clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

7 lat już mamy i promocje ogłaszamy! Zgarnij urodzinowy rabat i bądź na plus

Z radością ogłaszamy, że świętujemy nasze siódme urodziny. Już 7 lat działamy na rynku pożyczek online i wyciągamy finansową pomocną dłoń do naszych Klientów. Każde urodziny trzeba uczcić, a my postanowiliśmy zrobić z tej okazji prezent Klientom i przygotowaliśmy specjalny urodzinowy rabat!

Siódme urodziny to poważny powód do dumy. Rośniemy w siłę i stale zmieniamy się na lepsze, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dlatego wprowadziliśmy wygodną opcję weryfikacji konta bankowego przez Kontomatik, zwiększyliśmy kwotę pierwszej pożyczki do wysokości 3000 zł, a maksymalną kwotę do wysokości 10 000 złotych. Udało się nam również zdobyć kilka nagród, które były dla nas powodem do dumy. A w ramach prezentu urodzinowego ogłaszamy mega rabat na pożyczkę!

Zrób sobie prezent na nasze 7 urodziny i weź pożyczkę za darmo!

rabat na pożyczkęZ myślą o naszych nowych Klientach przygotowaliśmy promocję, dzięki której mogą skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki! W ten sposób można pożyczyć kwotę nawet do 3000 złotych na okres 30 dni. Pożyczka jest przyznawana na bardzo prostych zasadach – ile pożyczasz, tyle spłacasz! To znaczy, że jeżeli zdecydujemy się pożyczyć kwotę na przykład 1000 złotych, to po upływie 30 dni dokładnie tyle powinniśmy zwrócić.

Taki zastrzyk dodatkowej gotówki to doskonała okazja do tego, żeby zrobić sobie prezent. Każdemu z nas należy się odrobina przyjemności, więc nie ma powodu, żeby jej sobie odmawiać. Zwłaszcza, jeżeli miałby to być powód finansowy!

Specjalny urodzinowy rabat dla naszych Klientów – pożyczka aż 30% taniej!

Dla wszystkich Klientów, którzy terminowo spłacili swoją pierwsza pożyczkę przygotowaliśmy rabat, który zwala z nóg – kolejna pożyczka aż 30% taniej! W zależności od tego, który raz zdecydujemy się na współpracę z Pożyczka Plus możemy pożyczyć kwotę od 3500 zł do nawet 10 000 złotych. To zdecydowanie daje duże możliwości! Korzystając takiej pożyczki możemy się wybrać na upragnione wakacje z rodziną. Taki prezent obfitujący w wyjątkowe wspomnienia z pewnością ucieszy każdego. Nie czekaj, aż rabat Ci ucieknie! Promocja trwa tylko do 09.06.2019 roku.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: