20.05.2019

Gorąca wyprzedaż pożyczek – bądź na plus!

Wiosna to czas nowych możliwości, które często wiążą się z nowymi potrzebami. Piękne słońce za oknem sprawia, że mamy ochotę zrobić coś więcej i sprawić sobie lub innym przyjemność, na którą często potrzeba pieniędzy. I właśnie dlatego ogłaszamy wyprzedaż pożyczek!

Nasza wyprzedaż pożyczek to doskonała okazja do tego, żeby zrealizować zaległe plany i wyjść na plus. Tylko do 26.05.2019 możesz skorzystać z naszej promocji i pożyczyć więcej za mniej! To również doskonała okazja do tego, żeby zrobić wspaniały prezent mamie, z okazji tego, że zbliża się jej święto. W tym celu możemy skorzystać z pierwszej pożyczki całkowicie za darmo, a na każdą kolejną otrzymać rabat nawet do 35%! To świetna okazja, której nie można przegapić.

Gorąca wyprzedaż pożyczek za 0 zł na prezent na Dzień Mamy!

pierwsza pożyczka za darmoKlientom, którzy po raz pierwszy wnioskują o pożyczkę na Pożyczka Plus oferujemy kwotę aż do 2000 złotych. To umożliwi nie tylko zakup wyjątkowego prezentu na dzień mamy, ale będziemy mogli sprawić prezent też sobie.

Jednakże z oferty pierwszej pożyczki za darmo wcale nie musimy korzystać tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy potrzebujemy wsparcia gotówkowego na prezent z okazji dnia mamy. Równie dobrze możemy pożyczyć na każdy inny cel, kiedy tylko potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. To świetna okazja, bo pożyczając przykładowo 1500 złotych, dokładnie tyle powinniśmy zwrócić. Warto zaznaczyć, że nie ponosimy żadnych kosztów pod warunkiem terminowej spłaty, więc zdecydowanie warto jest o to zadbać.

Pożyczaj więcej za mniej – specjalny rabat dla stałych Klientów!

Dla naszych stałych Klientów też przygotowaliśmy specjalne rabaty, które obniżają koszt pożyczki nawet o 35%! Dzięki temu możemy pożyczyć taniej, a pieniądze przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki umożliwi nam bardzo szerokie pole do finansowego popisu, bo dzięki niej będziemy mogli zdecydować się na zakup roweru nie tylko i wyłącznie dla siebie, ale również dla naszych najbliższych. Pożyczanie z rabatami się opłaca, nie czekaj aż promocja Ci ucieknie! Wyprzedaż pożyczek to okazja, która często się nie zdarza!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły