Godziny pracy: Pon - Pt. 08:00 - 20:00 Sob. 09:00 - 17:00 Ndz. 09:00 - 17:00

Pożyczka na święta

Gotówka na prezenty

Chwilówka na święta Świąteczny czas, to jeden z najbardziej wyczekiwanych w ciągu roku zbliża się wielkimi krokami. Czas spotkań z rodziną przy świątecznym stole, kolędowania, składania sobie nawzajem życzeń i sprawiania wyjątkowych prezentów. Ogrom wydatków, jakie nas przed świętami czekają przerasta niejednokrotnie zasoby portfeli. Nie zawsze mamy możliwość odłożenia wystarczającej ilości oszczędności po to, by móc w pełni cieszyć się wspólnym świętowaniem. Wtedy właśnie warto pomyśleć o dobrej, korzystnej pożyczce.Pożyczka Plus pod choinkę

Szybka pożyczka na święta W gąszczu przedświątecznych zakupów można się zgubić i poczuć frustrację, zamiast grudniowej magii, kiedy okazuje się, że brakuje nam środków, żeby zorganizować wymarzone święta. Przygotowanie wielu świątecznych potraw, by zaskoczyć najbliższych, kupno prezentu, o którym od dawna marzy bliska Twojemu sercu osoba, stworzenie przytulnej atmosfery w domu, dekorowanie wnętrza – zadań przed świętami mamy wiele, są one pracochłonne i kosztowne. Nasze starania zwykle służą temu, aby najbliższym sprawić radość i uczynić święta czasem niezapomnianym i magicznym. Czasem tuż przed świętami okazuje się, że pozostało nam niewiele czasu, aby sfinalizować przygotowania, zaczynamy rezygnować z kupna prezentów, które planowaliśmy, aby nie nadszarpywać skromnych zasobów finansowych. Nie musimy jednak ograniczać sobie i bliskim przyjemności ze świętowania. Może okazać się, że niewielki zastrzyk gotówki uratuje atmosferę świąt. Pożyczka Plus jest dobrą propozycją właśnie dla osób zabieganych podczas przedświątecznych przygotowań. W sytuacji, kiedy zdamy sobie sprawę z braku odpowiedniego zaplecza finansowego, zaczynamy czuć niepokój i niepewność, czy uda nam się przeżyć święta w takiej formie, jak sobie to wyobrażaliśmy. Pożyczka krótkoterminowa może nie tylko rozwiać nasze dylematy, ale przede wszystkim pomóc zaoszczędzić czas potrzebny na pozyskanie dodatkowych środków. Właśnie przed świętami czasu przecież najbardziej nam brakuje. Nie musimy koniecznie porównywać ofert banków oferujących kredyty, przechodzić przez niejednokrotnie długi i skomplikowany proces formalności, a następnie oczekiwać wiele dni na decyzję o przyznaniu kredytu. Pożyczka Plus skraca niezbyt przyjemne procedury do minimum – wystarczy wypełnić wniosek przez Internet, a potrzebne nam pieniądze po jego akceptacji zostają udostępnione na indywidualnym koncie maksymalnie do 24 h. Szybko i bez utrudnień – tak najchętniej chcielibyśmy zwykle przejść przez czas przygotowań, który dzieli nas od świąt.

Pożyczka Plus na większe potrzeby

Nie zawsze kwota, której potrzebujemy w okresie przedświątecznym zamyka się w kilkuset złotych. Bywa też tak, że w ferworze przygotowań okazuje się, że przedmioty codziennego użytku nagle odmawiają posłuszeństwa, sprzęty wymagają naprawy lub zaistnieje potrzeba odnowienia mieszkania na święta lub niewielkiego remontu pomieszczeń. Pożyczka Plus wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom klientom, którzy już korzystali z usług firmy i okazali się lojalnymi pożyczkobiorcami, spłacającymi zobowiązania. Dla takich konsumentów istnieje możliwość udzielenia pożyczki w wyższych kwotach, aż do 10 000 tys., z możliwością spłaty po 45 dniach. W razie zaistniałej potrzeby, taki klient może wnioskować również o przedłużenie terminu spłaty pożyczki lub wnioskować o jej refinansowanie. Klienci mogą również liczyć na korzystne rabaty o wysokościach zależnych od kwoty zaciąganych pożyczek.

Szybka pożyczka

 • pierwsza pożyczka za 0 zł na 30 dni, wysokie kwoty, od 200 do 3000 zł
 • wysoka przyznawalność
 • minimum formalności
 • wysoka przyznawalność
 • procedura wniosku i decyzji o przyznaniu pożyczki odbywa się online
 • oszczędność czasu – proces wnioskowania trwa do 15 min
 • możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • rabaty dla stałych klientów
 • kolejne pożyczki w kwocie do 10 000 zł
 • brak ukrytych kosztów i prowizji
 • klarowne i uczciwe warunki umowy
 • możliwość złożenia wniosku 24 h, 7 dni w tygodniu
 • wymagana jest jedynie zdolność kredytowa oraz brak odnotowania w rejestrze dłużników.
 • Wybierz kwotę:
  Wybierz TERMIN:
  WYBRANA POŻYCZKA:
  Wnioskowana kwota:
  Okres:
  Koszt pożyczki:
  Kwota do spłaty:
  Data spłaty:
  RRSO: