clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożycz kasę i zgarnij nagrody!

Łączymy pożyczanie z wygrywaniem! Ruszamy z konkursem, w którym można wygrać EKSTRA nagrody. Wystarczy tylko, że weźmiesz pożyczkę na dowolną kwotę i wykonasz zadanie konkursowe, a następnie oddasz pożyczone pieniądze w terminie. To daje Ci szansę na zgarnięcie jednej z 8 fantastycznych nagród – to takie proste!

Wygrywać lubi każdy z nas, dlatego z chęcią bierzemy udział w konkursach. Teraz masz możliwość zgarnięcia jednej z 8 ekstra nagród, biorąc udział w konkursie PożyczkaPlus. Zasady są bardzo proste: wystarczy, że weźmiesz pożyczkę w okresie od 01.08 roku do 31.08.2019 i spłacisz ją w terminie. Oprócz tego warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie prostego zadania konkursowego. Chodzi o pokazanie nam tego, o jakich wakacjach marzysz. Możesz to zrobić w dowolnej formie – dołączyć do formularza konkursowego zdjęcie, rysunek, czy obrazek – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Pożyczka na wymarzone wakacje lub dowolny cel

Pierwszym warunkiem wzięcia udziału w konkursie – jak już wspominaliśmy – jest otrzymanie pożyczki. Bez znaczenia, czy będzie to Twoja pierwsza pożyczka, czy już kolejna. Wystarczy, że zawnioskujesz o nią w terminie od 01.08 do 31.08, otrzymasz pozytywną decyzję kredytową i spłacisz ją w terminie. Pamiętaj również, żeby wypełnić prosty formularz konkursowy – bez niego Twoja kandydatura na zwycięzcę nie będzie brana pod uwagę. W formularzu jest zawarte proste zadanie konkursowe. Chodzi w nim o to, żebyś pokazał nam o jakich wakacjach marzysz – forma wykonania zadania jest dowolna. Nagrodzonych zostanie 8 osób, których odpowiedzi okażą się najkreatywniejsze!

Podsumowując, nagrodę możesz zgarnąć w kilku prostych krokach:

  • Weź pożyczkę w okresie od 01.08 do 31.08.2019
  • Wypełnij formularz konkursowy i pokaż nam, o jakich wakacjach marzysz
  • Spłać pożyczkę w terminie
  • Zgarnij jedną z 8 ekstra nagród

Co mogę wygrać?

Łącznie nagrodzonych zostanie 8 osób. Osoba, która spełni wszystkie warunki i w najciekawszy sposób wykona zadanie konkursowe zgarnie nagrodę główną, jaką jest Segway XIAOMI Ninebot S Biały. To elektryczny monocykl bez siodełka, który osiąga prędkość do 16 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać nawet 22km. Aktualizować firmware i monitorować prędkość możemy za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Segway posiada nowoczesny żyroskop, który umożliwia bezpieczną jazdę. Wystarczy pochylić się do przodu – wówczas pojedziemy na wprost, z kolei pochylenie się do tyłu spowoduje jazdę do tyłu. Aby skręcić wystarczy poruszyć kolanami w lewo lub w prawo. Mamy możliwość skorzystania z trybu dla początkującego, który ułatwi naukę sterowania tym pojazdem elektrycznym.

Kolejne 3 osoby, które w ciekawy sposób wykonają zadanie konkursowe mają możliwość wygrania hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 8.5. Model ten posiada duże 8.5 calowe koła, oświetlenie led i wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii i prędkość, z jaką się aktualnie poruszasz. Hulajnogę bez problemu również złożysz. Pojazd osiąga prędkość maksymalnie 25 km/h, a na jednym ładowaniu przejedziesz około 30 km.

Ostatnią kategorią nagród, które trafią do 4 osób jest Elektryczna deska Smart Balance Wheel T10. Tzw. Hoverboard to coś dla miłośników ciekawych gadżetów. Obsługa elektrycznej deskorolki zajmuje zaledwie kilka minut i jest bardzo intuicyjna. Maksymalna prędkość deski to 15km/h, a na jednym ładowaniu przejedziemy około 25 km.

Ogłoszenie wyników nastąpi 10.09.2019r na , a nagrody zostaną wysłane po terminowej spłacie pożyczki. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Wyniki konkursu pojawią się 10.09 na stronie https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl/  i naszym profilu na Facebooku. Obserwuj nas, żeby nie przegapić wyników!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: