clock-icon
  Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00 Sob.: 8:00 - 18:00 Ndz.: 9:00-17:00

Pożyczkobranie – zgarnij pożyczkę z rabatem!

Pożyczkobranie w Pożyczce Plus to jedyna taka okazja w roku, kiedy Klient ma możliwość upolować świetną okazję. Możliwość zaciągnięcia pożyczki po obniżonych kosztach to atrakcyjna oferta – dzięki temu możemy zyskać dodatkową gotówkę, a pieniądze zaoszczędzone na koszcie pożyczki zostają na naszym koncie. To co, gotowi na pożyczkobranie?

Początek miesiąca zdecydowanie może dać nam w kość, jeżeli chodzi o nagłe, nieplanowane wydatki. W takiej sytuacji mamy możliwość uzyskania wparcia gotówkowego, na stronie www.pozyczkaplus.pl. Maksymalna kwota, która jest dostępna dla lojalnych Klientów to 10 000 złotych – taki przypływ gotówki zdecydowanie może się okazać pomocny. Zwłaszcza, że można skorzystać z mega rabatów i załapać się na pożyczkobranie. Zaloguj się na swój profil Klienta i sprawdź już dziś, jaką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie!

Pierwsza pożyczka za 0 zł – rozpocznij pożyczkobranie!

pożyczkobranieChcesz pożyczyć za darmo? Właśnie taką masz możliwość na www.pozyczkaplus.pl. Pierwsza pożyczka do 3000 złotych na okres 30 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się pożyczyć 1000 złotych, to dokładnie taką kwotę należy oddać. Warto jednak pamiętać, że pożyczka nie wiąże się z żadnymi kosztami, o ile tylko spłacimy ją terminowo. W innym przypadku nie zostaną spełnione warunki promocyjne, a pożyczka będzie się wiązała ze standardowym kosztem. Warto mieć to na uwadze.

Druga pożyczka z EKSTRA rabatem!

Z okazji pożyczkobrania z myślą o klientach, którzy już raz wnioskowali o pożyczkę przygotowaliśmy rabat na drugą pożyczkę. Obniża on jej koszty o co najmniej 30%! To zdecydowanie atrakcyjna oferta, bo umożliwia pozyskanie nawet 3500 złotych dodatkowej gotówki, która pomoże nam zrealizować nasze plany – nawet na początku miesiąca, kiedy nie jesteśmy w najlepszej sytuacji finansowej. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 06.10.2019 – nie warto zwlekać, bo okazja może uciec nam sprzed nosa.

icon_loan
Wybierz kwotę:
Termin
WYBRANA POŻYCZKA:
Wnioskowana kwota:
Okres:
Koszt pożyczki:
Kwota do spłaty:
Data spłaty:
RRSO: