28.07.2023

Konkurs na 11 urodziny Plusa rozstrzygnięty! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze odpowiedzi były nie tylko pełne serdecznych życzeń, ale również będą stanowiły niezwykłe źródło inspiracji dla naszej firmy w kolejnych latach!

Po długich i trudnych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, który otrzymuje wspaniałą nagrodę – iPad 10.2. Zwycięzcą naszego konkursu jest… Michał Z.!

Michał stworzył piękny wiersz z okazji naszych 11 urodzin:

“Jedenasta już rocznica, nazwana też stalową;
Zatem czas przygotowywać, salę urodzinową!
Zaprosić na nią gości, których sobie wymarzycie;
Od nich moc gorących życzeń, na pewno usłyszycie!

Jako że jestem klientem, o niedługiej historii,
Na zaproszenie nie liczę, przynajmniej w teorii 🙂
Ale mimo wszystkiego, też chcę Wam złożyć życzenia;
W rewanżu bym oczekiwał… pożyczki umorzenia 🙂

A tak na poważnie: życzę, by Wam się układało,
Bo z tego co dostrzegłem, dużo firm już splajtowało.
Jak najwięcej klientów i pożyczek udzielonych,
Najlepiej tyle samo, co terminowo spłaconych!

Życzę też kolejnych zysków i wzrostu satysfakcji,
Co najmniej w takim tempie, jak poziom naszej inflacji 🙂
By co miesiąc przychody nad kosztami górowały;
Byście zawsze byli na PLUS, nie tylko w tych dniach chwały!

W nawiązaniu do żartu: nim werdykt swój już wydacie,
Mam nadzieję, że wnet będę, po punktualnej spłacie 🙂
A na koniec tej poezji, ślę wielkiego całusa,
Dla wszystkich solenizantów…z rodziny Aventusa!”

Gratulujemy, Michale! Twoja odpowiedź wyraża ducha Pożyczki Plus i pokazuje, jak ważne jest dla nas poszerzanie dostępności Pożyczek dla naszych klientów. W nagrodę otrzymujesz nowiutkiego iPada, który pomoże Ci jeszcze bardziej rozwijać swoją kreatywność!

Jeśli tak jak Michał chcecie zyskać szansę na otrzymanie bardzo atrakcyjnych nagród, śledźcie naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku, by być na bieżąco z naszymi konkursami i promocjami.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami i wspólnie tworzymy Pożyczkę Plus. Nie możemy doczekać się kolejnych lat współpracy z Wami. Dziękujemy za zaufanie!

Podobne artykuły

Weź udział w konkursie “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”

Czy pamiętasz swoje szkolne lata? Te magiczne chwile, kiedy siedziałeś w ławce, twarzą zwróconą ku tablicy, serdecznie śmiejąc się z przyjaciółmi i nieświadomie pochłaniając życiowe lekcje, które zapamiętasz na lata? Teraz nadeszła chwila, by wrócić do tych wyjątkowych czasów i podzielić się z nami swoimi najpiękniejszym wspomnieniem sprzed lat. Co więcej, takie dzielenie się historią […]

14.08.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu Odkryj kobiecy PLUS!  

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

23.05.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu LISTY DO PLUS! 

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.  

15.03.2022Pokaż więcej
ODKRYJ KOBIECY PLUS W MARCU – weź udział w konkursie!

Dziś rozpoczął się marzec, a wraz z nim nasz konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego musisz się spieszyć, aby odkryć kobiecy PLUS!  Zastanawiasz się co musisz zrobić, aby wygrać? To proste!  

01.03.2022Pokaż więcej