11.02.2022

Pożyczka dla obywateli Ukrainy  – Nowa oferta od Pożyczka PLUS

Pożyczka PLUS przedstawia kolejną PLUS ofertę. Miło nam jest poinformować, że za pośrednictwem Pożyczka Plus będzie dostępna także oferta Pożyczki dla obywateli Ukrainy.

Pożyczka PLUS – O nas

Pożyczka PLUS to marka od wielu lat działająca na polskim rynku oferująca pożyczki online na atrakcyjnych i jasnych zasadach. Nasi klienci mogą jednorazowo pożyczyć od 200 do nawet 15 000 zł i przeznaczyć je na dowolny cel. Nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Dla nowych Klientów Pożyczka PLUS posiada w ofercie DARMOWĄ Pożyczkę do 3000 zł (RRSO 0%), a także nawet do 5000 zł z 50% rabatem (RRSO 393%).

Co więcej, na naszej stronie internetowej www.pozyczkaplus.pl często organizowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wnioskując o pożyczkę, możesz dodatkowo stać się posiadaczem wyjątkowej wygranej!

Zaś dla rzetelnych Klientów Pożyczka PLUS oferuje także atrakcyjne Rabaty na kolejne Pożyczki.

Pożyczka dla obywateli Ukrainy  – warunki do złożenia wniosku

Cieszymy się, że nasza firma nieustannie rozwija się i wprowadza do swoich usług nowe rozwiązania.
Teraz nasze usługi i produkty będą dostępne także dla obywateli Ukrainy. Wnioskowanie o pożyczkę na portalu www.pozyczkaplus.pl jest bardzo proste. Wystarczy, że:

 1. Wybierzesz interesującą Cię kwotę i termin spłaty pożyczki.
 2. Wypełnisz krótki formularz informacyjny i potwierdzisz numer rachunku na który ma być dokonany przelew w przypadku pozytywnej decyzji.
 3. O decyzji zostaniesz poinformowany SMS-em

Jakie warunki należy spełnić aby ubiegać się o pożyczkę w Pożyczka Plus?


Standardowo osoba ubiegająca się o Pożyczkę musi być pełnoletnia, oprócz tego posiadać stały dochód i wskazać miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz przygotować następujące dokumenty:

 • Paszport,
 • Kartę pobytu,


PAKIET MEDYCZNY+ – zyskaj dwie przydatne usługi w jednym pakiecie!

Wraz z Pożyczką istnieje możliwość zakupu w Pożyczka PLUS  Pakietu Medycznego+. W ramach Pakietu Medycznego+ Klient otrzymuje dostęp do szeregu specjalistów, również udzielających konsultacji w języku rosyjskim.

Pożyczka dla obywateli Ukrainy  – Twój nowy PLUS

Jak widzisz, jest mnóstwo powodów, dla których warto jest skorzystać z usług Pożyczki Plus skierowanej dla obywateli Ukrainy. Zdobądź swój PLUS i złóż swój wniosek o pożyczkę już TERAZ!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące nowej oferty „Pożyczki PLUS dla obywateli Ukrainy”, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 85 871 00 52 lub napisz do nas: [email protected] Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Podobne artykuły

Najczęstsze powody odrzucenia wniosku o pożyczkę

Starasz się o chwilówkę, ale okazało się, że wniosek został odrzucony? Zastanawiasz się, dlaczego tak się stało? Przedstawiamy poniżej kilka możliwych przyczyn.

13.05.2022Pokaż więcej
Podatek od pożyczki – kto i kiedy musi go zapłacić?

Pożyczanie pieniędzy nie jest dziś tematem tabu. Coraz więcej osób korzysta ze wsparcia finansowego zarówno w rodzinie i wśród przyjaciół, jak i w instytucjach specjalizujących się w pożyczkach gotówkowych. Warto jednak wiedzieć, że to, od kogo pożyczymy pieniądze, determinuje obowiązek uiszczenia dodatkowej opłaty – jest nią podatek od pożyczki. Sprawdźmy, kto płaci podatek od pożyczki, […]

06.05.2022Pokaż więcej
Domowy budżet – jak oszczędzać pieniądze? 

Pieniądze są podstawą naszego codziennego funkcjonowania. To m. in. dzięki nim możemy wieść godne i satysfakcjonujące życie. Kluczem do sukcesu nie jest jednak zarabianie jak najwyższych kwot, lecz rozsądne i mądre planowanie codziennych wydatków. Właściwie zorganizowany budżet domowy pozwala mieć środki zarówno na bieżące opłaty i przyjemności, jak i nieprzewidziane wydatki, które mogą pojawić się […]

08.04.2022Pokaż więcej
Co to jest RRSO?

Skrót RRSO jest bardzo dobrze znany wszystkim pożyczkobiorcom. Osoby, które wcześniej nie korzystały ze wsparcia finansowego banków i firm pożyczkowych, często jednak nie wiedzą, co to jest RRSO i jak wpływa na wysokość ich zobowiązania. W tym artykule wyjaśnimy szczegółowo, co to RRSO i powiemy wszystko, co każda osoba planująca wkrótce ubieganie się o pożyczkę […]

25.03.2022Pokaż więcej
Najlepsze polskie blogi finansowe – dlaczego warto je czytać?

Finanse osobiste to niezwykle ważny temat. Niestety, wiele osób tajniki właściwego zarządzania pieniędzmi odkrywa dopiero w dorosłym życiu. Nigdy nie jest jednak za późno, aby nauczyć się oszczędzania i właściwego zarządzania finansami osobistymi. Niezwykle pomocne są w tym zakresie porady innych, bardziej doświadczonych ludzi, którym udało się wypracować skuteczne sposoby na zarządzanie pieniędzmi i chętnie […]

11.03.2022Pokaż więcej
Czy można wziąć pożyczkę na pesel? 

Kredyty i pożyczki to jedne z najpopularniejszych produktów finansowych oferowanych przez banki i firmy pożyczkowe. W ostatnich latach dostęp do nich staje się coraz łatwiejszy i mniej wymagający pod względem formalnym – pożyczki możemy zaciągać online, a instytucje wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, ograniczają formalności. Szczególnie korzystne są warunki udzielania chwilówek, które można uzyskać bez zaświadczeń […]

18.02.2022Pokaż więcej
Pożyczka przez internet bez zaświadczeń – jak ją uzyskać?

Pożyczki przez internet to jeden z symboli naszych czasów. To nowoczesne, idealnie skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań współczesnych klientów produkty finansowe, do których dostęp można uzyskać bez wychodzenia z domu. Mimo tego, że pożyczka przez internet bez zaświadczeń funkcjonuje na polskim rynku od dobrych kilku lat, sporo osób nadal nie wie, jak działają te […]

04.02.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły