clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Zrealizuj z nami swoje wielkie plany

W Nowy Rok snuje się zwykle wielkie plany i marzenia. My też to robimy – chcemy, aby nasza Pożyczka Plus również w 2018 roku była najszybszą pożyczką online w Polsce. A zmiany wprowadzamy już dziś, nie od jutra – nie odkładamy dobrych zmian na później!

Zmiany na Plus

Cenimy naszych klientów i wiemy, że poważne plany wymagają nie tylko wielu przygotowań, ale też znacznych wydatków. Zdecydowaliśmy się zakończyć promocję „pierwsza pożyczka za 10 zł”. W zamian za to zwiększamy maksymalną kwotę Pożyczki Plus. Od teraz nasi klienci mogą otrzymać pożyczkę w kwocie nawet do 8 tysięcy złotych na 45 dni! Pragniemy sprostać wymaganiom klientów, którzy chcą pożyczać wyższe kwoty, a dzięki temu możemy wziąć udział w realizacji wielkich planów.

Pożyczka Plus – najszybsza pożyczka online w Polsce.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że proste zasady sprawdzają się najlepiej. Dlatego te zostają u nas bez zmian: jedyne co musisz zrobić, aby otrzymać szybką gotówkę to wybrać kwotę oraz termin spłaty pożyczki na suwaku, złożyć wniosek i sprawdzić swoje konto bankowe. Nie odkładaj swoich planów na później. Zacznij działać już dziś z Pożyczką Plus!


Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 1958,47% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 282,22 zł (w tym: prowizja 274 zł, odsetki 8,22 zł); umowa na 30 dni. Stan na 01.07.2017. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest TUSUMI Sp. z o.o.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: