clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Otrzymaliśmy nominację w kategorii “Digital Loan Of The Year 2019”!

Nowy rok to nowe wyzwania i nowe projekty które jeszcze bardziej usprawnią działalność naszego portalu. Dzięki temu poziom usług, które świadczymy naszym Klientom będzie jeszcze wyższy. Nowy rok to również nowe sukcesy, a niewątpliwie należy do nich nominacja Pożyczki Plus jako najlepszej pożyczki przez Internet w konkursie organizowanym przez Loan Magazine Awards!

Loan Magazine to jedno z najważniejszych branżowych wydawnictw publikowanych zarówno online, jak w tradycyjnej wersji papierowej. Portal można nazwać swoistym nośnikiem informacji o rynku pożyczek pozabankowych. Co roku serwis organizuje prestiżową Galę Loan Magazine Awards, podczas której odbywa się konkurs. Nagrodę można otrzymać w różnych kategoriach. Jedną z nich jest “Digital Loan Of The Year 2019”, czyli najlepsza pożyczka przez Internet. I właśnie w tej kategorii nominację otrzymała Pożyczka Plus! Wcześniej już informowaliśmy o tym, że otrzymaliśmy Certyfikat Audytu Etycznego KPF, a teraz cieszymy się kolejnym wyróżnieniem. To duży powód do radości!

TOP 5 najlepszych pożyczek przez Internet

Nominacja w takiej kategorii to naprawdę duże wyróżnienie, które plasuje nas w TOP 5 najlepszych internetowych pożyczek. W jaki sposób odbyły się nominacje? Wszystkich nominowanych wyłoniła Kapituła Konkursowa. Pod uwagę były brane następujące kryteria:

zadowolenie użytkownika, które jest ściśle powiązane z jakością Obsługi Klienta. W minionym roku podjęliśmy kilka działań mających na celu podniesienie jej poziomu, dlatego cieszy nas, że przełożyło się to na jeden z powodów naszej nominacji. A przede wszystkim wierzymy, że na wprowadzonych rozwiązaniach najbardziej korzystają nasi Klienci.

przyjazny proces – mówimy o sobie „szybka pożyczka”, dlatego stale dokładamy starań by owa szybkość rzeczywiście została zachowana. Wiemy, że zdarzają się różne losowe sytuacje, których nie rozwiążemy bez udziału dodatkowej gotówki – jak chociażby nagła awaria auta przed planowanym wyjazdem, lub inny niespodziewany wydatek. Przyjazny proces wnioskowania to dopiero początek na drodze szybkiego otrzymania gotówki, ale jednocześnie podstawa Obsługi Klienta. Cieszy nas, że ten aspekt został spełniony, stale podejmujemy działania ułatwiające Klientom wnioskowanie.

dostępna forma promocji w sieci – do wypełnienia tego kryterium z pewnością przyczynił się nie tylko nasz atrakcyjny system premiowy, ale również ciekawe akcje promocyjne skierowanie nie tylko do klientów nowych, ale przede wszystkim powracających.

stabilność oferty – czyli stabilne działania przez cały rok. Nasza oferta nie tylko była aktualna przez cały rok, ale również została uatrakcyjniona. Dzięki temu nasi klienci mogą pożyczyć więcej i na dłuższy okres!

Cieszymy się, że wszystkie nasze działania zaowocowały w nominację. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Klientom – w końcu bez Was nie byłoby nas!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: