clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Zaplanuj grudniowe wydatki z Pożyczką Plus

Grudzień to duże obciążenie dla domowego budżetu. Warto zaplanować budżet z wyprzedzeniem, choć często zdarza się, że nie unikniemy nieprzewidzianych wydatków. Warto być przygotowanym na taki wypadek.

 

Ile wydamy w grudniu?

Polska rodzina wyda przeciętnie na tegoroczne święta 1500-1700 złotych, z czego blisko połowę tej kwoty przeznaczy na prezenty. Na drugim miejscu największych wydatków znajdzie się żywność. Ale święta, prezenty, sylwester to nie jedyne wydatki. Musimy pamiętać też o opłatach stałych takich jak czynsz za mieszkanie, rachunki, czy wydatki na leki.

Magia obdarowywania

Lubimy dostawać przemyślane prezenty zamiast stosu nieprzydatnych i przypadkowych przedmiotów. Stosujmy tę zasadę także wobec tych, których przyjdzie nam obdarować.

Weź udział w świątecznym konkursie Pożyczki Plus!

 

Nie zostawiajmy zakupów na ostatnią chwilę, Zacznijmy planować budżet z wyprzedzeniem. Możemy skorzystać z różnych okazji, takich jak chociażby Black Friday czy Cyber Monday. W tych dniach kupimy taniej elektronikę, ubrania czy książki. Unikniemy kilkugodzinnego stania w sklepowych kolejkach. Ponad 30% z nas wciąż kupuje podarki tuż przed Wigilią. Trudno wtedy o przemyślane zakupy.

Dopnij budżet z Pożyczką Plus

Dopięcie budżetu w grudniu to nie lada sztuka. Jeśli wiesz, że nie zrealizujesz założeń domowego budżetu na grudzień, pomyśl o Pożyczce Plus. Pożyczone pieniądze pozwolą spędzić czas z bliskimi bez martwienia się o finanse, a w ciągu 30 dni spłacimy dług.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: