Wspieramy rozwój rynku pożyczek krótkoterminowych w Polsce. Od 1 stycznia 2015 jesteśmy członkiem Związku Firm Pożyczkowych, czyli instytucji reprezentującej firmy, które wspólnie chcą zmienić wizerunek branży pożyczek online. Zależy nam, aby promować i stosować najwyższe standardy biznesowe i etyczne.

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA, który promuje wyłącznie rzetelne przedsiębiorstwa i stawia na uczciwość w biznesie. To również nasze wartości. Dzięki programowi RZETELNA FIRMA, w każdej chwili, 24 godziny na dobę dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie firma spełnia wymogi Kodeksu Etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu.

Wygraliśmy w konkursie Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej zdobywając tytuł Firma Pożyczkowa Roku 2016. Jest ono dowodem na to, że chcąc osiągnąć sukces, nie wybieramy dróg na skróty. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych klientów.

W 2016 roku nasza firma została wyróżniona Gepardem Biznesu. Nagroda ta przyznawana jest przez niezależny Instytut Europejskiego Biznesu. Wyróżniono dynamiczny rozwój naszej firmy oraz znaczący wzrost wartości rynkowej w 2015 roku.

O uznaniu klientów oraz dynamicznym rozwoju naszej firmy świadczą przyznane nam w 2016 roku Medale Polskiej Przedsiębiorczości. Jest to wyróżnienie potwierdzające zarówno jakość produktu, jak i szczególną pozycję marki na rynku. Certyfikat ten jest przyznawany w ramach niezależnego konkursu o Medal Polskiej Przedsiębiorczości.

W 2015 roku branżowy magazyn „Loan Magazine” przyznał nam wyróżnienie „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”. Oznacza to, że nasza firma postępuje zgodnie z prawem i etyką oraz poszanowaniem praw i interesów konsumentów w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim oraz ustawę o ochronie konkurencji i konsumenta.