26.08.2019

Zainwestuj w siebie z pożyczką za 0zł!

Chociaż wrzesień zazwyczaj kojarzy się nam z początkiem szkoły i kompletowaniem wyprawki, to dla nas również może oznaczać nowe wyzwania. I wcale nie chodzi tu i takie związane z rodzicielstwem. Początek września to doskonały pretekst do tego, żeby zainwestować również w swój rozwój!

Aktualnie żyjemy w czasach, kiedy to musimy się stale dokształcać, żeby odpowiadać na potrzeby rynku pracy. W końcu nowe technologie wprowadzają niemałe zmiany w otaczającym nas świecie. Żeby nie zostać w tyle musimy podejmować pewne kroki, które z pewnością nam zaowocują. Do takich kroków na pewno należą różnego rodzaju szkolenia i kursy, które podnoszą nasze kompetencje. Ale nie tylko. Zainwestować w siebie możemy na kilka sposobów. Zdecydowanie warto zrobić coś dla własnej przyjemności chociaż czasami. A jeżeli to finanse nas blokują przed takimi działaniami, to nie warto sobie dłużej odmawiać. Rozwiązaniem jest pożyczka całkowicie za darmo lub z EKSTRA 45% rabatem.

Spełniaj marzenia z pożyczką za darmo

Każdy z nas o czymś marzy i trudno temu zaprzeczyć. A spełnianie naszych marzeń jest bardzo ważne, bo przecież praktycznie z nas potrzebuje mieć jakiś cel. Prawdą jest również to, że każde spełnione marzenie możemy potraktować jako inwestycję w siebie. W końcu nieważne, czy zdecydujemy się na zakup nowego telewizora, czy może na kurs doszkalający. To wszystko są marzenia, których spełnienie z pewnością przyczyni się do naszego lepszego samopoczucia. W spełnieniu marzeń z pewnością pomoże nasza promocja. Korzystając z niej mamy możliwość pożyczyć nawet 3000 złotych, a koszt tej pożyczki jest równy 0 zł.  To doskonała okazja do tego, żeby zamiast ciągle przekładać wszystkie marzenia na potem, zrealizować je już dziś!

Odbierz swoje 45% rabatu na kolejną pożyczkę!

Zainwestować w siebie możesz również korzystając z naszej promocji dla powracających Klientów – pożyczki tańszej nawet o 45%! To zdecydowanie atrakcyjna oferta, bo pozwoli nam zyskać pieniądze i jednocześnie zaoszczędzić. Jeżeli planujemy zainwestować we własny rozwój, to taka decyzja z pewnością zaowocuje nam w przyszłości. Nie tylko pod postacią wyższej pensji, ale również dobrego samopoczucia. Dlatego nie odkładaj swoich planów na potem, zrealizuj je już dziś i wyjdź na plus!

Promocja obowiązuje do 01.09.2019 roku. Nie czekaj, aż Ci ucieknie!

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Termin spłaty
Termin pierwszej pożyczki to maksymalnie 30 dni. Dłuższy termin dostępny przy kolejnej pożyczce
5 dni30 dni
 • Twój rabat będzie widoczny po zalogowaniu się do Profilu Klienta
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły