03.06.2019

7 lat już mamy i promocje ogłaszamy! Zgarnij urodzinowy rabat i bądź na plus

Z radością ogłaszamy, że świętujemy nasze siódme urodziny. Już 7 lat działamy na rynku pożyczek online i wyciągamy finansową pomocną dłoń do naszych Klientów. Każde urodziny trzeba uczcić, a my postanowiliśmy zrobić z tej okazji prezent Klientom i przygotowaliśmy specjalny urodzinowy rabat!

Siódme urodziny to poważny powód do dumy. Rośniemy w siłę i stale zmieniamy się na lepsze, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dlatego wprowadziliśmy wygodną opcję weryfikacji konta bankowego przez Kontomatik, zwiększyliśmy kwotę pierwszej pożyczki do wysokości 3000 zł, a maksymalną kwotę do wysokości 10 000 złotych. Udało się nam również zdobyć kilka nagród, które były dla nas powodem do dumy. A w ramach prezentu urodzinowego ogłaszamy mega rabat na pożyczkę!

Zrób sobie prezent na nasze 7 urodziny i weź pożyczkę za darmo!

rabat na pożyczkęZ myślą o naszych nowych Klientach przygotowaliśmy promocję, dzięki której mogą skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki! W ten sposób można pożyczyć kwotę nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Pożyczka jest przyznawana na bardzo prostych zasadach – ile pożyczasz, tyle spłacasz! To znaczy, że jeżeli zdecydujemy się pożyczyć kwotę na przykład 1000 złotych, to po upływie 30 dni dokładnie tyle powinniśmy zwrócić.

Taki zastrzyk dodatkowej gotówki to doskonała okazja do tego, żeby zrobić sobie prezent. Każdemu z nas należy się odrobina przyjemności, więc nie ma powodu, żeby jej sobie odmawiać. Zwłaszcza, jeżeli miałby to być powód finansowy!

Specjalny urodzinowy rabat dla naszych Klientów – pożyczka aż 30% taniej!

Dla wszystkich Klientów, którzy terminowo spłacili swoją pierwsza pożyczkę przygotowaliśmy rabat, który zwala z nóg – kolejna pożyczka aż 30% taniej! W zależności od tego, który raz zdecydujemy się na współpracę z Pożyczka Plus możemy pożyczyć kwotę od 3500 zł do nawet 10 000 złotych. To zdecydowanie daje duże możliwości! Korzystając takiej pożyczki możemy się wybrać na upragnione wakacje z rodziną. Taki prezent obfitujący w wyjątkowe wspomnienia z pewnością ucieszy każdego. Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie! Promocja trwa tylko do 09.06.2019 roku.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły