Godziny pracy: Pon - Pt. 08:00 - 20:00 Sob. 09:00 - 17:00 Ndz. 09:00 - 17:00

#zostańwdomu i pożyczaj bezpiecznie!

Cały świat aktualnie zmaga się z pandemią wirusa SARS-CoV-2, który jest potocznie nazywany koronawirusem. Sytuacja ta jest dla nas nie tylko zagrożeniem zdrowia, ale dla wielu Polskich rodzin burzy również poczucie finansowego bezpieczeństwa. Z tego artykułu dowiesz się nie tylko, jak dbać o swoje zdrowie, ale również finanse w obliczu tej trudniej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy.

Z epidemią koronawirusa w Polsce zmagamy się od początku marca, więc każdy z nas powoli przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Zmieniamy swoje codzienne nawyki, większą uwagę przykładamy do kwestii higieny. Z domu wychodzimy uzbrojeni w maseczki i rękawiczki. A wszystko po to, żeby nie zachorować. Jak jeszcze możemy ochronić siebie i swoich bliskich przed zakażeniem koronawirusem?

Jak się chronić przed koronawirusem?

Noszenie maseczek w miejscach publicznych i robienie zakupów w rękawiczkach to nie wszystko, co możemy zrobić, aby chronić się przed COVID-19. Można nawet powiedzieć, że to są dopiero wtórne środki zabezpieczające. W pierwszej kolejności musimy zadbać o higienę, przede wszystkim rąk, często dotykanych powierzchni i urządzeń. Dzięki temu utrudnimy wirusowi, który może się znajdować na naszych rękach, przedostanie się do dróg oddechowych. Ważne jest też ograniczenie do minimum kontaktów z innymi ludźmi. Dopiero takie kompleksowe działanie rzeczywiście może ochronić przed chorobą.

Dlaczego tak istotne jest ograniczenie kontaktów międzyludzkich, czyli przyłączenie się do akcji #zostanwdomu? Dzięki temu możesz chronić nie tylko siebie, ale również innych. Właśnie w taki sposób każdy z nas ma realny wpływ na to, ile osób zachoruje na COVID-19 i jak szybko nasz kraj upora się z epidemią. Bowiem część zarażonych może przechodzić wirusa całkowicie bezobjawowo – a nie wiedząc, że jesteśmy chorzy nie podchodzimy tak restrykcyjnie do przestrzegania wprowadzonych zasad. A to sprawia, że możemy kogoś zarazić. Zarażona przez nas osoba może zarazić kolejne osoby, a te jeszcze kolejne. Ten łańcuch nie miałby końca, gdyby nie akcja #zostańwdomu. Dzięki temu nie zarazimy innych, ani sami nie zostaniemy zarażeni. Czasami jednak musimy wyjść z domu. Chociażby po to, by zrobić zakupy.

Jak bezpiecznie robić zakupy?

Bezpieczne robienie zakupów to temat, który każdy z nas powinien zgłębić. Jeżeli dołożysz wszelkich starań, to wizyta w sklepie wcale nie musi skutkować zarażeniem. Jak bezpiecznie robić zakupy? O swoje bezpieczeństwo powinieneś zadbać już na etapie sporządzania listy zakupów. Powinna być jak najdokładniejsza, by niepotrzebnie nie spędzać czasu przechadzając się między półkami.

Nie bez znaczenia jest również sposób, w jaki dostaniesz się do sklepu. Zdecydowanie najbezpieczniejszą opcją będzie spacer, lub podróż własnym samochodem. Jak już będziesz na miejscu pamiętaj o dezynfekcji rąk i włożeniu rękawiczek. O tym, że pieniądze mogą być nośnikiem koronawirusa z pewnością już słyszałeś. Nie jest to plotka, tylko fakt. Z tego względu większość sklepów zachęca do płatności bezgotówkowych, czyli na przykład kartą. Po wyjściu ze sklepu zdejmij rękawiczki i dokładnie zdezynfekuj ręce. Staraj się jak najrzadziej wychodzić z domu, planując listę zakupów na dłuższy czas.

Pożyczka a koronawirus – gdzie bezpiecznie pożyczymy online?

pożyczka bez wychodzenia z domuKoronawirus sprawił, że duża część z nas ma problem z utrzymaniem płynności finansowej. Może być to spowodowane utratą pracy, czy większymi nieplanowanymi wydatkami, na które nie było miejsca w dokładnie zaplanowanym domowym budżetem. W końcu nikt z nas nie spodziewał się, że do codziennego funkcjonowania będzie potrzebował maseczek i rękawiczek. A wszyscy się już przekonaliśmy, że ich ceny drastycznie skoczyły w górę. Jeżeli zmagasz się z chwilowymi problemami finansowymi rozwiązaniem może się okazać zaciągnięcie szybkiej pożyczki przez internet. W taki sposób pozyskasz dodatkowe środki bez wychodzenia z domu, a pieniądze trafią prosto na Twoje konto.

Pożyczka bez wychodzenia z domu z niskim kosztem – bądź na PLUS!

Szybko i bezpiecznie możesz zawnioskować o pożyczkę na naszej stronie internetowej. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych zaświadczeń, nie musisz też załatwiać jakichkolwiek formalności, które zmusiłyby Cię do wyjścia z domu. Cały proces odbywa się w 100% online. Jeżeli to będzie Twoja pierwsza pożyczka, to możesz zawnioskować nawet o 3000 złotych dodatkowej gotówki. Takie pieniądze z pewnością będą pomocne w trudnej sytuacji finansowej. Na zwrot pożyczki masz 30 dni. Koszt pożyczki jest bardzo niski, więc jej zwrot znacząco nie obciąży Twojego budżetu. Pamiętaj, że w przypadku problemu z terminową spłatą będziesz mógł skorzystać z pożyczki refinansującej. Wpłacając niewielką sumę zyskasz kolejne 30 dni na spłatę całości zobowiązania. To dodatkowy czas na zgromadzenie potrzebnych Ci środków, o który możesz zawnioskować przed upływem terminu spłaty.

#zostańwdomu i pożyczaj bezpiecznie z Pożyczką Plus!

Wybierz kwotę:
Wybierz TERMIN:
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: