clock-icon
Godziny pracy: Pon - Pt. 08:00 - 20:00 Sob. 08:00 - 18:00 Ndz. 09:00 - 17:00

Co na prezent na Dzień Babci i Dziadka?

pożyczka-dzień-babci

Prezenty na wyjątkową okazję – Dzień Babci i Dziadka

Koniec stycznia to czas, kiedy swoje święta obchodzą osoby, z którymi wiążą się najcieplejsze wspomnienia, sięgające dzieciństwa. Mowa oczywiście o babci i dziadku.  W Polsce 21 i 22 stycznia mamy okazję sprawić, by dziadkowie poczuli się szczególnie kochani i docenieni. To oni przecież dbali o nas najlepiej, jak mogli, kochając i rozpieszczając swoje wnuki, gdy rodzicom brakowało czasu.

Jakie prezenty uszczęśliwią Babcię i Dziadka?

Większość z nas jest w stanie przywołać wiele wspomnień, w których spędzaliśmy czas wspólnie z dziadkami. Być może opowiadali nam zdarzenia ze swojej młodości, uczyli nas, jak poznawać świat i historię, dbali o przekazanie pokoleniowej tradycji. Nawet jeśli byliśmy zbyt mali, by zrozumieć ich opowieści, po latach zwykle przypominamy sobie ich mądrość i odwołujemy się do niej, przekazując ją mlodszym pokoleniom. Między innymi dlatego w Dzień Babci i Dziadka przychodzi idealny moment na to, by wyrazić uczucia, jakie darzymy tych, dla ktorych często jesteśmy najważniejsi.

Czasem zdarza się, że w codziennym zabieganiu decydujemy się na najłatwiejsze rozwiązania prezentowe – kwiaty, słodycze, alkoholowe trunki. Być może warto jednak poświęcić więcej czasu na wybór prezentu, który naprawdę sprawiłby radość naszym najbliższym i pozwoliłby im utrwalić wspomnienia z tego święta na dłużej.

Nie tylko młodzi ludzie lubią podróżować – być może Twoja babcia lub dziadek marzy o wyjeździe w miejsce, które pojawiało sie zawsze w planach na przyszłość, lecz z biegiem lat okazało się, że sytuacja finansowa i brak czasu na to nie pozwoliły. Ciekawym pomysłem mogłoby okazać się kupno kilkudniowej wycieczki, zaplanowanej z myślą o potrzebach seniorów. Każdy z  nas marzy o odrobinie szaleństwa, niezależnie od tego, ile mamy lat i jak wiele różnych doświadczeń. To marzenie z wiekiem nie maleje, dlatego być może taki prezent będzie dobrą formą okazania szacunku dla potrzeb naszych dziadków oraz sygnałem, że są dla nas ważni.

Dziadkowie bywają również entuzjastami nowinek technologicznych. Wbrew stereotypowym przekonaniom, coraz większa ilość seniorów chce nadążać z duchem czasu, chętnie uczy się obsługi komputera, znajduje dla siebie niszę w Internecie oraz wyszukuje ciekawe sposoby na spędzanie wolnych chwil. Możesz umożliwić dziadkom naukę lub pomóc im w odkrywaniu internetowego świata. Komputer mógłby świetnie sprawdzić się zatem jako jeden z pomysłów na prezent, jeśli  budżet dziadków nie pozwala na zakup takiego sprzętu.

Wybranie odpowiedniego prezentu dla naszych dziadków wymaga zaobserwowania ich zainteresowań i osobowości. Może babcia i dziadek lubią aktywność fizyczną, rozpiera ich energia i ciagła chęć przeżywania ekscytujących przygód? Jeśli tak właśnie możesz swoich dziadków scharakteryzować, pomyśl o zorganizowaniu w ramach prezentu warsztatów tematycznych, zajęć sportowych lub kursu tańca nowoczesnego. W końcu starość to pojęcie względne i nie musi wcale oznaczać nudy i stagnacji, jeśli serce i umysł wciąż są młode.

Jedyna taka Pożyczka Plus na Dzień Babci i Dziadka

Kiedy myślimy o nieszablonowych prezentach dla naszych bliskich, czasem pojawia się realna przeszkoda utrudniająca nam plany – jest nią oczywiście sytuacja finansowa. Czasem brakuje nam niewielkiej kwoty, która mogłaby służyć do zmaterializowania marzeń Babci i Dziadka. W  takiej sytuacji może przyjść nam z pomocą Pożyczka Plus. Jest ona o tyle korzystnym rozwiązaniem, że nie wymaga od nas wypełniania szeregu formalności oraz długiego wyczekiwania w kolejkach w celu uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Potrzebujemy jedynie konta w banku, czystej historii kredytowej oraz dowodu osobistego.

Pierwszą pożyczkę w kwocie do 2000 zł możemy otrzymać na nasze konto bankowe w przeciągu kilkunastu minut od złożenia krótkiego wniosku online. Pożyczka Plus oferuje nowym klientom 0% RRSO przy pierwszym kredycie oraz gwarantuje wysoką przyznawalność pożyczek.

Są takie osoby, których obecność w życiu codziennym jest dla nas szczególnie cenna, zwłaszcza, kiedy mamy świadomość, jak ulotne są chwile spędzane razem. Dlatego właśnie chcemy, aby w czasie swojego święta Babcia i Dziasek zobaczyli naszą wdzięczność i mogli poczuć się wyjątkowo. Dzięki Pożyczce Plus nie musimy koniecznie rezygnować z prezentu, o którym marzą nasi dziadkowie. Z pomocą niewielkiego kredytu gotówkowego możemy uczynić ten styczniowy dzień ich wielkim świętem.

 

 

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: