26.08.2019

Zainwestuj w siebie z pożyczką za 0zł!

Chociaż wrzesień zazwyczaj kojarzy się nam z początkiem szkoły i kompletowaniem wyprawki, to dla nas również może oznaczać nowe wyzwania. I wcale nie chodzi tu i takie związane z rodzicielstwem. Początek września to doskonały pretekst do tego, żeby zainwestować również w swój rozwój!

Aktualnie żyjemy w czasach, kiedy to musimy się stale dokształcać, żeby odpowiadać na potrzeby rynku pracy. W końcu nowe technologie wprowadzają niemałe zmiany w otaczającym nas świecie. Żeby nie zostać w tyle musimy podejmować pewne kroki, które z pewnością nam zaowocują. Do takich kroków na pewno należą różnego rodzaju szkolenia i kursy, które podnoszą nasze kompetencje. Ale nie tylko. Zainwestować w siebie możemy na kilka sposobów. Zdecydowanie warto zrobić coś dla własnej przyjemności chociaż czasami. A jeżeli to finanse nas blokują przed takimi działaniami, to nie warto sobie dłużej odmawiać. Rozwiązaniem jest pożyczka całkowicie za darmo lub z EKSTRA 45% rabatem.

Spełniaj marzenia z pożyczką za darmo

Każdy z nas o czymś marzy i trudno temu zaprzeczyć. A spełnianie naszych marzeń jest bardzo ważne, bo przecież praktycznie z nas potrzebuje mieć jakiś cel. Prawdą jest również to, że każde spełnione marzenie możemy potraktować jako inwestycję w siebie. W końcu nieważne, czy zdecydujemy się na zakup nowego telewizora, czy może na kurs doszkalający. To wszystko są marzenia, których spełnienie z pewnością przyczyni się do naszego lepszego samopoczucia. W spełnieniu marzeń z pewnością pomoże nasza promocja. Korzystając z niej mamy możliwość pożyczyć nawet 3000 złotych, a koszt tej pożyczki jest równy 0 zł.  To doskonała okazja do tego, żeby zamiast ciągle przekładać wszystkie marzenia na potem, zrealizować je już dziś!

Odbierz swoje 45% rabatu na kolejną pożyczkę!

Zainwestować w siebie możesz również korzystając z naszej promocji dla powracających Klientów – pożyczki tańszej nawet o 45%! To zdecydowanie atrakcyjna oferta, bo pozwoli nam zyskać pieniądze i jednocześnie zaoszczędzić. Jeżeli planujemy zainwestować we własny rozwój, to taka decyzja z pewnością zaowocuje nam w przyszłości. Nie tylko pod postacią wyższej pensji, ale również dobrego samopoczucia. Dlatego nie odkładaj swoich planów na potem, zrealizuj je już dziś i wyjdź na plus!

Promocja obowiązuje do 01.09.2019 roku. Nie czekaj, aż Ci ucieknie!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Pieniądze przez internet – bezpieczne pożyczanie

Pieniądze przez internet – ich pożyczanie wymaga sporej świadomości i odpowiedzialności, zawsze wiąże się także z pewnym ryzykiem. Aby je ograniczyć, należy bardzo starannie wybrać ofertę pożyczki, zapoznać się z zasadami jej udzielania oraz sprawdzić status firmy, która za nią stoi. W dzisiejszych czasach o dodatkową gotówkę możemy wnioskować nie tylko do banków, lecz także […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły