02.10.2019

Pożyczkobranie – zgarnij pożyczkę z rabatem!

Pożyczkobranie w Pożyczce Plus to jedyna taka okazja w roku, kiedy Klient ma możliwość upolować świetną okazję. Możliwość zaciągnięcia pożyczki po obniżonych kosztach to atrakcyjna oferta – dzięki temu możemy zyskać dodatkową gotówkę, a pieniądze zaoszczędzone na koszcie pożyczki zostają na naszym koncie. To co, gotowi na pożyczkobranie?

Początek miesiąca zdecydowanie może dać nam w kość, jeżeli chodzi o nagłe, nieplanowane wydatki. W takiej sytuacji mamy możliwość uzyskania wparcia gotówkowego, na stronie www.pozyczkaplus.pl. Maksymalna kwota, która jest dostępna dla lojalnych Klientów to 10 000 złotych – taki przypływ gotówki zdecydowanie może się okazać pomocny. Zwłaszcza, że można skorzystać z mega rabatów i załapać się na pożyczkobranie. Zaloguj się na swój profil Klienta i sprawdź już dziś, jaką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Pierwsza pożyczka za 0 zł – rozpocznij pożyczkobranie!

pożyczkobranieChcesz pożyczyć za darmo? Właśnie taką masz możliwość na www.pozyczkaplus.pl. Pierwsza pożyczka do 3000 złotych na okres 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się pożyczyć 1000 złotych, to dokładnie taką kwotę należy oddać. Warto jednak pamiętać, że pożyczka nie wiąże się z żadnymi kosztami, o ile tylko spłacimy ją terminowo. W innym przypadku nie zostaną spełnione warunki promocyjne, a pożyczka będzie się wiązała ze standardowym kosztem. Warto mieć to na uwadze.

Druga pożyczka z EKSTRA rabatem!

Z okazji pożyczkobrania z myślą o klientach, którzy już raz wnioskowali o pożyczkę przygotowaliśmy rabat na drugą pożyczkę. Obniża on jej koszty o co najmniej 30%! To zdecydowanie atrakcyjna oferta, bo umożliwia pozyskanie nawet 3500 złotych dodatkowej gotówki, która pomoże nam zrealizować nasze plany – nawet na początku miesiąca, kiedy nie jesteśmy w najlepszej sytuacji finansowej. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 06.10.2019 – nie warto zwlekać, bo okazja może uciec nam sprzed nosa.

Podobne artykuły

Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
Dzień Ojca 2021. Jaki prezent wybrać na tą okazję?

Dzień Ojca obchodzony jest 23 czerwca. Z tej okazji nie możemy zapomnieć o wyjątkowym prezencie. Jakie prezenty są popularne z okazji Dnia Ojca? Samych pomysłów jest bardzo dużo. Zobacz, jakie upominki są najczęściej kupowane na to święto.

23.06.2021Pokaż więcej
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU REDUKCJI ZADŁUŻENIA „ULGA DLA DŁUGU” I DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ CERTO

W związku z napływającym niepokojącymi informacjami na temat działalności prowadzonej przez Kancelarie CERTO Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.k., Aventus Group Sp. z o.o. dokonał analizy oferty proponowanej przez w/w Kancelarię. Kancelaria CERTO aktywnie promuje kampanię skierowaną do osób posiadających zadłużenie finansowe.  Przedmiotem oferty jest tzw. Program   „Ulga od długu – Twój Program Oddłużeniowy”. Jest to usługa […]

28.05.2021Pokaż więcej
Szybka pożyczka gotówkowa a BIK

W życiu każdej osoby może nadejść moment, w którym niezbędne będzie ubieganie się o pożyczkę gotówkową. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się niestety te osoby, które w przeszłości miały problemy związane ze spłatą swoich zobowiązań finansowych – w większości przypadków banki odmówią im bowiem wsparcia finansowego z uwagi na negatywną historię kredytową w BIK. Jedynym rozwiązaniem […]

25.03.2021Pokaż więcej
Kwota pożyczki
100015000
Termin spłaty
5 dni30 dni
  • Pierwsza pożyczka
  • Kolejna pożyczka
  • Koszt pożyczki0 zł0 zł
  • RRSO0%0%
  • Kwota do zwrotu
    01.01.2021
    0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład

Polecane artykuły