23.04.2019

Rodzinny wyjazd na majówkę – gdzie się udać?

Majówka zbliża się coraz większymi krokami, dlatego najwyższa pora pomyśleć o tym, jak chcielibyśmy ją spędzić. Tym bardziej, że w tym roku możemy sobie pozwolić na aż 5-dniowy wypoczynek, o ile weźmiemy jeden dzień wolnego w pracy. Gdzie się można wybrać na rodzinny wyjazd na majówkę?

Zaplanowanie rodzinnego wyjazdu nie zawsze jest prostą sprawą. W końcu miejsce naszej podróży musi się podobać wszystkim członkom naszej rodziny. Sprawa dodatkowo się komplikuje jeżeli podróżujemy z małym dzieckiem – wówczas musimy zwracać uwagę na to, czy miejsce, w które chcemy się wybrać jest dostosowane do wieku najmłodszego członka naszej rodziny.

Gdzie wybrać się na rodzinny wyjazd na majówkę z rodziną? W góry czy na mazury?

Plan wyjazdu na majówkęPomysłów na to, gdzie wybrać się na rodzinny wyjazd na majówkę z rodziną jest kilka. Nie zawsze musi się to wiązać z wyjazdem na dłuższy okres, często możemy zaplanować korzystanie z atrakcji dostępnych o okolicy miejsca naszego zamieszkania. To niewątpliwie będzie najtańsza opcja spędzenia majówki.

Najdroższy z pewnością okaże się wyjazd za granicę. Chociaż loty nie zawsze wiążą się z wysokimi kosztami, to zakwaterowania nadrabia w tej kwestii. Tym bardziej, jeżeli szukamy miejsc przystosowanych do pobytu małych dzieci.

Jeżeli chodzi o kierunki podróży – tych jest naprawdę wiele. Cel naszej podróży powinniśmy wybrać biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe. Jeżeli możemy sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd, to nasze dzieci z pewnością ucieszy takie rozwiązanie. O ciekawych miejscach podróży majówkowej wspominaliśmy już w tym artykule, więc warto tam zajrzeć w poszukiwaniu ciekawych opcji.

Majówka z dzieckiem 2021 – gdzie się wybrać?

Rodzice z dzieckiem na majówcePlanując wyjazd z dzieckiem musimy zwrócić uwagę na to, czy w miejscu naszej podróży znajdziemy ciekawe atrakcje, które zajmą uwagę malucha. Pod tym względem zdecydowanie warto jest wziąć pod uwagę wycieczkę do Berlina. A konkretyzując – do dzielnicy Kreuzberg. W okresie weekendu majowego mieszkańcy tej dzielnicy organizują Myfest – święto dzielnicy, podczas którego możemy obserwować ciekawe występy taneczne, czy nawet pokazy strażackie. Podczas Myfest możemy spróbować również potraw z różnych zakątków świata. Po zabawie możemy zajrzeć do ciekawych obiektów w okolicy – jak chociażby muzeum natury, gdzie dzieci mogą wykopać kości dinozaura.

Natomiast w Polsce możemy dzieci zabrać chociażby do Wrocławia – wizyta w Arykarium z pewnością będzie niezapomnianym wspomnieniem. Innym miejscem, które warto odwiedzić jest Janowiec nad Wisłą. W tej miejscowości odkryjemy magiczne ogrody, które zapewnią niezapomnianą przygodę nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jeżeli należymy do grona fanów świata fantasy, to zdecydowanie miejsce obowiązkowe na liście „do odwiedzenia”.

Skąd wziąć pieniądze na majówkowy wyjazd?

W przypadku wyjazdów majówkowych kwestią problematyczną często jest nie to „gdzie się wybrać na majówkę”, ale „skąd wziąć pieniądze na taką wycieczkę”. A odpowiedź na takie pytanie może być prostsza, niż się nam wydaje. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą nam firmy udzielające pozabankowych pożyczek. W ten sposób możemy pożyczyć nawet 8000 zlotych, co pozwoli nam zrealizować większość naszych majówkowych marzeń. Dzięki takiej opcji wyjazd za granicę wcale nie będzie się wydawał odległym marzeniem.

Podobne artykuły

Nie lubisz gotować? Na Wielkanoc zamów catering! 

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt w roku. Nieodłącznie kojarzy się w wiosenną aurą, pisankami i smacznym jedzeniem, które większość z nas decyduje się przygotować samodzielnie. Nie każdy jednak lubi i potrafi gotować na tyle dobrze, aby podjąć wyzwanie zaopatrzenia wielkanocnego stołu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem, gdyż możemy zdecydować się na […]

19.04.2022Pokaż więcej
Pierwszy dzień wiosny w domu? Sprawdzone sposoby na nudę!

Pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca. Wielu z nas wyczekuje jego nadejścia, widząc w tej dacie symboliczny koniec zimy i początek wiosennej aury, która sprzyja aktywności, rozrywkom na świeżym powietrzu oraz wyjazdom. Pierwszy dzień wiosny zdecydowanie warto więc uczcić, nawet jeśli nie planujemy na ten dzień niczego wielkiego. Świętowanie końca zimy równie dobrze może się […]

18.03.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu LISTY DO PLUS! 

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.  

15.03.2022Pokaż więcej
ODKRYJ KOBIECY PLUS W MARCU – weź udział w konkursie!

Dziś rozpoczął się marzec, a wraz z nim nasz konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego musisz się spieszyć, aby odkryć kobiecy PLUS!  Zastanawiasz się co musisz zrobić, aby wygrać? To proste!  

01.03.2022Pokaż więcej
Biżuteria na walentynki – Jak wybrać idealny prezent? 

Walentynki to święto, na które z utęsknieniem czekają wszyscy zakochani. Mimo tego, że wzajemną miłość i przywiązanie warto wyrażać przez cały rok, Dzień Świętego Walentego to doskonała okazja, aby oprócz słów „kocham cię” wręczyć ukochanej osobie także piękny, pamiątkowy podarunek. Na tę okazję zdecydowanie największą popularnością cieszy się biżuteria, której zakup może jednak przysparzać pewnych […]

14.02.2022Pokaż więcej
„KOCHA, LUBI, PLUSUJE”! Spraw prezent swojej drugiej połówce!

Dziś rozpoczął się luty, a wraz z nim startujemy nasze Walentynkowe odliczanie!  Sprawmy by ta pierwsza część lutego stała się świętowaniem miłości do naszych drugich połówek i do samych siebie!  W związku z tym postanowiliśmy ogłosić na portalu Pożyczka Plus konkurs pod nazwą „Kocha, Lubi, PLUSuje!” 

01.02.2022Pokaż więcej
2021 dla naszych Klientów był na PLUS!

Pożyczka PLUS to oferta pozyskania dodatkowego finansowania, ale również, z myślą o naszych Klientach, zyskania „WIĘCEJ” dzięki możliwości wzięcia udziału w licznych konkursach organizowanych przez Pożyczka PLUS. W 2021 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów!  

28.01.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły