0% RRSO
Pierwsza pożyczka
aż do 3000 zł za DARMO!

Nawet do 5000 zł
z RABATEM 50%
RRSO 107%

NAWET 15 000 zł
Dla stałych klientów
(RRSO 312%)

Skorzystaj z oferty!
Nie zwlekaj! ​
Weź pożyczkę!


Skorzystaj z oferty i przekonaj się jakie korzyści płyną z naszej pożyczki online:
 • Pierwsza pożyczka nawet do 3 000 złotych za DARMO (RRSO 0%)
 • Możliwość refinansowania pożyczki
 • Rozpatrywanie wniosków 24/7
 • Nawet do 5000 zł z RABATEM 50% (RRSO 107%)
 • Kolejne pożyczki nawet do 15 000 złotych
 • Możliwość refinansowania pożyczki
 • Rozpatrywanie wniosków 24/7
 • Konkursy z MEGA nagrodami
3 proste kroki do Twojej Pożyczki Plus:
 • #1

  Wybierz interesującą Cię kwotę na suwaku

  Twoją pierwszą pożyczkę w Pożyczka Plus możesz otrzymać do 3000 zł za DARMO lub do 5000 zł z RABATEM -50%

 • #2

  Zarejestruj się na naszej stronie

  Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz rejestracyjny oraz potwierdzisz swoją tożsamość używając weryfikacji ekspresowej

 • #3

  Poczekaj na decyzję

  Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas w wiadomości SMS. Jeśli będzie ona pozytywna - środki zostaną przekazane na Twoje konto

Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych klientów. Sprawdź opinie tych, którzy nam zaufali:

Pożyczka została udzielona szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji. Z pewnością poleciłbym tę firmę moim znajomym.

Marek

Bardzo dobra okazja dla potrzebujących szybkiej gotówki. Wypełnienie krótkiego formularza, krótkie oczekiwanie na potwierdzenie i pieniądze w kilka minut na koncie. Ja jestem bardzo zadowolona.

Marzena

Rzetelna firma, która dba o dobro klienta. Bardzo miła obsługa telefoniczna. Polecam tym, którzy potrzebują pomocy finansowej.

Monika

Poziom obsługi klienta jest na bardzo dobrym poziomie. Jestem zadowolona z pożyczki w Państwa firmie.

Elżbieta

Przepracowałam w banku 25 lat. Państwa doradcom bardzo zależy na dobrych relacjach. Bardziej reagują na klienta i cenią z nim kontakt. Są bardzo otwarci na pomoc.

Urszula

Opinie są wiarygodne, ponieważ zostały dodane przez klientów serwisu www.pozyczkaplus.pl. Pochodzą one z ankiet wysłanych do klientów, którzy skorzystali z serwisu i potwierdzili swoją tożsamość. Opinie znajdują się również na stronie opineo.pl

Masz pytanie dotyczące pożyczki pozabankowej online?
Poniżej znajdziesz odpowiedź:

Ocena Twojej zdolności finansowej przy procesie weryfikacji w portalu Pożyczka Plus nie uwzględnia analizy wpisów zamieszczonych w Biurze Informacji Kredytowej.

Jednakże, z uwagi na nowelizacje ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim i wejściem w życie art. 9a ust 8 niniejszej ustawy Pożyczkodawca ma obowiązek przekazywania informacji o udzielonych po 17 maja 2023 roku kredytach do Biura Informacji Kredytowej.

Jeśli jesteś nowym klientem i korzystasz z usług Pożyczka Plus po raz pierwszy możesz otrzymać aż do 3000 zł za DARMO (RRSO 0%) lub nawet 5000 zł z RABATEM 50% (RRSO 107%) na okres 30 dni.

Przy każdej kolejnej pożyczce oferowana dostępna kwota wzrasta! Nasi stali klienci mogą wziąć pożyczkę nawet do 15 000 zł (RRSO 312%) z okresem spłaty na 30 dni.

To proste, wystarczy, że suwakiem ustawisz interesującą Cię kwotę i złożysz wniosek.

Aby otrzymać pożyczkę w portalu Pożyczka Plus wystarczy, że:

- posiadasz dowód osobisty,

- posiadasz osobiste konto bankowe

- pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji danych

- jesteś osobą w przedziale wiekowym 18-73

- nie zajmujesz eksponowanego stanowiska politycznego PEP

- posiadasz nr telefonu i adres e-mail

- ukończysz rejestrację

Jeśli spełniasz powyższe warunki – nie zwlekaj i złóż wniosek o swoją pożyczkę w Pożyczka Plus już dziś!

Jesteśmy dumni z naszej marki:
Polecane artykuły!
​ Poznaj najnowsze informacje o pożyczkach pozabankowych i nie tylko!
Sprawdź najważniejsze informacje o naszych szybkich pożyczkach 100% online

Informacje dotyczące Pośrednika Kredytowego będącego właścicielem portalu Pożyczka Plus:

Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, KRS 0000355948, prowadzony przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 9662029390, REGON 200358089, kapitał zakładowy 1.500.000,00 zł. Wpis do Rejestru Pośredników kredytowych przy Komisji Nadzoru Finansowego RPK026240.

Spółka prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa kredytowego w znaczeniu ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz. 715 z póżn.zm.) na rzecz instytucji pożyczkowych.

Aventus Group Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk w zakresie reklamowania Kredytu Konsumenckiego, przyjętych do stosowania przez członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych (KPF), zrzeszającej przedsiębiorców na rynku finansowym.

Aventus Group sp. o.o. jest pośrednikiem kredytowym dla pożyczkodawców Tusumi Sp. z o.o. oraz Arena Finance Sp. z o.o. w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Pośrednik kredytowy nie pobiera wynagrodzenia od konsumeta z tytułu powyższych czynności. Koszt z tego tytułu ponoszą pożyczkodawcy. 

Informacje dotyczące pożyczkodawców:

W ramach strony internetowej Pośrednik współpracuje z następującymi instytucjami pożyczkowymi (zwanymi dalej Podmiotami Współpracującymi z Pośrednikiem):
1. TUSUMI Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 307 15-092 Białystok, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000507929. Osoba uprawniona do reprezentacji – Prezes Zarządu Katarzyna Drezner. Wpisany do Rejestru Instytucji Pożyczkowych z numerem RIP000406.
2. ARENA Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Cieszyńska 3A lok. 307; 15-371 Białystok, Wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000617270. Osoba uprawniona do reprezentacji – Prezes Zarządu Alina Zabrocka. Wpisany do Rejestru Instytucji Pożyczkowych z numerem RIP000407.

 

Pozasądowe rozstrzyganie sporów:

Rzecznik Finansowy jest organem właściwym do prowadzenia postępowania z zakresu pozasądowego rozstrzygania sporów powstałych na gruncie umowy łączącej konsumenta z Pożyczkodawcą. Wszelkie informacje dotyczące zasad postępowania dostępne są na stronie internetowej Rzecznika Finansowego

 

Administracja danych osobowych:

Zapewniamy, że wszelkie informacje i dane, które nam przekazujesz są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy wiarygodnym partnerem finansowym. Pośrednik kredytowy, którym jest Aventus Group Sp. z o. o. z/s w Białymstoku – właściciel Strony Internetowej dostępnej w domenie www.pozyczkaplus.pl należy do prestiżowego grona Związku Instytucji Pożyczkowych oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Administratorem Danych Osobowych jest Pośrednik – AVENTUS GROUP Spółka z odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku, Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok (Polska), adres poczty elektronicznej: [email protected] , numer telefonu: (85) 871 00 52.

Administrator danych osobowych, którym jest Aventus Group Sp. z o.o. wyznaczył do pełnienia funkcji Inspektora ochrony danych Pana Macieja Kaczmarskiego. Kontakt do Inspektora jest możliwy pod adresem [email protected].

Czytaj więcej Ukryj

PożyczkaPlus.pl - dlaczego powinieneś nas wybrać?

Pożyczkaplus.pl zapewnia pozabankowe usługi przez internet. Jest to wygodny i bezpieczny sposób, aby uzyskać szybkie pożyczki. Gwarantujemy, że w prosty sposób uzyskasz środki finansowe, których najbardziej potrzebujesz. Pożyczkaplus.pl posiada wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie udzielania pożyczek internetowych. Pożyczkę możesz uzyskać już za pomocą kilku prostych kroków. Na początku musisz wybrać kwotę oraz okres interesującej Cię pożyczki online. Następnie konieczna jest rejestracja na naszej stronie internetowej. Proces ten zajmuje kilka minut. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie urządzenie z dostępem do internetu, telefon komórkowy, dowód osobisty i dostęp do bankowości elektronicznej. Nic skomplikowanego, prawda? Pamiętaj, że potwierdzenie Twojej tożsamości za pomocą bankowości internetowej to bardzo istotny krok, którego nie możesz pominąć. Chwilówka, to pożyczka udzielana na niewielką kwotę, którą trzeba spłacić w całości przed upływie czasu zawartego w umowie, maksymalnie w dniu zapadalności pożyczki. Płatności możesz dokonać bez wychodzenia z domu za pomocą bankowości online. Pożyczaj odpowiedzialnie – nasi doradcy pomogą ocenić Twoją zdolność kredytową i ustalić kwotę pożyczki, tak by jej spłata nie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Czytaj więcej Ukryj

Pożyczki online na konto – co warto wiedzieć?

Pożyczki online to rozwiązanie, które sprawdza się w wielu okolicznościach. Może ono pomóc w realizacji nagłych pragnień, planów, ale także może uratować nas z opresji, gdy na horyzoncie pojawią się niespodziewane wydatki lub po prostu potrzebujemy dodatkowego finansowania. Tego typu rozwiązanie finansowe może zatem nie tylko pomóc zrealizować nasz plany czy też uniknąć stresu, ale także skutecznie rozwiąże nasze nagłe kłopoty finansowe. Co istotne, jest to produkt pozabankowy, który można uzyskać całkowicie przez Internet – bez wychodzenia z domu, zatem w 100% online.

 

Czytaj więcej Ukryj

Jak działają pożyczki online na konto i dla kogo są?

Pożyczka online to produkt, który zgodnie z nazwą można otrzymać błyskawicznie i przez Internet. Takie rozwiązanie ma na celu usprawnić proces przyznawania wsparcia finansowego. Bez względu na to, gdzie jesteśmy, możemy w prosty sposób uzyskać pieniądze.

Pożyczka – oto krok po kroku, jak ją otrzymać:

1) Wejdź na stronę firmy pożyczkowej.

2) W specjalnym panelu wybierz interesującą Cię kwotę oraz czas, na jaki chcesz pożyczyć pieniądze.

3) Jeżeli nie masz jeszcze konta, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Dzięki temu każda kolejna przyznana Ci pożyczka trafi do Ciebie jeszcze szybciej.

4) Konieczne jest potwierdzenie tożsamości (np. ekspresowa weryfikacja, weryfikacja za pomocą przelewu 1 grosza). Takie działanie ma na celu zapobiegnięcie ewentualnym wyłudzeniom.

5) Po zaakceptowaniu interesującej Cię kwoty oraz okresu pożyczkowania pozostaje Ci czekać na informację o przyznaniu wsparcia. Firma pożyczkowa działa przez całą dobę, a czas oczekiwania na decyzję uzależniony jest m.in. od liczby zgłoszeń. Jeżeli będzie ona pozytywna, środki z pożyczki online zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Jak widzisz, pozyczki online można uzyskać bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na decyzję. Warto jednak pamiętać o tym, że konieczne jest spełnienie kilku warunków, aby móc otrzymać tego typu wsparcie finansowe. Są to:

– posiadanie dowodu osobistego i własnego konta w banku,

– posiadanie aktywnego numeru telefonu i adresu e-mail,

– konieczność przejścia procesu weryfikacji danych,

– wiek w przedziale 18-73 lata,

– przejście procesu rejestracji,

– uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej,

– nie możesz zajmować eksponowanego stanowiska politycznego PEP.

Czytaj więcej Ukryj

Ile kosztuje pożyczka przez Internet?

Bez względu na to, czy są to pożyczki, czy kredyty – na każde tego typu zobowiązanie składa się kilka kosztów, które łącznie dają wskaźnik RRSO. Pod tym skrótem kryje się rozwinięcie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania i to ona obrazuje faktyczny koszt pożyczki on line.

Koszt przyznania wsparcia finansowego uzależniony jest od konkretnej oferty, w tym m.in. kwoty zobowiązania oraz okresu jego spłaty. Zawsze podczas wnioskowania o pożyczkę otrzymujemy informację, ile wyniesie RRSO i jaka będzie ostateczna kwota do spłaty.

Warto tu jednak wspomnieć, że pierwsza pożyczka może być darmowa. Taka oferta skierowana jest dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług danej firmy pożyczkowej. Zasada jest prosta: zwracając wszystko w terminie, do zapłaty jest dokładnie tyle, ile zostało pożyczone.

Czytaj więcej Ukryj

Online pożyczka – jakie dane będą potrzebne?

Gdy potrzebujemy wsparcia na nagłe wydatki, rozwiązaniem może być pożyczka. Szybka procedura jej przyznania polega na tym, że wszystko można zrobić całkowicie online bez wychodzenia z domu. We wniosku pożyczkowym należy podać swoje dane. Jako pożyczkobiorca zazwyczaj zostaniesz poproszony o:

– imię i nazwisko,
– miejsce zamieszkania,
– numer PESEL,
– numer telefonu komórkowego,
– numer rachunku bankowego,
– numer dowodu osobistego,
– podstawowe informacji o źródłach dochodów gospodarstwa domowego.

Cześć pożyczkodawców może jednak wymagać dodatkowych danych, czy informacji. Online pożyczka wymaga posiadania ważnego dowodu osobistego. To jedyny dokument tożsamości niezbędny podczas wnioskowania o wsparcie finansowe.

Czytaj więcej Ukryj

Pożyczki internetowe – jakie plusy i korzyści

Pożyczki online to produkt, który ma głównie szereg zalet. Zobowiązania finansowe należy zaciągać odpowiedzialnie, dlatego warto wiedzieć o wszystkich ich aspektach.

Zatem jakie PLUSY niesie za sobą pożyczka online:

– szybki sposób na uzyskanie wsparcia finansowego,
– niewiele formalności,
– szybka decyzja o przyznaniu pieniędzy,
– szybki przelew środków na konto bankowe,
– możliwość przeznaczenia uzyskanego wsparcia na dowolny cel,
– można mieć inne zobowiązania finansowe – najważniejsza jest analiza zdolności kredytowej,
– pożyczki internetowe są przyznawane bez wychodzenia z domu – w pełni online,
– pierwsza pożyczka z reguły jest darmowa.

Pożyczki online to rozwiązanie, które szczególnie doceniają osoby stające nagle przed nieprzewidzianym wydatkiem nieuwzględnionym w ich budżecie domowym. Takie szybkie wsparcie finansowe pozwala pokryć koszty i wyjść z opresji. Każde zobowiązanie należy jednak brać odpowiedzialnie – czyli mieć pewność, że pożyczka zostanie spłacona w terminie.

Do pewnych minusów należą jedynie niższe kwoty wsparcia w porównaniu do kredytów bankowych (chociaż to się zmienia) oraz krótszy okres spłaty. Jednak należy pamiętać, że kwota pożyczki wzrasta wraz z każdą kolejną pożyczką w momencie budowania historii pożyczkowej u danego Pożyczkodawcy.

Reasumując, katalog plusów jakie daje pożyczka online zdecydowanie działa na jej korzyść.

Czytaj więcej Ukryj