clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Zdolność kredytowa, zadbaj o nią już dziś

pexels-photo-largeJak wykorzystujemy lata młodości? Czy zastanawiamy się, że każde podejmowane działania finansowe mają wpływ na uzyskanie w przyszłości kredytu czy pożyczki? Pewnie nie. Jednak przyjdzie taki moment, w którym będziemy chcieli pójść na swoje  lub zmienić samochód. Sytuacja skomplikuje się, gdy udamy się do banku po kredyt i go nie uzyskamy ze względu na brak historii kredytowej. Już dziś  zacznij budować historię kredytową. Pytasz jak? 

Tylko pozytywny wynik

Pozornie nie tylko osoby posiadające negatywną historię kredytową mogą mieć problem z otrzymaniem bankowego kredytu gotówkowego czy pozabankowej pożyczki przez Internet. W równym stopniu dotyczy to również tych z Was, którzy nie posiadają jej wcale. Najlepiej wyjaśni to porównanie do zaproszenia nieznajomego. Ilu z Was wpuści go do domu? Nieliczni. A gdy osobą będzie znajomy naszych znajomych, o którym słyszeliśmy już liczne anegdoty. Instytucje bankowe działają podobnie. Zatem pokażmy im, że jesteśmy znajomym, któremu jak pożycza, to nie stracą.

Szybka pożyczka buduje pozytywną historię kredytową 

Budowanie pozytywnej historii kredytowej jest procesem czasochłonnym. Im wcześniej zaczniesz o tym myśleć, tym lepiej dla Ciebie. Zawczasu zabezpiecz swoją przyszłość. Jak to zrobić najszybciej i najlepiej? Skorzystaj z pożyczki online oferowanej przez pozyczkaplus.pl. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu zbudujesz pozytywną historię kredytową w przyszłości, a w chwili obecnej podreperujesz budżet. Pożyczka Plus nie wymaga stosu dokumentów, wszystko dzieje się szybko, z zachowaniem należytych standardów ochrony danych. A pierwsza pożyczka kosztuje tylko 10 zł. To tak niewiele, a korzyści ogromne. Gdy masz już szybka gotówka na koncie już jest, rozważ zakup czegoś na raty. Wybieraj te z oprocentowaniem 0%. Zaświadczenie o spłaconym terminowo zobowiązaniu pozytywnie wpłynie na Twoją historię. Staniesz się wiarygodnym i rzetelnym kredytobiorcą. W przypadku istniejących zobowiązań staraj się spłacić je w terminie, a gdy nie jest to możliwe złóż wniosek o wydłużenie terminu ich spłaty. Opóźnienia w spłacie pożyczki wiążą się z naliczeniem odsetek, ale też swojej opinii.

Zacznij więc pisanie swojej historii już dziś. W przyszłości na pewno pojawi się potrzeba zaciągnięcia większego zobowiązania finansowego. Dzięki powyższym wskazówkom baza do uzyskania kredytu czy chwilówki będzie już dawno stworzona.

 

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: