clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Gorąca wyprzedaż pożyczek – bądź na plus!

Wiosna to czas nowych możliwości, które często wiążą się z nowymi potrzebami. Piękne słońce za oknem sprawia, że mamy ochotę zrobić coś więcej i sprawić sobie lub innym przyjemność, na którą często potrzeba pieniędzy. I właśnie dlatego ogłaszamy wyprzedaż pożyczek!

Nasza wyprzedaż pożyczek to doskonała okazja do tego, żeby zrealizować zaległe plany i wyjść na plus. Tylko do 26.05.2019 możesz skorzystać z naszej promocji i pożyczyć więcej za mniej! To również doskonała okazja do tego, żeby zrobić wspaniały prezent mamie, z okazji tego, że zbliża się jej święto. W tym celu możemy skorzystać z pierwszej pożyczki całkowicie za darmo, a na każdą kolejną otrzymać rabat nawet do 35%! To świetna okazja, której nie można przegapić.

Gorąca wyprzedaż pożyczek za 0 zł na prezent na Dzień Mamy!

pierwsza pożyczka za darmoKlientom, którzy po raz pierwszy wnioskują o pożyczkę na Pożyczka Plus oferujemy kwotę aż do 2000 złotych. To umożliwi nie tylko zakup wyjątkowego prezentu na dzień mamy, ale będziemy mogli sprawić prezent też sobie.

Jednakże z oferty pierwszej pożyczki za darmo wcale nie musimy korzystać tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy potrzebujemy wsparcia gotówkowego na prezent z okazji dnia mamy. Równie dobrze możemy pożyczyć na każdy inny cel, kiedy tylko potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. To świetna okazja, bo pożyczając przykładowo 1500 złotych, dokładnie tyle powinniśmy zwrócić. Warto zaznaczyć, że nie ponosimy żadnych kosztów pod warunkiem terminowej spłaty, więc zdecydowanie warto jest o to zadbać.

Pożyczaj więcej za mniej – specjalny rabat dla stałych Klientów!

Dla naszych stałych Klientów też przygotowaliśmy specjalne rabaty, które obniżają koszt pożyczki nawet o 35%! Dzięki temu możemy pożyczyć taniej, a pieniądze przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki umożliwi nam bardzo szerokie pole do finansowego popisu, bo dzięki niej będziemy mogli zdecydować się na zakup roweru nie tylko i wyłącznie dla siebie, ale również dla naszych najbliższych. Pożyczanie z rabatami się opłaca, nie czekaj aż promocja Ci ucieknie! Wyprzedaż pożyczek to okazja, która często się nie zdarza!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: