clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Zadbaj o zdrowie, bezpieczeństwo danych i finanse

Cały świat aktualnie zmaga się z pandemią wirusa SARS-CoV-2, który jest potocznie nazywany koronawirusem. Sytuacja ta jest dla nas nie tylko zagrożeniem zdrowia, ale dla wielu Polskich rodzin burzy również poczucie finansowego bezpieczeństwa. Z tego artykułu dowiesz się nie tylko, jak dbać o swoje zdrowie, ale również o bezpieczeństwo danych i finanse w obliczu tej trudniej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy.

Z epidemią koronawirusa w Polsce zmagamy się od początku marca, więc każdy z nas powoli przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. Zmieniamy swoje codzienne nawyki, większą uwagę przykładamy do kwestii higieny. Z domu wychodzimy uzbrojeni w maseczki i rękawiczki. A wszystko po to, żeby nie zachorować. Jak jeszcze możemy ochronić siebie i swoich bliskich przed zakażeniem koronawirusem?

Jak się chronić przed koronawirusem?

Noszenie maseczek w miejscach publicznych i robienie zakupów w rękawiczkach to nie wszystko, co możemy zrobić, aby chronić się przed COVID-19. Można nawet powiedzieć, że to są dopiero wtórne środki zabezpieczające. W pierwszej kolejności musimy zadbać o higienę, przede wszystkim rąk, często dotykanych powierzchni i urządzeń. Dzięki temu utrudnimy wirusowi, który może się znajdować na naszych rękach, przedostanie się do dróg oddechowych. Ważne jest też ograniczenie do minimum kontaktów z innymi ludźmi. Dopiero takie kompleksowe działanie rzeczywiście może ochronić przed chorobą.

Dlaczego tak istotne jest ograniczenie kontaktów międzyludzkich, czyli przyłączenie się do akcji #zostanwdomu? Dzięki temu możesz chronić nie tylko siebie, ale również innych. Właśnie w taki sposób każdy z nas ma realny wpływ na to, ile osób zachoruje na COVID-19 i jak szybko nasz kraj upora się z epidemią. Bowiem część zarażonych może przechodzić wirusa całkowicie bezobjawowo – a nie wiedząc, że jesteśmy chorzy nie podchodzimy tak restrykcyjnie do przestrzegania wprowadzonych zasad. A to sprawia, że możemy kogoś zarazić. Zarażona przez nas osoba może zarazić kolejne osoby, a te jeszcze kolejne. Ten łańcuch nie miałby końca, gdyby nie akcja #zostańwdomu. Dzięki temu nie zarazimy innych, ani sami nie zostaniemy zarażeni. Czasami jednak musimy wyjść z domu. Chociażby po to, by zrobić zakupy.

Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas zakupów?

Bezpieczne robienie zakupów to temat, który każdy z nas powinien zgłębić. Jeżeli dołożysz wszelkich starań, to wizyta w sklepie wcale nie musi skutkować zarażeniem. Jak bezpiecznie robić zakupy? O swoje bezpieczeństwo powinieneś zadbać już na etapie sporządzania listy zakupów. Powinna być jak najdokładniejsza, by niepotrzebnie nie spędzać czasu przechadzając się między półkami. Jeżeli tylko możesz, to decyduj się na zakupy online. Zwróć szczególną uwagę, na bezpieczeństwo danych w serwisach sprzedażowych. Sprawdź w naszym artykule jak bezpiecznie płacić przez internet.

Nie bez znaczenia jest również sposób, w jaki dostaniesz się do sklepu. Zdecydowanie najbezpieczniejszą opcją będzie spacer, lub podróż własnym samochodem. Jak już będziesz na miejscu pamiętaj o dezynfekcji rąk i włożeniu rękawiczek. O tym, że pieniądze mogą być nośnikiem koronawirusa z pewnością już słyszałeś. Nie jest to plotka, tylko fakt. Z tego względu większość sklepów zachęca do płatności bezgotówkowych, czyli na przykład kartą. Po wyjściu ze sklepu zdejmij rękawiczki i dokładnie zdezynfekuj ręce. Staraj się jak najrzadziej wychodzić z domu, planując listę zakupów na dłuższy czas.

Pożyczka a koronawirus – gdzie zadbać o bezpieczeństwo danych podczas pożyczki online?

pożyczka bez wychodzenia z domuKoronawirus sprawił, że duża część z nas ma problem z utrzymaniem płynności finansowej. Może być to spowodowane utratą pracy, czy większymi nieplanowanymi wydatkami, na które nie było miejsca w dokładnie zaplanowanym domowym budżetem. W końcu nikt z nas nie spodziewał się, że do codziennego funkcjonowania będzie potrzebował maseczek i rękawiczek. A wszyscy się już przekonaliśmy, że ich ceny drastycznie skoczyły w górę. Jeżeli zmagasz się z chwilowymi problemami finansowymi rozwiązaniem może się okazać zaciągnięcie szybkiej pożyczki przez internet. W taki sposób pozyskasz dodatkowe środki bez wychodzenia z domu, a pieniądze trafią prosto na Twoje konto. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretnego pożyczkodawcę sprawdź zasady bezpiecznego pożyczania przez internet.

Pożyczka bez wychodzenia z domu z niskim kosztem – bądź na PLUS!

Szybko i bezpiecznie możesz zawnioskować o pożyczkę na naszej stronie internetowej. Zapewniamy bezpieczeństwo danych, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych zaświadczeń, nie musisz też załatwiać jakichkolwiek formalności, które zmusiłyby Cię do wyjścia z domu. Cały proces odbywa się w 100% online. Jeżeli to będzie Twoja pierwsza pożyczka, to możesz zawnioskować nawet o 3000 złotych dodatkowej gotówki. Takie pieniądze z pewnością będą pomocne w trudnej sytuacji finansowej. Na zwrot pożyczki masz 30 dni. Koszt pożyczki jest bardzo niski, więc jej zwrot znacząco nie obciąży Twojego budżetu. Pamiętaj, że w przypadku problemu z terminową spłatą będziesz mógł skorzystać z pożyczki refinansującej. Wpłacając niewielką sumę zyskasz kolejne 30 dni na spłatę całości zobowiązania. To dodatkowy czas na zgromadzenie potrzebnych Ci środków, o który możesz zawnioskować przed upływem terminu spłaty.

#zostańwdomu i zadbaj o bezpieczeństwo danych i finansów z Pożyczką Plus!

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: