clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczka na Wielkanoc

Pożyczka na Wielkanoc

Pożyczka na Wielkanoc Idealne Święta Wielkanocne kojarzą się z dostatkiem, budzącą się do życia przyrodą, różnorodnością i obfitością potraw przy wspólnym rodzinnym stole. Tradycja w Polsce wymaga, by nie zabrakło nam potraw mięsnych, wielkanocnych babek i innych ciast oraz jajek w różnej postaci. Przygotowanie uczty w pełnym tego słowa znaczeniu wymaga od nas niemałych wydatków.

Na co potrzebne nam dodatkowe fundusze w święta?

Potrawy, które przygotowujemy na Wielkanoc charakteryzują się bogactwem składników. Większość z nich opiera się na bazie mięsa i jajek. Te produkty na sklepowych półkach nie należą do taniej żywności. Podobnie jak desery w postaci ciast, choć często pieczemy je w domowym zaciszu, rzadziej niż decydujemy się na gotowe wypieki, zapewnienie takich słodkich zapasów pochłania dużą część budżetu świątecznego. Święta Wielkanocne to uroczystość, którą spędzamy zwykle w większym, rodzinnym gronie. Przygotowanie posiłków dla domowników i przybyłych gości może być wyzwaniem pod względem odpowiedniej organizacji uczty oraz upewnienia się, że niczego nie zabraknie nam przy stole. Właśnie wtedy też częstujemy gości alkoholem z wyższej półki, aby podkreślić uroczystą atmosferą spotkania we wspólnym gronie. Choć to dość młoda tradycja, coraz częściej wprowadzamy w czasie świąt wielkanocnych zwyczaj dawania sobie upominków, podobnie jak to się dzieje w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Na takie niespodzianki czekają szczególnie dzieci, najbardziej z nas wszystkich doświadczające magii świątecznego czasu.

Podejmij odpowiedzialną decyzję

Pożyczka na Wielkanoc W chwilach przedświątecznych przygotowań możemy brać pod uwagę różne możliwości załatania domowego budżetu, jeśli nie jest on zadowalający. Być może mamy tymczasowe kłopoty finansowe, które powiększyły wydatki świąteczne, a nie chcielibyśmy, żeby stały się one odczuwalne dla bliskich. Pożyczka Plus może być dobrym rozwiązaniem, dla osób, które realnie oceniają swoją sytuację finansową oraz podchodzą do kwestii budżetu w sposób pragmatyczny. Pamiętajmy, że decyzja o wzięciu pożyczki nie powinna być nigdy podjęta pod wpływem impulsu i emocji. Dopiero po przeanalizowaniu swoich możliwości i ocenie, czy będziemy w stanie spłacić zobowiązanie, warto skorzystać z oferty wiarygodnej pożyczki.

Dlaczego Pożyczka Plus się opłaca na święta?

 • Jeśli to Twoja pierwsza pożyczka – po 30 dniach spłacasz tylko tyle, ile pożyczyłeś.
 • Pożyczka Plus dopasowuje dostępne kwoty pożyczek do potrzeb klientów. Na początek możesz dostać niewielki zastrzyk gotówki do świątecznego budżetu – od 200 zł do 5 000 zł. W sytuacji, gdy pożyczasz po raz kolejny, możesz liczyć na większe kwoty i korzystne rabaty.
 • Warto zaufać firmie, która proponuje lojalną umowę, bez ukrytych kosztów i prowizji.
 • Nie musisz ograniczać swoich planów w organizacji świąt, w końcu zdarzają się one tylko dwa razy w roku. Możesz sprawić, że będzie to czas, w którym zaskoczysz bliskich wyjątkowym upominkiem i zobaczysz na ich twarzach uśmiech.
 • Jeśli wolisz zorganizować skromne święta – pożyczka może być dla Ciebie okazją do zrealizowania marzenia, które zaplanowałeś sobie jako nagrodę po świętach. Warto sprawiać sobie drobne prezenty.
 • Pożyczka Plus jest ratunkiem w sytuacjach, gdy nie mamy oszczędności ani możliwości skorzystania z zaplecza finansowego.
 • Nie musisz obawiać się, że zostanie Ci odmówione przyznanie pożyczki, jeśli tylko posiadasz zdolność kredytową oraz nie figurujesz w rejestrach dłużników.
 • Nie tracisz cennego czasu, kompletując dokumenty oraz czekając na decyzję o przyznanie kredytu w banku – wszystkie formalności możesz załatwić przez Internet, przed komputerem lub za pomocą telefonu komórkowego.
 • Pierwsza pożyczka to koszt 0 zł.
 • Nie musisz bać się o bezpieczeństwo przechowywania oraz przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z prawem.
 • Celebrowanie świąt bez ograniczeń pomoże Ci odpocząć w pełni. Ponieważ Pożyczka Plus przyznaje klientom niewielkie kwoty, pożyczona suma nie powinna obciążać zanadto Twojego portfela w momencie spłaty pożyczki.

 • icon_loan
  Wybierz kwotę:
  Termin
  WYBRANA POŻYCZKA:
  Wnioskowana kwota:
  Okres:
  Koszt pożyczki:
  Kwota do spłaty:
  Data spłaty:
  RRSO: