18.12.2017

Słuchamy naszych klientów

Rozglądając się za sprawdzonym pożyczkodawcą często trafiamy na fora internetowe i strony z opiniami. Możemy porównać ilość pozytywnych i negatywnych opinii, przeczytać o tym, co klientom podoba się w usługach danej firmy, a co niekoniecznie. Sprawdźmy zatem, co użytkownicy jednego z najpopularniejszych portali z opiniami sądzą o Pożyczce Plus.

Szybko, sprawnie, bezpiecznie

Już niemal 10 tysięcy internautów wystawiło pozytywne opinie o naszej Pożyczce Plus na stronie www.opineo.pl. Klienci chwalą przede wszystkim szybkość i jakość obsługi, czytelną stronę internetową, brak ukrytych kosztów pożyczki. Mocne strony naszych usług to także mała ilość wymaganych formalności i mili konsultanci. Dużo komentarzy pozostawiają klienci, którzy wielokrotnie korzystali z naszych usług.

 Co nasi klienci sądzą o Pożyczce Plus?

Pożyczka Plus pochwalić się może dobrymi opiniami. Na 10 600 opinii tylko 161 stanowią oceny negatywne. Nasz zespół bierze pod uwagę wszystkie opinie.  Neutralne i negatywne pozwalają na szybką reakcję – stale pracujemy nad polepszaniem jakości naszych usług. Wszystkie zgłaszane problemy staramy się wyjaśnić i rozwiązywać na bieżąco. Naszą Pożyczkę Plus poleca aż 94% internautów! To bardzo dobry wynik, z którego jesteśmy dumni. Oto kilka przykładowych opinii naszych klientów:

Boobmlos: „Bardzo szybko, niecałe 10 minut i wszystko załatwione!”

Beata: „Minimum formalności, szybka obsługa, jasny przekaz informacji. Polecam!”

Małgorzata: „Firma wiarygodna, mam do niej zaufanie, godna polecenia, bardzo czytelna strona internetowa, zrozumiałe warunki.”

Teresa: „Firma godna polecenia, szybka decyzja, szybki przelew i konkursy dla stałych klientów. Polecam.”

Sławomir: „Bardzo wysoki poziom obsługi klienta. Szybka decyzja i wypłata pieniędzy. Jeśli tylko mogę to polecam pożyczkę swoim znajomym.”

Opineo.pl wyróżniło naszą firmę certyfikatem „Słucham swoich klientów”. Oznacza to, że czytamy i analizujemy każdy wystawiony komentarz. Jesteśmy otwarci nie tylko na pochwały, ale również na konstruktywną krytykę.

Pożyczka Plus pomaga w realizacji planów

Naszą chwilówkę możesz wziąć na dowolny cel: nigdy nie pytamy klientów o to, na co przeznaczą pieniądze. Co więcej, często przygotowujemy specjalne oferty skierowane do stałych klientów. Warto więc śledzić nasze aktualne promocje, dzięki którym nasza szybka pożyczka online jest jeszcze atrakcyjniejsza. Przekonajcie się sami! Jedyne co trzeba zrobić, aby otrzymać szybką gotówkę to: wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, złożyć wniosek i sprawdzić konto.

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły