14.08.2023

Weź udział w konkursie “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”

Czy pamiętasz swoje szkolne lata? Te magiczne chwile, kiedy siedziałeś w ławce, twarzą zwróconą ku tablicy, serdecznie śmiejąc się z przyjaciółmi i nieświadomie pochłaniając życiowe lekcje, które zapamiętasz na lata?

Teraz nadeszła chwila, by wrócić do tych wyjątkowych czasów i podzielić się z nami swoimi najpiękniejszym wspomnieniem sprzed lat. Co więcej, takie dzielenie się historią może przynieść Ci nie tylko wzruszenie, ale także szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody!

Dziś rusza konkurs “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”, który oferuje Ci szansę na zdobycie bonu o wartości aż 2000 zł do wykorzystania na Allegro. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: “Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z czasów szkolnej ławki?”

Dlaczego warto wziąć udział?

Po pierwsze, nagroda w postaci bonu na Allegro to gratka dla każdego, kto lubi wybierać spośród setek tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. To szansa na spełnienie swoich marzeń zakupowych lub znalezienie czegoś wyjątkowego dla siebie czy bliskich.

Po drugie, udział w konkursie to świetna okazja, by przypomnieć sobie magiczne chwile spędzone w szkole z przyjaciółmi. Może udział w naszym konkursie zmotywuje Cię do odnowienia kontaktu ze znajomymi z dawnych lat?

Przełom sierpnia i września od lat jest czasem zakupowego szaleństwa związanego z kompletowaniem wyprawki szkolnej. Tegoroczne ceny mogą przyprawić niejednego rodzica o ból głowy, szczególnie jeśli musi zaopatrzyć więcej niż jedną pociechę, dlatego warto szybko zabezpieczyć się dodatkową gotówką. Nowi klienci SMART Pożyczki mogą liczyć na pożyczkę do 3000 zł ZA DARMO (RRSO 0%) lub do 5 000 zł z rabatem 50% (RRSO 109%). Nasi stali klienci mogą wnioskować o kwotę nawet do 15 000zł (RRSO 319%).

3 proste kroki do wygranej:
1. Weź pożyczkę w okresie od 14.08.2023 do 14.09.2023.
2. Wypełnij formularz na stronie konkursowej i wykonaj zadanie konkursowe.
3. Komisja Konkursowa wybierze autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi i poinformuje go o wygranej do dnia 23.10.2023.

Podobne artykuły

Konkurs na 11 urodziny Plusa rozstrzygnięty! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze odpowiedzi były nie tylko pełne serdecznych życzeń, ale również będą stanowiły niezwykłe źródło inspiracji dla naszej firmy w kolejnych latach! Po długich i trudnych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, który otrzymuje wspaniałą nagrodę – iPad 10.2. Zwycięzcą naszego konkursu jest… Michał Z.! Michał stworzył piękny […]

28.07.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje w 2022 roku?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy uznawane za jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby uzyskać ten ważny dokument, konieczne jest nie tylko odbycie kursu i podejście do egzaminu. Cała procedura wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności. Większość z nich wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Ile kosztuje prawo […]

27.09.2022Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Prezent na dzień mamy – co wybrać?

Dzień mamy zbliża się coraz większymi krokami, a wyboru prezentu na tą okazję nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Co kupić naszej kochanej mamie w dniu jej święta? Przedstawiamy oryginalne pomysły na prezent, które z pewnością sprawią wiele radości!

26.05.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu Odkryj kobiecy PLUS!  

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.   

23.05.2022Pokaż więcej