02.10.2019

Pożyczkobranie – zgarnij pożyczkę z rabatem!

Pożyczkobranie w Pożyczce Plus to jedyna taka okazja w roku, kiedy Klient ma możliwość upolować świetną okazję. Możliwość zaciągnięcia pożyczki po obniżonych kosztach to atrakcyjna oferta – dzięki temu możemy zyskać dodatkową gotówkę, a pieniądze zaoszczędzone na koszcie pożyczki zostają na naszym koncie. To co, gotowi na pożyczkobranie?

Początek miesiąca zdecydowanie może dać nam w kość, jeżeli chodzi o nagłe, nieplanowane wydatki. W takiej sytuacji mamy możliwość uzyskania wparcia gotówkowego, na stronie www.pozyczkaplus.pl. Maksymalna kwota, która jest dostępna dla lojalnych Klientów to 10 000 złotych – taki przypływ gotówki zdecydowanie może się okazać pomocny. Zwłaszcza, że można skorzystać z mega rabatów i załapać się na pożyczkobranie. Zaloguj się na swój profil Klienta i sprawdź już dziś, jaką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Pierwsza pożyczka za 0 zł – rozpocznij pożyczkobranie!

pożyczkobranieChcesz pożyczyć za darmo? Właśnie taką masz możliwość na www.pozyczkaplus.pl. Pierwsza pożyczka do 3000 złotych na okres 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się pożyczyć 1000 złotych, to dokładnie taką kwotę należy oddać. Warto jednak pamiętać, że pożyczka nie wiąże się z żadnymi kosztami, o ile tylko spłacimy ją terminowo. W innym przypadku nie zostaną spełnione warunki promocyjne, a pożyczka będzie się wiązała ze standardowym kosztem. Warto mieć to na uwadze.

Druga pożyczka z EKSTRA rabatem!

Z okazji pożyczkobrania z myślą o klientach, którzy już raz wnioskowali o pożyczkę przygotowaliśmy rabat na drugą pożyczkę. Obniża on jej koszty o co najmniej 30%! To zdecydowanie atrakcyjna oferta, bo umożliwia pozyskanie nawet 3500 złotych dodatkowej gotówki, która pomoże nam zrealizować nasze plany – nawet na początku miesiąca, kiedy nie jesteśmy w najlepszej sytuacji finansowej. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 06.10.2019 – nie warto zwlekać, bo okazja może uciec nam sprzed nosa.

Podobne artykuły

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”

To wielka chwila! Po długim i ekscytującym okresie oczekiwania mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu „Wakacyjny PLAN na PLUS”, w którym do wygrania był bon o wartości 2000 zł do biura podróży ITAKA! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i odpowiedzieli na pytanie “Jaka jest najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać ze sobą na […]

25.09.2023Pokaż więcej
Jak do wniosku o pożyczkę dołączyć dokumenty potwierdzające Twój dochód? 

Wnioskując o wyższe kwoty pożyczek, możesz spotkać się z prośbą o załączenie dokumentu potwierdzającego Twój dochód. Rozumiemy, że nowa procedura może powodować pewne trudności, dlatego przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która krok po kroku wyjaśnia proces dodawania dokumentów zarówno na Twoim telefonie, jak i komputerze. W jaki sposób możesz potwierdzić swój dochód? Sprawdź w poniższej instrukcji!  Swój […]

19.07.2023Pokaż więcej
2022 – ROKIEM na PLUS dla naszych Klientów! 

Naszą misją, zgodnie z nazwą firmy jest oferowanie naszym Klientom samych PLUSów, dlatego Pożyczka PLUS umożliwia w swoim serwisie nie tylko pozyskanie dodatkowego finansowania, ale często z myślą o swoich Klientach oferuje liczne konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.  W 2022 na portalu Pożyczka PLUS zorganizowaliśmy aż 10 konkursów i drugie tyle promocji […]

17.01.2023Pokaż więcej
Jak wybrać najlepszą ofertę pożyczki? 8 praktycznych porad + Ranking

Mnogość ofert pożyczek pozabankowych na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Od lat ta forma pożyczania pieniędzy cieszy się sporą popularnością, warto jednak wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór najtańszej oferty. Na co więc warto zwrócić uwag? Produkt finansowy powinien zaspokoić Twoje potrzeby, ale również zostać dopasowany do Twoich możliwości budżetowych. Z poniższego artykułu […]

12.11.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – PLUS NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że konkurs organizowany przez portal Pożyczka Plus – PLUS NA MEDAL został rozstrzygnięty. Konkurs jak zawsze został zorganizowany na naszej podstronie – www.konkurspozyczka.pl. Za pośrednictwem której były przesyłane odpowiedzi konkursowe. 

18.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – MISTRZOWSKIE POWITANIE LATA

Zespół Pożyczka PLUS pragnie z przyjemnością poinformować, że konkurs organizowany za pośrednictwem naszej strony internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę. 

12.10.2021Pokaż więcej
Rozstrzygnięcie KONKURSU – Wrzuć na PLUS!

Konkurs „Wrzuć na PLUS” organizowany na naszej stronie internetowej www.konkurspozyczka.pl dobiegł końca, a nasza Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzcę.

16.09.2021Pokaż więcej
 • Pierwsza pożyczka
 • Kolejna pożyczka
Kwota pożyczki
Kwota pierwszej pożyczki to maksymalnie 5000 zł. Wyższa kwota dostępna przy kolejnej pożyczce.
100015000
Okres spłaty
dni
 • Zaloguj się do Profilu Klienta i sprawdź ofertę!
  Weź do 3000 zł za 0 zł, nawet do 5000 zł
  z RABATEM 50%
 • Koszt pożyczki0 zł0 zł
 • RRSO0%0%
 • Kwota do zwrotu
  01.01.2021
  0 zł0 zł
Formularz informacyjny Reprezentatywny przykład
icon
PRZERWA TECHNICZNA
Obecnie prowadzone są prace serwisowe.

Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z naszego serwisu.

Przepraszamy za utrudnienia.

Polecane artykuły