Pożyczaj przez internet - Pożyczka Plus:

Profesjonalizm

Bez znaczenia, czy jesteś nowym klientem, czy już skorzystałeś z naszej chwilówki. Dla nas zobowiązania wobec Ciebie i Twoje zadowolenie z jakości obsługi klienta zawsze traktujemy priorytetowo.

Elastyczność

Rozumiemy naszych klientów i wiemy, że trafiają do nas z różnymi potrzebami finansowymi. U nas masz do wyboru pożyczki od 200 zł do 8000 zł. Wybierz kwotę, a my zadbamy, by błyskawicznie trafiła na Twoje konto. Również termin spłaty dobierzesz do swoich możliwości. Dopasuj termin spłaty do siebie - wybieraj od 15 do 45 dni.

Szybkość

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujesz natychmiast w formie wiadomości sms na wskazany przez Ciebie numer telefonu, a przelew kwoty pożyczki wykonywany jest niezwłocznie od otrzymania pozytywnej decyzji.

Uczciwość

Jesteśmy odpowiedzialnym pożyczkodawcą, który w swoich postępowaniu kieruje się literą prawa oraz zasadami etycznymi. Szczególnym przedmiotem naszej troski jest dbanie o zachowanie przez klienta zdolności do regulowania zobowiązań finansowych.

Przejrzystość

Nie musisz być prawnikiem, by zrozumieć zasady na jakich pożyczamy. Nasze umowy są jasne i przejrzyste. Dostęp do nich gwarantujemy 24/7/365. Jeśli masz wątpliwości nasi doradcy udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi. Pamiętaj, czytaj umowę dokładnie i podejmuj decyzje świadomie.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy, że wszelkie informacje, które nam przekazujesz są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy wiarygodnym partnerem finansowym. Należymy do Związku Firm Pożyczkowych. Znajdziesz nas także w Rejestrze Firm Pożyczkowych.