Godziny pracy: Sob. 8.00-15.00 nd.-pon.: nieczynne

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź odpowiedzi na Twoje pytania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

• Jesteś w wieku od 19 do 73 lat.

• Jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.

• Jesteś aktualnie zatrudniony.

• Nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.
Nie wymagamy zastawów i poręczeń. Jedynie w tym samym czasie nie możesz zaciągnąć więcej niż jedną pożyczkę w pozyczkaplus.pl
Rejestrację możesz potwierdzić:
• standardowo – dokonując opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł (1 grosz) z Twojego rachunku bankowego,
• ekspresowo – wybierając weryfikację natychmiastową Twojego indywidualnego rachunku bankowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.
Aby zarejestrować się na stronie internetowej www.pozyczkaplus.pl i otrzymać szybką pożyczkę należy:
• zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny,

• potwierdzić Indywidualne Konto Bankowe przez weryfikację natychmiastową lub dokonanie opłaty rejestracyjnej,

• po potwierdzeniu konta otrzymasz hasło tymczasowe z możliwością logowania się na naszej stronie www.pozyczkaplus.pl. Twoim ID Użytkownika jest zawsze Twój PESEL.
Tytuł przelewu: Potwierdzam kod rejestracji .... (proszę o wpisanie w wykropkowanym miejscu wysłanego mailem kodu) i akceptuję warunki umowy.
Przelew potwierdzający Rejestrację musi być wykonany wyłącznie z Indywidualnego Konta Bankowego Klienta, które zostało wpisane w Formularzu Rejestracji. W innym wypadku Rejestracja nie zostanie potwierdzona!
Hasło tymczasowe otrzymasz automatycznie w momencie wypełnienia formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej.

Hasło otrzymasz smsem.
Po zalogowaniu się na swój profil w Profilu Użytkownika znajdują się wszystkie niezbędne informacje o rozliczeniach i pożyczkach Klienta.
W przypadku utraty hasła, wyślij z numeru telefonu, który podałeś w Formularzu Rejestracyjnym wiadomość o treści: ZGUBIL na numer 730 775 418.
Tymczasowe hasło otrzymasz w wiadomości SMS oraz e-mail.
Twój numer PESEL jest dla nas bardzo ważny i nie ma możliwości zmiany numeru PESEL. Jedynym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny z biurem obsługi pod nr +48 871 00 52, a następnie ponowna rejestracja w systemie.
Rozwiązanie jest bardzo proste i wymaga tylko ponownego przelewu 1 grosza (0,01zł) potwierdzającego rejestrację z właściwego rachunku bankowego. W tytule przelewu proszę wpisać: zmiana rachunku bankowego i numer PESEL.
Po zaksięgowaniu opłaty nowy rachunek zostanie dodany do profilu i będzie możliwy do wyboru podczas składania wniosku o pożyczkę. Numery kont do przelewu dostępne są na nasze stronie w zakładce "Kontakt", jak również w Panelu Klienta po zalogowaniu się.
Kontakt z nami jest możliwy na wiele sposobów. Wejdź na stronę główną www.pozyczkaplus.pl. Znajdziesz tam telefony, adresy email. Skontaktuj się z nami również za pośrednictwem usługi chat dostępnej ze strony głównej (na dole strony pomarańczowa zakładka „ Jesteśmy online, skontaktuj się z nami”).
W celu aktualizacji danych skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 858710052 lub zmień samodzielnie, po zalogowaniu na swój profil Klienta w zakładce "Moje Dane".
Zawsze! Stawiamy na uczciwość i przejrzystość relacji z Klientem. Każdy Klient otrzymuje odpowiedź do swojego wniosku niezależnie od decyzji.
Wniesienie opłaty rejestracyjnej służy tylko i wyłącznie weryfikacji Twojego numeru konta. Chcemy być pewni, że pożyczka trafi na Twój rachunek. Opłata podlega zwrotowi.
Pamiętaj, aby przelew z tytułu opłaty identyfikacyjnej został zlecony z Twojego konta wg wskazówek od nas otrzymanych. W przeciwnym razie nie będziemy mogli udzielić Ci pożyczki (nawet mimo wstępnej decyzji pozytywnej).
Wnioski są rozpatrywane na bieżąco, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Po weryfikacji wniosku zostanie wysłany sms i email z decyzją. Wniosek trafi do weryfikacji w momencie potwierdzenia poprawności Indywidualnego Rachunku Bankowego.

Przy użyciu weryfikacji ekspresowej, konto zostanie potwierdzone natychmiastowo. W przypadku opłaty 0,01zł czas oczekiwania jest zgodny z terminarzem księgowań bankowych.
Jeżeli nie otrzymujesz wiadomości e-mail ważne aby sprawdzić folder "Spam" oraz "Oferty" znajdujące się na Twojej skrzynce pocztowej. Nadawcą wiadomości jest info@pozyczkaplus.pl.

Zaloguj się na swój profil Klienta, w zakładce "Twoje dane" znajduje się aktualnie podany e-mail, sprawdź czy został wprowadzony poprawnie.
Wybrana pożyczka:
Wybierz kwotę:
Wybierz TERMIN:
WYBRANA POŻYCZKA:
Koszt pożyczki
Kwota do spłaty::
Data spłaty:
RRSO:
Potrzebujesz pomocy?

Infolinia:

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem czatu.

Godziny pracy:.

Pon.-Pt.:

od 8:00 do 21:00

Sob.-Ndz.:

od 9:00 do 17:00
W okresie świątecznym:
20.04 sob. 8.00-15.00
21-22.04 nd.-pon.: nieczynne
Wnioski rozpatrywane są 24h/7