clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczka Plus z Orderem Finansowym!

Pierwsza połowa marca przyniosła naprawdę pozytywną informację. Marka Pożyczka Plus została oznaczona orderem finansowym Home & Market! Wyróżnienie bardzo cieszy, ponieważ potwierdza to najwyższą jakość świadczonych usług. 

Jeszcze niedawno pisaliśmy o otrzymanej nominacji w kategorii “Digital Loan Of The Year 2019” Loan Magazine. Dziś przychodzimy z kolejnym wyróżnieniem. Home & Market jest jednym z najstarszych na polskim rynku miesięczników biznesowych. Przede wszystkim jest poświęcony branży finansów, nieruchomości i inwestycjom. Publikuje pogłębione analizy, które są doceniane przez szerokie grono specjalistów. Dlatego order finansowy, który został nam przyznany to naprawdę duże wyróżnienie, za które jesteśmy wdzięczni.

Pożyczka Plus nagrodzona orderem

Order Finansowy Pożyczka Plus Firma dokonuje wszelkich starań, aby sprzedawany produkt charakteryzował się najwyższą jakością. Dowodem na to, że zmierzamy we właściwym kierunku jest otrzymany order finansowy. Takie wyróżnienie to również znak dla Klienta, że ma do czynienia z firmą na najwyższym poziomie.

Zostaliśmy docenieni między innymi za to, że całość procesu wnioskowania o pożyczkę na naszej stronie internetowej zajmuje niewiele czasu, a każdy klient na dowolnym etapie może skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta.

Doceniony został również sam produkt – Pożyczka Plus. Nasza szybka pożyczka jest naprawdę atrakcyjnym wyborem dla Klienta. Nie tylko ze względu na funkcjonalności samego portalu, ale również biorąc pod uwagę jej warunki. Nowym klientom oferujemy pierwszą pożyczkę za darmo, natomiast Klienci powracający mogą liczyć na dedykowane rabaty, termin spłaty wynoszący aż 45 dni, czy możliwość dobrania kwoty do swojej pożyczki, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

Artykuł w magazynie Home & Market

Z otrzymanym orderem wiąże się również wywiad Prezesa Aventus Group, właściciela Pożyczki Plus w miesięczniku Home & Market. Zapoznając się z treścią można poznać trochę drugą stronę branży pożyczkowej – tę bardziej biznesową. W artykule zostały poruszone między innymi takie tematy, jak przyszłość branży Fintech, przewaga technologiczna, czy różnice pomiędzy pożyczką pozabankową, a bankową.

Dużo miejsca zostało również poświęcone tematyce odpowiedzialnego pożyczania, które jest już od dłuższego czasu promowane przez markę. Ta odpowiedzialność, która leży zarówno po stronie pożyczkobiorcy, jak też pożyczkodawcy to klucz do udanej współpracy.

Serdecznie zachęcamy do lektury marcowego wydania Home & Market!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: