnia klientom własne środki finansowe na dowolne cele. Nasi klienci mogą jednorazowo pożyczyć od 200 do nawet 15 000 zł i przeznaczyć je np. na kupno lub dofinansowanie zakupu wymarzonego samochodu. Co więcej, nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji i zaciągnąć do 3000 zł za 0 zł lub do 5000 z 50% rabatem.

Nie współpracujemy z BIK, przez co nasza oferta jest dostępna także dla osób, które z powodu negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej nie mogą ubiegać się o sfinansowanie zakupu auta za pośrednictwem banku. W przeciwieństwie do banku, nie wymagamy także ustanowienia zabezpieczenia na samochodzie.

Podobne artykuły

Nie lubisz gotować? Na Wielkanoc zamów catering! 

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt w roku. Nieodłącznie kojarzy się w wiosenną aurą, pisankami i smacznym jedzeniem, które większość z nas decyduje się przygotować samodzielnie. Nie każdy jednak lubi i potrafi gotować na tyle dobrze, aby podjąć wyzwanie zaopatrzenia wielkanocnego stołu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem, gdyż możemy zdecydować się na […]

19.04.2022Pokaż więcej
Pierwszy dzień wiosny w domu? Sprawdzone sposoby na nudę!

Pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca. Wielu z nas wyczekuje jego nadejścia, widząc w tej dacie symboliczny koniec zimy i początek wiosennej aury, która sprzyja aktywności, rozrywkom na świeżym powietrzu oraz wyjazdom. Pierwszy dzień wiosny zdecydowanie warto więc uczcić, nawet jeśli nie planujemy na ten dzień niczego wielkiego. Świętowanie końca zimy równie dobrze może się […]

18.03.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu LISTY DO PLUS! 

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.  

15.03.2022Pokaż więcej
ODKRYJ KOBIECY PLUS W MARCU – weź udział w konkursie!

Dziś rozpoczął się marzec, a wraz z nim nasz konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego musisz się spieszyć, aby odkryć kobiecy PLUS!  Zastanawiasz się co musisz zrobić, aby wygrać? To proste!  

01.03.2022Pokaż więcej
Biżuteria na walentynki – Jak wybrać idealny prezent? 

Walentynki to święto, na które z utęsknieniem czekają wszyscy zakochani. Mimo tego, że wzajemną miłość i przywiązanie warto wyrażać przez cały rok, Dzień Świętego Walentego to doskonała okazja, aby oprócz słów „kocham cię” wręczyć ukochanej osobie także piękny, pamiątkowy podarunek. Na tę okazję zdecydowanie największą popularnością cieszy się biżuteria, której zakup może jednak przysparzać pewnych […]

14.02.2022Pokaż więcej
„KOCHA, LUBI, PLUSUJE”! Spraw prezent swojej drugiej połówce!

Dziś rozpoczął się luty, a wraz z nim startujemy nasze Walentynkowe odliczanie!  Sprawmy by ta pierwsza część lutego stała się świętowaniem miłości do naszych drugich połówek i do samych siebie!  W związku z tym postanowiliśmy ogłosić na portalu Pożyczka Plus konkurs pod nazwą „Kocha, Lubi, PLUSuje!” 

01.02.2022Pokaż więcej
2021 dla naszych Klientów był na PLUS!

Pożyczka PLUS to oferta pozyskania dodatkowego finansowania, ale również, z myślą o naszych Klientach, zyskania „WIĘCEJ” dzięki możliwości wzięcia udziału w licznych konkursach organizowanych przez Pożyczka PLUS. W 2021 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów!  

28.01.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły