18.03.2022

Pierwszy dzień wiosny w domu? Sprawdzone sposoby na nudę!

Pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca. Wielu z nas wyczekuje jego nadejścia, widząc w tej dacie symboliczny koniec zimy i początek wiosennej aury, która sprzyja aktywności, rozrywkom na świeżym powietrzu oraz wyjazdom. Pierwszy dzień wiosny zdecydowanie warto więc uczcić, nawet jeśli nie planujemy na ten dzień niczego wielkiego. Świętowanie końca zimy równie dobrze może się bowiem obyć w domu, w gronie najbliższych. Oto kilka naszych sprawdzonych propozycji!

Rodzinne gotowanie wiosennych propozycji z historią w tle

Zima to czas, kiedy nasz jadłospis jest raczej monotonny. Korzystamy głównie z przetworów, jemy obfitsze, tłustsze posiłki, a warzywa i owoce zdecydowanie rzadziej goszczą na naszych talerzach. Pierwszy dzień wiosny to doskonały pretekst ku temu, aby odmienić swoje codzienne menu i z tej okazji przygotować coś wiosennego. Świetnie sprawdzą się tu różnego rodzaju sałatki bazujące na młodych warzywach, warzywne koktajle oraz owocowe słodkości.

Do pierwszego wiosennego gotowania możemy także wciągnąć pozostałych członków rodziny i tym samym wspólnie uczcić nadejście upragnionej wiosny. Dzieci przy okazji kuchennych zmagań, bardzo chętnie posłuchają opowieści o obchodach pierwszego dnia wiosny w czasach dzieciństwa swoich rodziców – np. o wagarach, topieniu Marzanny czy robieniu bukietów z wiosennych bazi. 

Pierwsze porządki w domu na wiosnę

Sprzątanie to czynność, która wzbudza wiele skrajnych emocji. Jedni uwielbiają sprzątać i robią to regularnie, dla innych natomiast porządkowanie domu kojarzy się z przykrym obowiązkiem, który najchętniej odsuwaliby jak najdłużej w czasie. Każdy z nas lubi jednak przebywać w czystym i pachnącym świeżością otoczeniu.

Pierwszy dzień wiosny w domu do znakomita okazja na uporządkowanie swojego najbliższego otoczenia – wywietrzenie mieszkania, zaprowadzenie ładu w szafie oraz pozbycie się zbędnych przedmiotów. Wiosenne porządki pozwolą wprowadzić nową aurę do naszego domu, odciążyć psychikę oraz wejść w nową porę roku ze znacznie lepszym samopoczuciem.

Planowanie wakacji 2022

Pierwszy dzień wiosny symbolicznie budzi nas do życia oraz sprawia, że zaczynamy już myśleć o majówce oraz wakacjach. Jeśli spędzamy go w domu, czas ten warto wykorzystać na niezwykle przyjemne planowanie wiosennych i letnich wyjazdów. Warto zastanowić się, jakie miejsca chcielibyśmy odwiedzić latem i zacząć powoli rozglądać się za dostępnymi ofertami wyjazdów. Decydując się na odpowiednio wczesne zarezerwowanie terminu w biurze podróży lub lotu i zakwaterowania, przy okazji uda nam się zaoszczędzić pieniądze.

Osoby, które stoją przed koniecznością opłacenia wybranego wyjazdu „z góry”, nie muszą martwić się o pieniądze – mogą bowiem skorzystać z naszej oferty specjalnej, przygotowanej specjalnie dla wspólnego uczczenia pierwszego dnia wiosny. W jej ramach nowi klienci mogą uzyskać pożyczkę do 3000 zł za darmo (RRSO 0%) i przeznaczyć pieniądze na dowolny cel, w tym także opłacenie wymarzonych wakacji 2022.

Podobne artykuły

Weź udział w konkursie “Pożyczka na 6 z PLUSEM!”

Czy pamiętasz swoje szkolne lata? Te magiczne chwile, kiedy siedziałeś w ławce, twarzą zwróconą ku tablicy, serdecznie śmiejąc się z przyjaciółmi i nieświadomie pochłaniając życiowe lekcje, które zapamiętasz na lata? Teraz nadeszła chwila, by wrócić do tych wyjątkowych czasów i podzielić się z nami swoimi najpiękniejszym wspomnieniem sprzed lat. Co więcej, takie dzielenie się historią […]

14.08.2023Pokaż więcej
Konkurs na 11 urodziny Plusa rozstrzygnięty! 

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i kreatywność. Wasze odpowiedzi były nie tylko pełne serdecznych życzeń, ale również będą stanowiły niezwykłe źródło inspiracji dla naszej firmy w kolejnych latach! Po długich i trudnych obradach Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę, który otrzymuje wspaniałą nagrodę – iPad 10.2. Zwycięzcą naszego konkursu jest… Michał Z.! Michał stworzył piękny […]

28.07.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje w 2022 roku?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy uznawane za jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby uzyskać ten ważny dokument, konieczne jest nie tylko odbycie kursu i podejście do egzaminu. Cała procedura wiąże się z dopełnieniem pewnych formalności. Większość z nich wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Ile kosztuje prawo […]

27.09.2022Pokaż więcej
Pożyczka na Wakacje – co warto zobaczyć w Polsce?

Wakacje to czas, w którym chętnie eksplorujemy nowe zakątki. Coraz częściej doceniamy wczasy w Polsce. Zamiast jednego długiego wypoczynku stawiamy na krótsze weekendowe wypady. Jakie miejsca w naszym kraju warto odwiedzić? Ile kosztują wakacje w Polsce?

20.07.2022Pokaż więcej
Prezent na dzień mamy – co wybrać?

Dzień mamy zbliża się coraz większymi krokami, a wyboru prezentu na tą okazję nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Co kupić naszej kochanej mamie w dniu jej święta? Przedstawiamy oryginalne pomysły na prezent, które z pewnością sprawią wiele radości!

26.05.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły