clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczka na hobby

Chwilówka na hobby

hobby Nic tak nie dodaje skrzydeł w codziennym życiu, pełnym pośpiechu, obowiązków, terminarzy zapisanych po brzegi spotkaniami, jak posiadanie własnego hobby. Niezależnie od tego, co lubisz robić, jaka pasja sprawia, że z radością rozpoczynasz każdy dzień, jedno jest pewne – najlepiej, żeby ograniczała Cię w tym tylko Twoja wyobraźnia – nie portfel.

Inwestuj w swoje hobby

Często bywa, że hobby jest kosztowną inwestycją, która wprawdzie znacznie procentuje na przyszłość, wymaga jednak nakładów finansowych. W sytuacji, gdy Twoje braki w portfelu na ten cel są niewielkie, z pomocą może przyjść pożyczka. Potraktuj swoje hobby jako potencjał, który może Cię rozwinąć i zapewnić lepszą przyszłość. Jak wiadomo, dodatkowa gotówka łata dziury w budżecie w sytuacji, gdy potrzebujemy zapewnić sobie narzędzia do pielęgnowania hobby – nowej gitary, stroju do wspinaczki, przyrządów do pieczenia pysznych ciast. Nadmiar codziennych wydatków sprawia, że pasja zostaje często odsuwana na dalszy plan, pozostając długo w sferze pragnień do zrealizowania na przyszłość. Nie musi tak jednak być, jeśli jesteś w stanie odpowiedzialnie ocenić swój budżet i wiesz, że spłata niewielkiej pożyczki nie spowoduje obciążenia większego niż zysk, jaki przyniesie jej zaciągnięcie. Stwórz listę rzeczy, które są Ci potrzebne do pielęgnowania hobby, określ brakujący Ci do tego celu budżet.

Rozwijaj pasje z Pożyczką Plus

hobby Regularnie pielęgnowane hobby to zajęcie długoterminowe. Dlatego też może się okazać, że pierwsza pożyczka na realizację celu będzie niewystarczająca. W takiej sytuacji warto zwrócić się do firmy, która nagradza lojalnych klientów, spłacających zobowiązania w terminie i chcących ponownie skorzystać z oferty. Pożyczka Plus przygotowuje rabaty dedykowane dla takich klientów. Kwoty rabatów dostosowane są indywidualnie, w zależności od terminowości spłat dotychczasowych udzielonych pożyczek oraz ich wysokości. Z pewnością regularne wywiązywanie się z umów jest nagradzane coraz wyższą kwotą dostępnych dla konsumentów chwilówek, w kwotach dochodzących aż do 10 000 zł na 45 dni, z jednoczesną możliwością przedłużenia spłat.

Korzyści bycia stałym klientem Pożyczki Plus

Stali klienci mogą przesunąć termin spłaty, czyli skorzystać z refinansowania pożyczki. Polega ono na stworzeniu nowej umowy pożyczkowej, zawartej po spłaceniu poprzednich zobowiązań, z wydłużonym okresem spłaty. Taka możliwość powoduje, że klient ma więcej czasu na przygotowanie odpowiednich środków na sfinansowanie pożyczki, nie musi zanadto się spieszyć, dzięki czemu późniejsza spłata nie jest zbyt odczuwalna dla domowego budżetu.

Pozostałe korzyści klientów Pożyczki Plus:
 • koszt pierwszej pożyczki – 0 zł
 • wymagana jest tylko zdolność kredytowa i nieobecność w rejestrach dłużników
 • brak ukrytych kosztów i prowizji
 • umowa na uczciwych warunkach
 • minimum formalności podczas składnia wniosku
 • niewielkie obciążenie budżetu w porównaniu z kredytem bankowym
 • coraz wyższe udzielane kwoty przy kolejnych pożyczkach
 • bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych
 • możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni
 • brak stosu dokumentów wymaganych do podpisania umowy
 • wypłata środków na konto do 24 h od decyzji o akceptacji wniosku online
 • korzystne rozwiązanie w przypadku wydatków niewymagających dużych nakładów finansowych – na przykład kupna kolekcjonerskiego sprzętu muzycznego, stroju do fitnessu, kompletu foremek do pieczenia ciast
 • wysoka przyznawalność pożyczek.

  Hobby jest czymś, co szczególnie nas wyróżnia i czyni wyjątkowymi. Przejściowe kłopoty finansowe mogą skutecznie zniechęcać nas do pielęgnowania swojej pasji, dlatego czasem warto zwrócić się do uczciwego pożyczkodawcy. Pieniądze, które inwestujemy w to, co kochamy robić i co nas rozwija, są najlepiej przemyślaną inwestycją, procentującą na przyszłość. Być może hobby rozwinie się w pomysł na biznes, stanie się naszą pracą na pełen etat i głównym źródłem dochodu.

 • icon_loan
  Wybierz kwotę:
  Termin
  WYBRANA POŻYCZKA:
  Wnioskowana kwota:
  Okres:
  Koszt pożyczki:
  Kwota do spłaty:
  Data spłaty:
  RRSO: