23.04.2019

Rodzinny wyjazd na majówkę – gdzie się udać?

Majówka zbliża się coraz większymi krokami, dlatego najwyższa pora pomyśleć o tym, jak chcielibyśmy ją spędzić. Tym bardziej, że w tym roku możemy sobie pozwolić na aż 5-dniowy wypoczynek, o ile weźmiemy jeden dzień wolnego w pracy. Gdzie się można wybrać na rodzinny wyjazd na majówkę?

Zaplanowanie rodzinnego wyjazdu nie zawsze jest prostą sprawą. W końcu miejsce naszej podróży musi się podobać wszystkim członkom naszej rodziny. Sprawa dodatkowo się komplikuje jeżeli podróżujemy z małym dzieckiem – wówczas musimy zwracać uwagę na to, czy miejsce, w które chcemy się wybrać jest dostosowane do wieku najmłodszego członka naszej rodziny.

Gdzie wybrać się na rodzinny wyjazd na majówkę z rodziną? W góry czy na mazury?

Plan wyjazdu na majówkęPomysłów na to, gdzie wybrać się na rodzinny wyjazd na majówkę z rodziną jest kilka. Nie zawsze musi się to wiązać z wyjazdem na dłuższy okres, często możemy zaplanować korzystanie z atrakcji dostępnych o okolicy miejsca naszego zamieszkania. To niewątpliwie będzie najtańsza opcja spędzenia majówki.

Najdroższy z pewnością okaże się wyjazd za granicę. Chociaż loty nie zawsze wiążą się z wysokimi kosztami, to zakwaterowania nadrabia w tej kwestii. Tym bardziej, jeżeli szukamy miejsc przystosowanych do pobytu małych dzieci.

Jeżeli chodzi o kierunki podróży – tych jest naprawdę wiele. Cel naszej podróży powinniśmy wybrać biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe. Jeżeli możemy sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd, to nasze dzieci z pewnością ucieszy takie rozwiązanie. O ciekawych miejscach podróży majówkowej wspominaliśmy już w tym artykule, więc warto tam zajrzeć w poszukiwaniu ciekawych opcji.

Majówka z dzieckiem 2021 – gdzie się wybrać?

Rodzice z dzieckiem na majówcePlanując wyjazd z dzieckiem musimy zwrócić uwagę na to, czy w miejscu naszej podróży znajdziemy ciekawe atrakcje, które zajmą uwagę malucha. Pod tym względem zdecydowanie warto jest wziąć pod uwagę wycieczkę do Berlina. A konkretyzując – do dzielnicy Kreuzberg. W okresie weekendu majowego mieszkańcy tej dzielnicy organizują Myfest – święto dzielnicy, podczas którego możemy obserwować ciekawe występy taneczne, czy nawet pokazy strażackie. Podczas Myfest możemy spróbować również potraw z różnych zakątków świata. Po zabawie możemy zajrzeć do ciekawych obiektów w okolicy – jak chociażby muzeum natury, gdzie dzieci mogą wykopać kości dinozaura.

Natomiast w Polsce możemy dzieci zabrać chociażby do Wrocławia – wizyta w Arykarium z pewnością będzie niezapomnianym wspomnieniem. Innym miejscem, które warto odwiedzić jest Janowiec nad Wisłą. W tej miejscowości odkryjemy magiczne ogrody, które zapewnią niezapomnianą przygodę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jeżeli należymy do grona fanów świata fantasy, to zdecydowanie miejsce obowiązkowe na liście „do odwiedzenia”.

Skąd wziąć pieniądze na majówkowy wyjazd?

W przypadku wyjazdów majówkowych kwestią problematyczną często jest nie to „gdzie się wybrać na majówkę”, ale „skąd wziąć pieniądze na taką wycieczkę”. A odpowiedź na takie pytanie może być prostsza, niż się nam wydaje. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy udzielające pozabankowych pożyczek. W ten sposób możemy pożyczyć nawet 8000 zlotych, co pozwoli nam zrealizować większość naszych majówkowych marzeń. Dzięki takiej opcji wyjazd za granicę wcale nie będzie się wydawał odległym marzeniem.

Podobne artykuły

Weź udział w konkursie “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”

Czy pamiętasz swoje szkolne lata? Te magiczne chwile, kiedy siedziałeś w ławce, twarzą zwróconą ku tablicy, serdecznie śmiejąc się z przyjaciółmi i nieświadomie pochłaniając życiowe lekcje, które zapamiętasz na lata? Teraz nadeszła chwila, by wrócić do tych wyjątkowych czasów i podzielić się z nami swoimi najpiękniejszym wspomnieniem sprzed lat. Co więcej, takie dzielenie się historią […]

14.08.2023Pokaż więcej
Konkurs na 11 urodziny Plusa rozstrzygnięty! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze odpowiedzi były nie tylko pełne serdecznych życzeń, ale również będą stanowiły niezwykłe źródło inspiracji dla naszej firmy w kolejnych latach! Po długich i trudnych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, który otrzymuje wspaniałą nagrodę – iPad 10.2. Zwycięzcą naszego konkursu jest… Michał Z.! Michał stworzył piękny […]

28.07.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje w 2022 roku?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy uznawane za jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby uzyskać ten ważny dokument, konieczne jest nie tylko odbycie kursu i podejście do egzaminu. Cała procedura wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności. Większość z nich wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Ile kosztuje prawo […]

27.09.2022Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Prezent na dzień mamy – co wybrać?

Dzień mamy zbliża się coraz większymi krokami, a wyboru prezentu na tą okazję nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Co kupić naszej kochanej mamie w dniu jej święta? Przedstawiamy oryginalne pomysły na prezent, które z pewnością sprawią wiele radości!

26.05.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły