18.03.2022

Pierwszy dzień wiosny w domu? Sprawdzone sposoby na nudę!

Pierwszy dzień wiosny obchodzimy 21 marca. Wielu z nas wyczekuje jego nadejścia, widząc w tej dacie symboliczny koniec zimy i początek wiosennej aury, która sprzyja aktywności, rozrywkom na świeżym powietrzu oraz wyjazdom. Pierwszy dzień wiosny zdecydowanie warto więc uczcić, nawet jeśli nie planujemy na ten dzień niczego wielkiego. Świętowanie końca zimy równie dobrze może się bowiem obyć w domu, w gronie najbliższych. Oto kilka naszych sprawdzonych propozycji!

Rodzinne gotowanie wiosennych propozycji z historią w tle

Zima to czas, kiedy nasz jadłospis jest raczej monotonny. Korzystamy głównie z przetworów, jemy obfitsze, tłustsze posiłki, a warzywa i owoce zdecydowanie rzadziej goszczą na naszych talerzach. Pierwszy dzień wiosny to doskonały pretekst ku temu, aby odmienić swoje codzienne menu i z tej okazji przygotować coś wiosennego. Świetnie sprawdzą się tu różnego rodzaju sałatki bazujące na młodych warzywach, warzywne koktajle oraz owocowe słodkości.

Do pierwszego wiosennego gotowania możemy także wciągnąć pozostałych członków rodziny i tym samym wspólnie uczcić nadejście upragnionej wiosny. Dzieci przy okazji kuchennych zmagań, bardzo chętnie posłuchają opowieści o obchodach pierwszego dnia wiosny w czasach dzieciństwa swoich rodziców – np. o wagarach, topieniu Marzanny czy robieniu bukietów z wiosennych bazi. 

Pierwsze porządki w domu na wiosnę

Sprzątanie to czynność, która wzbudza wiele skrajnych emocji. Jedni uwielbiają sprzątać i robią to regularnie, dla innych natomiast porządkowanie domu kojarzy się z przykrym obowiązkiem, który najchętniej odsuwaliby jak najdłużej w czasie. Każdy z nas lubi jednak przebywać w czystym i pachnącym świeżością otoczeniu.

Pierwszy dzień wiosny w domu do znakomita okazja na uporządkowanie swojego najbliższego otoczenia – wywietrzenie mieszkania, zaprowadzenie ładu w szafie oraz pozbycie się zbędnych przedmiotów. Wiosenne porządki pozwolą wprowadzić nową aurę do naszego domu, odciążyć psychikę oraz wejść w nową porę roku ze znacznie lepszym samopoczuciem.

Planowanie wakacji 2022

Pierwszy dzień wiosny symbolicznie budzi nas do życia oraz sprawia, że zaczynamy już myśleć o majówce oraz wakacjach. Jeśli spędzamy go w domu, czas ten warto wykorzystać na niezwykle przyjemne planowanie wiosennych i letnich wyjazdów. Warto zastanowić się, jakie miejsca chcielibyśmy odwiedzić latem i zacząć powoli rozglądać się za dostępnymi ofertami wyjazdów. Decydując się na odpowiednio wczesne zarezerwowanie terminu w biurze podróży lub lotu i zakwaterowania, przy okazji uda nam się zaoszczędzić pieniądze.

Osoby, które stoją przed koniecznością opłacenia wybranego wyjazdu „z góry”, nie muszą martwić się o pieniądze – mogą bowiem skorzystać z naszej oferty specjalnej, przygotowanej specjalnie dla wspólnego uczczenia pierwszego dnia wiosny. W jej ramach nowi klienci mogą uzyskać pożyczkę do 3000 zł za darmo i przeznaczyć pieniądze na dowolny cel, w tym także opłacenie wymarzonych wakacji 2022. Klienci, którzy zdecydują się natomiast w tym roku na droższe wakacje, pożyczkę do 5000 zł uzyskają z aż 50% rabatem.

Podobne artykuły

Nie lubisz gotować? Na Wielkanoc zamów catering! 

Wielkanoc to jedno z najradośniejszych świąt w roku. Nieodłącznie kojarzy się w wiosenną aurą, pisankami i smacznym jedzeniem, które większość z nas decyduje się przygotować samodzielnie. Nie każdy jednak lubi i potrafi gotować na tyle dobrze, aby podjąć wyzwanie zaopatrzenia wielkanocnego stołu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak problem, gdyż możemy zdecydować się na […]

19.04.2022Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie konkursu LISTY DO PLUS! 

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.  

15.03.2022Pokaż więcej
ODKRYJ KOBIECY PLUS W MARCU – weź udział w konkursie!

Dziś rozpoczął się marzec, a wraz z nim nasz konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet! Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego musisz się spieszyć, aby odkryć kobiecy PLUS!  Zastanawiasz się co musisz zrobić, aby wygrać? To proste!  

01.03.2022Pokaż więcej
Biżuteria na walentynki – Jak wybrać idealny prezent? 

Walentynki to święto, na które z utęsknieniem czekają wszyscy zakochani. Mimo tego, że wzajemną miłość i przywiązanie warto wyrażać przez cały rok, Dzień Świętego Walentego to doskonała okazja, aby oprócz słów „kocham cię” wręczyć ukochanej osobie także piękny, pamiątkowy podarunek. Na tę okazję zdecydowanie największą popularnością cieszy się biżuteria, której zakup może jednak przysparzać pewnych […]

14.02.2022Pokaż więcej
„KOCHA, LUBI, PLUSUJE”! Spraw prezent swojej drugiej połówce!

Dziś rozpoczął się luty, a wraz z nim startujemy nasze Walentynkowe odliczanie!  Sprawmy by ta pierwsza część lutego stała się świętowaniem miłości do naszych drugich połówek i do samych siebie!  W związku z tym postanowiliśmy ogłosić na portalu Pożyczka Plus konkurs pod nazwą „Kocha, Lubi, PLUSuje!” 

01.02.2022Pokaż więcej
2021 dla naszych Klientów był na PLUS!

Pożyczka PLUS to oferta pozyskania dodatkowego finansowania, ale również, z myślą o naszych Klientach, zyskania „WIĘCEJ” dzięki możliwości wzięcia udziału w licznych konkursach organizowanych przez Pożyczka PLUS. W 2021 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów!  

28.01.2022Pokaż więcej
Pożyczka na samochód. Spełnij marzenie o nowym aucie!

Posiadanie własnego auta to jedna z największych wygód, jakie możemy sobie zapewnić w życiu. Samochód pozwala szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce, uniezależnić się od decyzji innych osób oraz swobodnie zarządzać swoim czasem. Jego zakup wiąże się jednak z dość sporym wydatkiem, który musimy ponieść, jeśli zależy nam na zakupie w pełni sprawnego auta […]

27.01.2022Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły