clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Zainwestuj w siebie z pożyczką za 0zł!

Chociaż wrzesień zazwyczaj kojarzy się nam z początkiem szkoły i kompletowaniem wyprawki, to dla nas również może oznaczać nowe wyzwania. I wcale nie chodzi tu i takie związane z rodzicielstwem. Początek września to doskonały pretekst do tego, żeby zainwestować również w swój rozwój!

Aktualnie żyjemy w czasach, kiedy to musimy się stale dokształcać, żeby odpowiadać na potrzeby rynku pracy. W końcu nowe technologie wprowadzają niemałe zmiany w otaczającym nas świecie. Żeby nie zostać w tyle musimy podejmować pewne kroki, które z pewnością nam zaowocują. Do takich kroków na pewno należą różnego rodzaju szkolenia i kursy, które podnoszą nasze kompetencje. Ale nie tylko. Zainwestować w siebie możemy na kilka sposobów. Zdecydowanie warto zrobić coś dla własnej przyjemności chociaż czasami. A jeżeli to finanse nas blokują przed takimi działaniami, to nie warto sobie dłużej odmawiać. Rozwiązaniem jest pożyczka całkowicie za darmo lub z EKSTRA 45% rabatem.

Spełniaj marzenia z pożyczką za darmo

Każdy z nas o czymś marzy i trudno temu zaprzeczyć. A spełnianie naszych marzeń jest bardzo ważne, bo przecież praktycznie z nas potrzebuje mieć jakiś cel. Prawdą jest również to, że każde spełnione marzenie możemy potraktować jako inwestycję w siebie. W końcu nieważne, czy zdecydujemy się na zakup nowego telewizora, czy może na kurs doszkalający. To wszystko są marzenia, których spełnienie z pewnością przyczyni się do naszego lepszego samopoczucia. W spełnieniu marzeń z pewnością pomoże nasza promocja. Korzystając z niej mamy możliwość pożyczyć nawet 3000 złotych, a koszt tej pożyczki jest równy 0 zł.  To doskonała okazja do tego, żeby zamiast ciągle przekładać wszystkie marzenia na potem, zrealizować je już dziś!

Odbierz swoje 45% rabatu na kolejną pożyczkę!

Zainwestować w siebie możesz również korzystając z naszej promocji dla powracających Klientów – pożyczki tańszej nawet o 45%! To zdecydowanie atrakcyjna oferta, bo pozwoli nam zyskać pieniądze i jednocześnie zaoszczędzić. Jeżeli planujemy zainwestować we własny rozwój, to taka decyzja z pewnością zaowocuje nam w przyszłości. Nie tylko pod postacią wyższej pensji, ale również dobrego samopoczucia. Dlatego nie odkładaj swoich planów na potem, zrealizuj je już dziś i wyjdź na plus!

Promocja obowiązuje do 01.09.2019 roku. Nie czekaj, aż Ci ucieknie!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: