19.07.2023

Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze.

W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji! 

Swój dochód możesz potwierdzić, dołączając takie dokumenty jak:

 • Umowa, na podstawie której uzyskujesz stały dochód (o pracę, zlecenie, dzieło, świadczenie usług),
 • Potwierdzenie przelewu stale osiąganego dochodu (wynagrodzenia za pracę, płatności z faktur, wpływu innego świadczenia stanowiącego dochód),
 • Wyciąg z rachunku bankowego, na który uzyskujesz stały wpływ dochodu,
 • Potwierdzenie otrzymywania emerytury lub renty.

Dokumenty mogą być przesłane w postaci:

 • Dokumentu PDF 
 • Zdjęcia 
 • Screena (zrzutu ekranu) 
 • Skanu 

Dodając dokument potwierdzający Twój stały dochód, pamiętaj, że: 

 1. Dokument powinien dotyczyć ostatniego miesiąca, za który otrzymano wynagrodzenie i jednocześnie nie być starszy niż 3 miesiące licząc od dnia złożenia wniosku o pożyczkę 
 2. Możesz załączyć maksymalnie sześć dokumentów 
 3. Żaden z dokumentów nie może przekroczyć 20 mb. 

Jak możesz prawidłowo załączyć dokument? 

Załącz plik z telefonu: 

 1. Naciśnij przycisk „Kliknij i dodaj plik”

2. Wybierz źródło, z którego chcesz dodać plik. 

 1. Jeśli zdjęcie/zrzut ekranu rachunku jest już zapisane w Twojej galerii lub dopiero chcesz zrobić zdjęcie wybierz opcje “Aparat”.  Pamiętaj, aby wszystkie dane były widoczne. 
 1. Jeśli potwierdzenie przelewu stale osiąganego dochodu lub wyciąg z rachunku bankowego zostały pobrane w formacie .pdf, lub innej formie elektronicznej, możesz dodać je, używając opcji „Dokumenty”

5. Po dodaniu dokumentu potwierdzającego Twój dochód wybierz interesującą Cię opcję pożyczki i przejdź do dalszej części procesu. 

Załącz plik z komputera: 

 1. Aby załączyć dokument potwierdzający dochód, naciśnij na „Kliknij i dodaj plik”.   

2. Załączając dokument, rozwiń pasek w prawnym dolnym rogu nowo pojawiającego się okna i wybierz opcję „wszystkie pliki”. Dzięki temu możesz dołączyć dowolny plik niezależnie, czy jest on w formie zdjęcia, zrzutu ekranu, skanu, czy dokumentu. 

3. Po dodaniu dokumentu potwierdzającego Twój dochód wybierz interesującą Cię opcję pożyczki i przejdź do dalszej części procesu. 

UWAGA! Jeśli zapomniałeś załączyć dokument podczas wnioskowania o pożyczkę, możesz to zrobić również na późniejszy etapie, logując się do swojego profilu w strefie klienta i wchodząc w zakładkę “Dane osobowe”. Dodanie dokumentu jest bardzo proste zarówno na telefonie, jak i na komputerze.

Załączanie pliku z telefonu:

Załączanie pliku z komputera:

Jak możesz uzyskać potwierdzenie przelewu z Twojego banku? 

Chociaż na pierwszy rzut oka proces dołączania dokumentów może wydawać się skomplikowany, instrukcja zamieszczona powyżej pokazuje, że jest to kwestia kilku kliknięć.  

Po załączeniu dokumentu i pozytywnej weryfikacji wniosku pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ekspresowym tempie. Nie zwlekaj ani chwili i ciesz się realizacją swoich celów z Pożyczką Plus! 

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Weź udział w konkursie “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”

Czy pamiętasz swoje szkolne lata? Te magiczne chwile, kiedy siedziałeś w ławce, twarzą zwróconą ku tablicy, serdecznie śmiejąc się z przyjaciółmi i nieświadomie pochłaniając życiowe lekcje, które zapamiętasz na lata? Teraz nadeszła chwila, by wrócić do tych wyjątkowych czasów i podzielić się z nami swoimi najpiękniejszym wspomnieniem sprzed lat. Co więcej, takie dzielenie się historią […]

14.08.2023Pokaż więcej
Konkurs na 11 urodziny Plusa rozstrzygnięty! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze odpowiedzi były nie tylko pełne serdecznych życzeń, ale również będą stanowiły niezwykłe źródło inspiracji dla naszej firmy w kolejnych latach! Po długich i trudnych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, który otrzymuje wspaniałą nagrodę – iPad 10.2. Zwycięzcą naszego konkursu jest… Michał Z.! Michał stworzył piękny […]

28.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje w 2022 roku?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy uznawane za jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby uzyskać ten ważny dokument, konieczne jest nie tylko odbycie kursu i podejście do egzaminu. Cała procedura wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności. Większość z nich wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Ile kosztuje prawo […]

27.09.2022Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Dzień Ojca – sprawdź najciekawsze pomysły na prezenty

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Głównym zamysłem tego święta jest wyrażenie szacunku i wdzięczności naszym tatom. To świetna okazja ku temu, by wręczyć rodzicowi upominek i podziękować mu za trud włożony w nasze wychowanie. Dzisiaj przedstawiamy propozycje na sprawdzone prezenty z okazji Dnia Ojca.

20.06.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły